Alkoholizm kobiet. Czy picie w czasie ciąży powinno być karane?

Z autyzmem i ADHD się udało. Rodzice przebili się ze swoimi problemami do świadomości ludzi i uzyskali wsparcie. Dzieci chore, bo matki piły w ciąży, nie miały na razie tyle szczęścia

wróć do artykułu
  • ~Zepp
    (2019-08-14 09:52)
    Alkoholizm to choroba. Równie dobrze moglibyście karać ciężarną za zachorowanie na grypę. Tu trzeba leczyć a nie karać.
  • ~Mark Twain
    (2019-08-14 10:52)
    Baby się co raz bardziej maskulinizują a faceci są zniewieściali! Efekt uboczny komunistycznego matriarchatu ! Kobity na traktory a dzieciom klucz do mieszkania naszyję i trwa do dzisiaj, macierzyństwo zastęPOwane przez pseudo kariery zawodowe !!!
  • ~PiS - u
    (2019-08-14 12:25)
    Beda rodzily nastepne pokolenie wyborcow ...
  • ~Sokular
    (2019-08-14 12:51)
    TAK.BEZWZGLĘDNYM WIĘZIENIEM .Podatnicy nie mogą utrzymywać niepełnosprawnych spłodzonych przez alkoholików
  • ~Archer
    (2019-08-14 14:46)
    A po co karac za picie w czasie ciazy? Skoro mozna sobie dziecko bezkarnie wyskrobac to dlaczego nie mozna urodzic kaleki?
  • ~Zorro
    (2019-08-14 15:10)
    Pisowska banda uważa że jak dziecko krzywdzi się w rodzinie, to jest to OK, bo rodzina jest święta i nikt nie powinien wnikać. Dopiero jak dochodzi do tragedii i sprawą interesują się media, zabierają się za "surowe" karanie. Ale wcześniej drą załgane gęby jak tylko sąd próbuje interweniować i odbierać dziecko ludziom, którzy narażają jego zdrowie lub życie. Za zakłamanie i podwójną moralność pisowskiej sitwy płacą bezbronne dzieci...
  • ~Weronika
    (2019-08-14 16:13)
    Wyłącznie niegazowaną cisowiankę piłam po innych napojach mialam mdłości. Alkoholu w ogóle nie tykałam w ciązy i długo po niej. Da się bez niego życ
  • ~Ela
    (2019-08-15 09:20)
    Mądre kobiety nie piją wcale! Pijące ciężarne powinno się zamykać w specjalnych zakładach na okres ciąży. Potem wybór: albo odebranie praw rodzicielskich albo przymusowe leczenie!
  • ~Silidarna
    (2019-08-15 13:42)
    Ludzie by chcieli z „buciorami” wchodzic w cudze zycie ale nie potrafią uporzadkowac wlasnego. To się nazywa ta nasza bezinteresowna „pomoc”. Maja chlew u siebie ale brna w cudze sprawy aby byc jak najdalej od swoich brudow. Pewnie picie zwlaszcza podczas ciazy to zabojstwo dla dzuecka i o tyn trzeba mowic i robic prelekcje na ten temat. Uswuadamiac spoleczenstwo
  • ~Krystyna z Polski A
    (2019-08-15 17:21)
    Ja piłam przez cztery ciąże i mam takie dzieci .Grzesio,Donald,Robert i Joasia .Wszystkie są bardzo mądre i wiele osiągnęły w życiu.
  • ~and65
    (2019-08-15 21:26)
    7Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~sdf4234
    (2019-08-17 09:41)
    1Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~któś
    (2019-08-17 12:06)
    Prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości jest karalne z uwagi na zagrożenie dla innych osóbnawet w sytuacji, gdy dany kierowca nikomu krzywdy nie zrobił. Po prostu stwierdzono że jest w stanie po użyciu alkoholu/nietrzeźwości. Kobieta pijąca podczas ciąży zagraża swojemu dziecku znacząco bardziej.
  • ~sd2423
    (2019-08-17 14:17)
    1Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~stara baba
    (2019-08-17 15:33)
    Przerażający tekst. Społeczeństwo zmierza ku zgubie. Co się stało z kobietami. Pamiętam jak w latach 60,70,80 tych piły głownie w ciąży kobiety z marginesu. Teraz kobiety zostały rozpite w sposób nie do opanowania. Społeczeństwo polskie idzie ku zagładzie i nikomu to nie przeszkadza.
  • ~Paprykarz
    (2019-08-18 16:11)
    A Tow ,, Czarzastemu nie szkodzi jemu tylko nos czerwienieje w tym wieku to i nos czerwony to i nawet do twarzy
  • ~dla plodu alkohol jest szkodliwy
    (2019-08-18 20:02)
    Oczywiscie ,bo potem rodza sie obywalele z roznymi defektami.