Ponad 130 poszkodowanych po burzy w Tatrach. "Ostatnia taka tragedia zdarzyła się 82 lata temu"

Osób poszkodowanych jest ponad 130 i te dane spływają cały czas - powiedział w Zakopanem premier Mateusz Morawiecki po posiedzeniu sztabu kryzysowego po burzy w Tatrach. Po polskiej stronie gór zginęły cztery osoby, w tym dwoje dzieci.

wróć do artykułu
  • ~hal
    (2019-08-22 23:01)
    Serdeczne wyrazy współczucia wszystkim ofiarom i ich rodzinom.
  • ~Historyk na UKWS
    (2019-08-22 21:40)
    To kara za zle uczynki totalnych, przypominam, że 1 937 roku podobne zdarzenie miało miejsce po antypolskich działaniach ówczesnych lewaków w Warszawie (styczeń), Lwowie (przełom stycznia i lutego) oraz w kilku miejscowościach w województwie Poleskim
  • ~egon
    (2019-08-22 22:57)
    Dawać jeszcze większy krzyż! Powinien być co najmniej taki sam duży jak Giewont!
  • ~beto
    (2019-08-22 21:23)
    Co tam robi Morawiecki? chce zrobić parę fotek do kampanii że tak się troszczy? A Paweł Szefernaker co tam robi twórca armii trolii działających na usługach PIS-u. Z miejsca katastrofy będzie trolował?
  • ~Tolo
    (2019-08-23 01:27)
    Myślałem że Morawiecki będzie wskszeszal i uzdrawiał...
  • ~Ciasnota umysłu
    (2019-08-22 21:33)
    Niech lokalny klecha podpuści górali i TPN by wybudowali jeszcze większy, mega krzyż taki z żelaza i stali by pioruny waliły z większym hukiem na chwałę.... ciemnoty i zacofania. Pomijam tu aspekt tragedii, dramatu rodzin i cierpienia wszystkich których to dotknęło. Ale trzeba to przemyśleć i wyciągnąć wnioski z tej tragedii... Czy bóg tak chciał?....!!
  • ~kacaff. mistrz intelektu (z Bydgoszczy) zwolennik Ojca
    (2019-08-22 23:09)
    Pan nas ostrzega! Pami ętaj że w każdej chwili możesz stanąć przed Jego surowym obliczem.Postępuj więc tak, abyś był tego godzien i mógł zdać sprawę.Szanuj Kapłanów - cichych bohaterów naszych czasów i Kościół Matkę serdeczną.
  • ~stary solidaruch
    (2019-08-22 21:48)
    Ale Pinokjo robi kampanję...
  • ~wera
    (2019-08-23 05:08)
    Te rejony gdzie popierają w dużym stopniu PIS nachodzi kara .To tak dla przypomnienia tym ludziom którzy na nich mieszkają aby idąc na wybory kierowali się rozsądkiem i dobrem kraju . Ludzie ze Śląska mają teraz dużo do powiedzenia
  • ~węgla mamy na 300 lat
    (2019-08-23 05:04)
    Straszne wydarzenie dokonane siłami natury ,którą jako ludzkość lekceważymy . Mam nadzieję ,że ty razem nie przypiszą rządzący panu Tuskowi chyba że widzieli go w górach . Morawiecki ma pole do popisu niech opowiada swoje dyrdymały ,niech zrobi z tego bajkę ,że to poprzednicy zabudowali łańcuchy stalowe a mogli inne . Stać go na taką voltę myślową aczkolwiek on jest bezmyślny .
  • ~Krystyna.z.Agencji:-(
    (2019-08-23 00:51)
    ...Zdarzyla sie 2 lata przed Wybuchem II Wojny Swiatowej, to znaczy ze jak pioruny wywala w polskie krzyze, za 2 lata bedzie III Wojna Swiatowa. Boje sie ze mi glowe ogola w czasie okupacji, i nie bede mogla wykonywac zawodu.
  • ~dorothy
    (2019-08-22 23:18)
    Tak się konczą wizyty suwerena ... abc gór wysokich: zaczynamy SCHODZENIE najpóżniej w południe bo potem, latem może być różnie... ile osób próbowałam zawrócić ze szlaku....
  • ~rty
    (2019-08-23 05:34)
    Pan premiwr ma smutną minę b a tak to zawszę pokazuje drwiącą i uśmięchniętą .to zły znak dla ludzi .
  • ~Inka
    (2019-08-23 07:27)
    Niech Krzywousty nie udaje tu wspolczujacego, bo on zimny ja psi pysk!
  • ~zio
    (2019-08-22 21:46)
    No widocnie Pan Bócek tak chciał, wola nieba może te Górole zbyt chytre są na dudki i jakaś kara?
  • ~u8iokl,
    (2019-08-23 08:30)
    Wszyscy wiedza o zmianach klimatycznych, ale nikt tego nie przestrzega, wychodzac z domu. Tragedia w Tatrach to podwojne ostrzezenie: ze klimat zrobil sie rzeczywiscie nieprzewidywalny i lepiej dlugo sie zastanowic, czy mozna wyjsc do lasu albo w gory. A po drugie- byly zmiany w urzedzie meteorologicznym, a poprawy chyba jakos nie widac. Na dzien dzisiejszy, gdzie Niemcy wszystko widza ze swoich satelitow, Polacy chyba czekaja, az uslysza od nich albo zobacza..........Cos mi tu pachnie stajniami z Janowa i Michalowa........
  • ~Dana