Historia lubi się powtarzać? Stan zdrowia Kaczyńskiego może kształtować bieg wydarzeń w Polsce. Podobnie było z Piłsudskim

Im Piłsudski czuł się gorzej, tym mniej miał cierpliwości do zbyt samodzielnych podwładnych. Wolał ślepo oddanych wykonawców rozkazów rozumiejących, że nic w polityce nie znaczą bez wodza.

wróć do artykułu
  • ~Papiez
    (2018-05-18 10:33)
    Jak to jest kolano to ja jestem !.
  • ~staruch z gór
    (2018-05-18 10:36)
    nie przesadzajmy, Piłsudski to mąż stanu, a szef sekty smoleńskiej to szczerbaty złośliwy gnom
  • ~antyleft
    (2018-05-18 10:41)
    Tak, tak, jeszcze 15, no góra 20 lat i Jarosław może odejść z polityki. A wtedy - nie wiadomo co będzie.
  • ~odaliska
    (2018-05-18 10:42)
    Bzdura! Nie ci ludzie nie te czasy!
  • ~Tomek G
    (2018-05-18 10:43)
    Ciekawe kto to piszę i jak można porównywać Kaczyńskiego do Piłsudskiego. Gorzej niż w TVN. Poczekajmy jak zdrożeje paliwo wtedy zobaczymy czy Kaczyński to dobry czy zły strateg, już teraz wszystko poszło w górę łącznie z paliwem a czeka nas jeszcze jeden podatek od paliwa plus zwiększone inne składniki paliwa przez ten podatek bo wszystko w procentach. Nie mam dzieci a płacić trzeba, a miliaderka ma 6 dzieci i dostanie moją kasę a ja poziom życia w duł zamiast w górę. Najlepiej opuścić ten kraj póki jeszcze nas chcą, tam szanują obywateli a nie rządzących. Służba zdrowia to już nie będę się rozpisywał bo każdy wie jak wygląda chyba że jesteś milionerem jak Kaczyński
  • ~jadzia bez oka
    (2018-05-18 10:44)
    Tusku wracaj!!! i pogoń pisowskie kloce!!
  • ~Ooo
    (2018-05-18 10:48)
    Kolano to 4 litery
  • ~4
    (2018-05-18 10:54)
    Ile razy mozna cerowac ?.
  • ~pola
    (2018-05-18 11:12)
    co jeszcze wymyslicie na p kaczynskiego --to on jest sola w oku dla opozycji --wrogow --nie skonczyl to zaczal --odbudowe polski --i spoleczenstwa --dokonczy nie martwcie sie --jednego -nam zabili i zostal on ..on naprawiac polske ..tak Taki drugi pisudcki
  • ~zawsze z Polska
    (2018-05-18 11:18)
    od sedziwego wieku sorosa jeszcze prezesowi daleko, a ambulancja w osrodku zdrowia -jeszcze nic nie znaczy. Jak widac lewicowa prasa juz spekuluje, co po "udarze pilsuckiego" -uwazam ze nic sie nie zmieni a jezeli cos nastapi to tylko dojscie do wladzy mlodej ultraprawicy chrzescijansko narodowej, co znacznie pogorszy proces 25 letniego "umacniania demokracji" przez obce NGO i sowiecka polityke z brukseli. Kazda partia musi przejsc odnowienie kadr - mysle tu o Panu Ziobrze, Swieczkowskim, Kaminskim, Jakim o powrocie rzadu Szydlo i Macierewicza. Lawka PiS jest pelna, PO jest pusta i ta skonczy jeszcze przed wyborami jak Nowoczesna. W terenie PO wrze, szykuje se rebelia na maksa.
  • ~xxxx
    (2018-05-18 11:31)
    Porównanie Kaczyńskiego do marszałka , to już jest co najmniej nadużycie
  • ~filometraż
    (2018-05-18 11:53)
    Z całym szacunkiem dla Piłsudskiego - jego przykład pokazuje czym się kończy takie jednoosobowe dzierżenie władzy. Gdyby nie ono, Polska mogła inaczej wybrnąć z konfrontacji z Niemcami. Już na etapie wojny polsko-bolszewickiej Piłsudski popełnił kardynalny błąd odmawiając "dobicia" bolszewików razem z rosyjskimi siłami i dając im na koniec więcej niż mogliby oczekiwać w swojej sytuacji...
  • ~starzec z gór
    (2018-05-18 12:02)
    Jan Brzechwa za bajkę o Kaczce dziwaczce powinien być zdięty z kanonu bajek dla dzieci --nie bedzie obrażał nam naszego Wodza
  • ~starzec z gór
    (2018-05-18 12:05)
    Nie Pan Kaczyńskiego porównywac z Piłsudskim a odwrotnie --gdzie Piłsudskiemu do Pana Kaczyńskiego .Pan Jarosław Kaczyński to wódz nad wodze jak Dżingishan
  • ~student prawa
    (2018-05-18 12:06)
    A ten kaczyński to kim jest bo nie znam człowieka?
  • ~Stary Wiarus
    (2018-05-18 12:13)
    Kaczynskiego boli kolano a Pilsudski niestety miał syfa 3 rzędu i który się jak u każdego co go miał a nałapali żolnierze sporo po 1 wojnie i nie było środków na jego leczenie. Rozwijał się ten syf wolno ale skutecznie , oznaki były widoczne i fizyczne i umysłowe , co zreszta potem wykazała sekcja zwłok
  • ~Norbert
    (2018-05-18 12:44)
    Rak niebawem wykończy Przykurcza ;Polska odetchnie a pisowcy się Pozagryzają będzie wesoło
  • ~marsz
    (2018-05-18 12:52)
    Zgaście światło w całodobowe przed krypcie Kaczyńskich, bo nie mogę spokojni zasnąć -marszałek.
  • ~tolo
    (2018-05-18 12:59)
    Tyle tylko że różnica miedzy naczelnikiem a prezesem jest jak między miodem a *******
  • ~pacjent
    (2018-05-18 13:00)
    Komandosi chroniący Kaczyńskiego też leżą w szpitalu, czy dyżurują we garniturkach aby mogli chodzić razem z preziem do kibelka?

Może zainteresować Cię też:

  • Manifestacja przeciwników reformy sądownictwa pod hasłem "Sejm jest nasz"

    Dlaczego młodzież stoi z boku? Za przywódcami postrzeganymi jako upierdliwi sklerotycy, nie pójdą już tłumy [FELIETON]

  • Mateusz Morawiecki

    Premier Morawiecki w Sandomierzu: Negocjowałem przystąpienie Polski do UE 20 lat temu, wiem, jak w Unii negocjuje się najlepsze transakcje

  • Marcin Horała

    Horała: Jeżeli ktoś zaczyna wyrzucać nas z naszego domu, to mamy prawo go wyprosić

Zobacz więcej