"Na korytarzu prowadzącym do celi Kosteckiego wyłączono światło". Resort sprawiedliwości w odpowiedzi udostępnia WIDEO z monitoringu

| Aktualizacja:

Na korytarzu prowadzącym do celi Dawida Kosteckiego było wyłączone światło od godz. 22 do 5 - powiedział w czwartek Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar. Do jego słów odniosła się Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga, która poinformowała, że zabezpieczyła monitoring z korytarza.Resort sprawiedliwości udostępnił też fragmenty z monitoringu.

wróć do artykułu
  • ~Paprykarz
    (2019-08-24 18:20)
    A czemu ty POlszewiku POsożycie chcesz żeby we WIĘZIENIACH się WSZĘDZIE ŚWIECIŁY ŚWIATŁA z NASZYCH PODATKÓW ty POsowiecki zgniocie ty ce-pie PO-rąbany jak by był nie szkodnik to by nie przebywał w LAZARECIE
  • ~ziuk
    (2019-08-23 17:07)
    Wystarczy wejść na fora internetowe, choćby na jutubie. Piszą tam, że cygan był ******* przez cały kryminał jako "konfident". Po prostu nie wytrzymał. Jedyna wina tej władzy, to to że wciąż doprowadza do takich sytuacji. Tego typu więzień powinien być izolowany. A ten kto tego nie dopilnował, sam powinien pójść siedzieć i zapłacić drakońskie kary.
  • ~Buraczana
    (2019-08-23 16:27)
    Widać po komentarzach że trole opłacane przez Pis maja pracowity dzień. Znajdźcie sobie normalną pracę. Kaczyński to dr komunistycznego prawa, więc robi prawo jak w komunie.
  • ~babcia Ewka
    (2019-08-23 13:58)
    Panie Bodnar nie ośmieszaj się już ! Jesteś już marniejszy od Broniarza !
  • ~renegat
    (2019-08-23 08:03)
    Dziś rano w wiadomosciach radiowych PiS znów zatroszyczy się o skazanych na głodową starość emerytów MSW socjalistycznej Polski. Pracują nad 500+ wysokości 700PLN w kolejnych latach. A tu rzecz prosta: było nie o k r a d a ć. Odnosząc sie do wszystkich emerytów: co żeście robili przez 4 lata. Bo my wiemy, że podnosiliście wszelkie koszty utrzymania spychając najuboższych emerytó na dno egzystencji, na minimum bytowe. Wy, wielcy wyzwoliciele narodu z rąk komuny.Vo obiecaliście w 1989 r gruszki na wierzbie madremu narodowi Polaków. I dziś jeszcze śmiecie wciąż kłamać, by okradać naród.
  • ~Skibidibi
    (2019-08-23 07:36)
    Pokazano jakieś nagranie. Nie wiadomo skąd i z kiedy.
  • ~Twój
    (2019-08-23 07:19)
    Łżesz i zohydzając do reszty swoje środowisko ty pod sztamdarem "polskość to nienormalność"
  • ~Lajza
    (2019-08-23 07:04)
    Panie Bodnar czy pan był na tym ciemnym korytarzu skoro pan p tym mówi a czemu zaprzecza monitoring ?
  • ~Bez słów
    (2019-08-23 06:22)
    To już nie więżniowie winni "samobójstwa" Kosteckiego ,bo oni nie decydują o wyłączeniu światła,aby kamery były "ślepe",wyłączenie kamer byłoby za bardzo podejrzane.
  • ~krak, krak
    (2019-08-22 21:30)
    NA korytarzu z celą Kosteckiego wyłączono światło. aby mógł się spokojnie powiesić.Teraz wiem dlaczego w krypcie na Wawelu, w podziemiach z sarkofagiem L. Kaczyńskiego pali się światło całą dobę,
  • ~adamm
    (2019-08-22 20:05)
    DO 13.10.2019 będzie jazgot POKO TVN24 , GW radia zet, kłamstwa, fejki, nienawiść, prowokacje. Są głodni, chcą karuzel VAT, kamienic, mafii paliwowych.
  • ~Gdańsk zawsze polski
    (2019-08-22 20:04)
    I znowu Bodnar mijał się z prawdą. Taki to niedorzecznik.
  • ~gajowy
    (2019-08-22 19:38)
    słów!!! Co to się dzieje???
  • ~zefir
    (2019-08-22 19:30)
    Odpowiedzialnych do odpowiedzialności =tylko nie przy tej zmianie
  • ~dsdsd
    (2019-08-22 18:59)
    Nie łapię, ale najpierw pojawia się informacja, że marszałek Kuchciński został nagrany w agencji towarzyskiej, potem, że oficerowie współpracują z gangiem prowadzącym agencje, potem ginie świadek który o tym doniósł, a potem okazuje się, że marszałek latał na nasz koszt i PiS nic z tym nie robi? Co oni nam z Polski zrobili!
  • ~logiczny
    (2019-08-22 18:48)
    Za co te nadużycia dla "sanczeza"? Nikomu nie ubliża, podaje fakty. kogo tak uwierają?!
  • ~logiczny
    (2019-08-22 18:44)
    A czemu tylko fragmenty?! Jeśli jest monitoring to pokazać cały! A czemu protokoły sekcji nie zostały udostępnione i nie zrobiono drugiej. Za dużo tych dziwnych rzeczy przy tej dziwnej śmierci. Bóg wie co tam się stało i ludzie nic tutaj nie ukryją przed Nim. Nie ma takiej rzeczy, która nie będzie ujawniona i odpłata za nią też nastąpi.
  • ~PIĘTA
    (2019-08-22 18:05)
    Pan Falenta chyba sie przygotowuje na wizytę seryjnego samobójcy grasującego w państwie PiS-u! Przypominam: trzy osoby związane z tzw. afera podkarpacką popełniło samobójstwo w tym jeden pod kocem leżąc!
  • ~ggg
    (2019-08-22 17:52)
    Kto wam uwierzy trole z MS ( tak zwanego MS) ? Albo kto uwierzy prokuraturze. Polskie państwo nie istnieje ,rządzi nim mafia.
  • ~W
    (2019-08-22 17:01)
    Rzecznik Praw Totalnej Targowicy w swoich klamstwach przskoczyl nawet nalogowego klamce herr Tuska.

Może zainteresować Cię też: