Sędziowie mają tłumaczyć się, dlaczego uchylili wyrok. "Działanie zastępcy rzecznika oceniam jako represyjne"

Sędziowie mają się wytłumaczyć przed Michałem Lasotą, dlaczego uchylili wyrok. Tym samym musieliby naruszyć tajemnicę narady sędziowskiej, co jest niedopuszczalne

wróć do artykułu
  • ~Ewą
    (2019-11-08 07:30)
    Bardzo dobrze że jest rzecznik dyscyplinarny które może wreszcie kontrolować przestępcze działania niektórych sędziów. Nie można przekreślić całego środowiska sędziowskiego, ponieważ jest tam bardzo duża liczba osób uczciwych, rzetelnych, etycznych sędziów. Ale Ci nieuczciwi sędziowie którzy robią interesy za pośrednictwem Sądu i chowają się za immunitetem powinni mieć dyscyplinarke i być zwalniani z pracy
  • ~sd2017
    (2019-11-07 17:50)
    Zastanawia mnie, skąd oni biorą te miernoty - jakiś lasota, piebiak, przyłęcka, piotrowicz itp. ? Czy naprawdę nie ma wśród nich nikogo, kto by merytorycznie reprezentował wyższy poziom aniżeli minister 0 ?
  • ~Mietek
    (2019-11-07 12:38)
    Koniec widzimisie kasty , dobrze , ze ktos to sprawdza , czy nie naruszono prawa . Kasta nie moze byc bezkarna i odpowiadac tylko przed Bogiem ! Powinni odpowiadac za swoje bledy , wlacznie z wyrzuceniem z zawodu ! Kiedys mogli robic co chcieli , teraz im sie to konczy , z tad ten kwik .
  • ~..Krystyna.z.Agencji..
    (2019-11-07 12:35)
    To proste. Jak dobrze nie uzasadnil ze wyrok uchylil, to musi sie tlumaczyc, i wpisac w zeznaniu podatkowym ile za to dostal.
  • ~w
    (2019-11-07 10:01)
    PiS stworzył nadzwyczajną kastę ludzi nie podlegających prawu, każdego innego który nie jest zwolennikiem partii się szykanuje.
  • ~09poklö,.
    (2019-11-07 10:01)
    Nie mam nic przeciwko temu, zeby komisja dyscyplinarna sprawdzala nagminnosc uchylen. Nagminnosc sama w sobie jest oznaka przestepstwa.
  • ~piskieafery
    (2019-11-07 10:00)
    Lasota jak nie umiał prowadzić normalnych spraw, tak nie radzi sobie po awansie /partyjnym/. Sądy Partyjne to czysta komuna made by PiS.
  • ~Aron1
    (2019-11-07 09:50)
    A świeczkę na mus jej dano !
  • ~Aron
    (2019-11-07 09:48)
    Jednak kasta się nie zmienia i trza konkretnych przepisów aby ich samowole ukrucić ?