Miasta przejechały się na e-hulajnogach. Porzucone jednoślady to problem, który narasta

Operatorzy wjeżdżają z hulajnogami do kolejnych miast. Co niekoniecznie cieszy lokalnych włodarzy. Pojazdy blokują chodniki, a to oznacza problemy.

wróć do artykułu
  • ~Krzychu
    (2019-08-25 21:06)
    P o j e .. .ny pomysl te hulajnogi! Temu kto to wymyslil dozywocie! Plaga , po prostu plaga , a dopiero sie zaczelo!
  • ~nienienie
    (2019-08-25 21:53)
    a we Wrocławiu chu.nia do kwadratu z tymi hulanogami, już trzech operatów jest i coraz większy rozp..ol na ulicach.
  • ~RyTe
    (2019-08-25 22:18)
    Hulajnogi powinny być udostępnianie dopiero po odbyciu badań psychiatrycznych przez potencjalnych użytkowników. Z wrocławskich obserwacji muszę powiedzieć, ze większość użytkowników to bezmyślne totalne de..-bile. Włodarze miasta patrzą niestety tylko na zyski i atrakcyjność oferty, bezpieczeństwo pieszych i samych hulajnogowiczów nie ma tutaj żadnego znaczenia.
  • ~jurecki
    (2019-08-25 23:30)
    Zidiocenie zwłaszcza w dużych miastach sięga zenitu.
  • ~Mark Twain
    (2019-08-25 23:37)
    Czy zauważyliście, że e-hulajnogi so tylko w PO=lackch miastach Warszawa, Gdańsk, Poznań Wrocław hahahahahahahaha ! Oj jake te samorzondy som genusze byznesowe ! Takie se rozumne jak te bolki !!!
  • ~tttt.
    (2019-08-25 21:42)
    Polacy przewiezli sie nie tylko na hulajnogach ale tez na elektrycznych rowerach.Niemiec postawil elektryczne rowery a Polacy musza wybudowac sciezki rowerowe.I to szybko.A dodatkowo miasta nie sa do tego przygotowane, a bardzo duzo ludzi posiada swoje rowery i nie potrzebuje ich szukac na miescie.
  • ~Ptak
    (2019-08-25 21:47)
    Mamy takich geniuszy prawa jak Ziobro, Jaki, Kanthak... niech pomyślą i uregulują sprawę!
  • ~Geniitaliuszz
    (2019-08-26 07:51)
    Hulajnogi to wymysł PO , hulajnóg jest dużo w miastach rządzonych przez Partię Oszustów ?
  • ~M&M
    (2019-08-26 06:50)
    Popularność hulajnóg elektrycznych nie powinna dziwić w miastach gdzie centra zostały wyłączone z ruchu samochodowego albo gdzie są naliczane horrendalne opłaty za parkowanie. Komunikacja miejska rozwiazuje wiele problemów, ale jak szybko chcesz załatwić kilka spraw w miejscach oddalonych od siebie kilometr czy dwa (i tyle samo od przystanków MPK ;) ) to hulajnoga jest nieoceniona. Dodatkowo w upalne dni na miejsce dojeżdżasz rześki.
  • ~areał
    (2019-08-25 21:31)
    a widzicie Gdańsk POTRAFI !!!!!!! brawo
  • ~Jan z Bogdańca
    (2019-08-26 10:24)
    Pomysł przyszedł z USA, niby wszystko fajnie ale autorzy tych startupów nie wzięli pod uwagę kilku ważnych elementów. Pierwszy i najważniejszy to osoby niewidome lub niedowidzące, dla nich te hulajnogi to potencjalne i realne niebezpieczeństwo utraty zdrowia. Wszak osoba przyzwyczajona, że dana trasa nie ma przeszkód napotyka takową to jest to zaskoczenia i gotowy scenariusz wypadku. Po drugie dzieci, widziałem hulajnogi wywrócone i tak zakamuflowane, że trudno je dostrzec z wyprzedzeniem gdy jedzie się na rolkach czy rowerze- wypadek gwarantowany. Jak dla mnie pomysł z brakiem uregulowanego miejsca składowania tych urządzeń bez ładu i składu jest durnym pomysłem!
  • ~xxxx
    (2019-08-26 07:47)
    PiS nie potrafi tej sprawy rozwiązać prawnie. Brakuje przepisów.
  • ~Krupa
    (2019-08-26 07:25)
    To nie wina hulajnóg tylko ludzi którzy zostawiają je gdzie popadnie bo trudno zostawić je na widoku w miejscu w którym nie będą przeszkadzać
  • ~Zuiss
    (2019-08-26 15:41)
    Hulajnogi won z drogi !!!
  • ~Brawo
    (2019-08-26 17:35)
    Dawać wszystko do Wrocławia. Kocia mama przygarnie. Lepiej hulajnogi na chodnikach niż samochody. Od jutra rykszą dowóz mebli i węgla.
  • ~socjalizm nie działa
    (2019-08-26 21:16)
    Jak masz swój rower czy samochód to o niego dbasz. Te porzucone hulajnogi i rowery są złomowany po 2 - 3 miesiącach, bo nikt o nie nie dba. Ale dla lewactwa to za trudne do POkapowania.
  • ~jjj
    (2019-08-26 16:40)
    Problemem nie są hulajnogi tylko politycy, którzy wolą zajmować się tematami mocno kontrowersyjnymi, zamiast szybko dostosować archaiczne przepisy ruchu drogowego do dzisiejszej rzeczywistości.
  • ~eerdw3e3ww3e3ew
    (2019-08-26 09:30)
    Hulajnogi to świetna alternatywa dla taksówek. W komentarzach jak zwykle dominuje moherowa ciemnota.
  • ~kapsel
    (2019-09-11 15:36)
    Przykro patrzeć na te porzucone byle gdzie hulajnogi. Na dłuższą metę bardziej mi się opłacało kupić własną na geekbuiyngpl bo codziennie dojeżdżam do pracy. Kumpel z biura przeliczył że wypożyczanie na minuty kosztuje mniej więcej tyle co uber także tego ...
  • ~zulu gula