Demontaż UE? Wildstein na FB: Dawno tak ordynarnego "fejk newsa" nie widziałem

Dawno tak ordynarnego fejk newsa nie widziałem - tak przypisanie w "Rzeczpospolitej" kandydatce Frontu Narodowego na prezydenta Francji Marine Le Pen słów o chęci współpracy z liderem PiS "w demontażu UE" skomentował na Facebooku szef publicystyki TVP Info Dawid Wildstein.

wróć do artykułu
  • ~antysort
    (2017-03-13 20:00)
    następny ałtorytet /wielkopolak ?/- niech się najmie u cysorza za tłomacza, to może ktoś zrozumie stanowisko Wolski w negocjacjach z UE /Uwaga: nie mylić UE z „ciemnym ludem”/
  • ~Brunhilda
    (2017-03-13 20:04)
    A oszuści ,fałszerze z PO i N oraz krętaczy motłoch z głównego ścieku medialnego biją nadal pianę nie przejmując się tym że są ,jak zawsze, piewcami fałszu.Tak samo jak kolejny fałsz o tym że Tusek dostał wezwanie do Prokuratury na 48 godz przed terminem. Neumann,Grabiec i inne k a n a l i e wyssali skłonności do fałszu i krętactwa z mlekiem matki.Robią to już tak długo i tak często że inaczej już nie potrafią.
  • ~ajax
    (2017-03-13 20:11)
    Niektórym mediom i dziennikarzom o wiadomych POglądach absolutnie nie przeszkadza rozpowszechnianie tego "fejk newsa" jako autentycznego chociaż już wiedzą, że to była manipulacja.
  • ~Tekla
    (2017-03-13 20:13)
    Kombinuj Dawidku, może wymyślisz większego.
  • ~gaga
    (2017-03-13 20:16)
    PiS chce rozwalić UE , dwoją się i troją , zaprzeczają a jest w tym tyle prawdy jak to że ministrem wojny będzie Gowin .
  • ~W Norge pracujacy
    (2017-03-13 20:20)
    UE nie POtrzeba demontowac. Ten KPRUPCYJNO -- FASZYSTOWSKO -- BOLSZEWICKI KLUB z bruxelki juz dawno sie SAM zdeMOntowal. :))))
  • ~Nagasaki
    (2017-03-13 20:44)
    Mimo tego ze to mega falsz , teraz sprzedawczyki z PONOwoczesnej beda te same brednie powtarzali po wszystkich studiach radiowych i telewizyjnych byle zlowic kolejnych frajerow nakrecanych nienawiscia, ktora z takim uwielbieniem stosuje od ponad 8 lat PO z ich najnowsza odnoga tzw. Nowoczesna i bojowka UBecka pt. KOD.
  • ~her Dziennik
    (2017-03-13 20:54)
    Typowe dla wszawych dziennikarzy puscic plotke a potem przepraszac, ale to dziennikarstwo zeszlo na psy wliczajac niemiecki Dziennik
  • ~vvbbb
    (2017-03-13 21:02)
    Jewrej
  • ~realista
    (2017-03-13 21:13)
    Krótko zyje jeszcze mało widział a na wierze w slowa prezesa jeszcze się przejedzie młody kretyn
  • ~ddt
    (2017-03-13 21:24)
    ja widziałem Davidku - może nie masz tvp info
  • ~Jaro
    (2017-03-13 21:53)
    Brzytwa Okhama mówi, że jeżeli coś wygląda jak kaczka, chodzi jak kaczka, kwacze jak kaczka, to jest kaczką. Nazywanie kaczki orłem, orła z niej nie zrobi.
  • ~:)
    (2017-03-13 23:00)
    Ogoliłby się, to nie lata 80-te!!!!! Niezłomny jak tatuś
  • ~porażony dziki miesza w kaczych i kurskich
    (2017-03-13 23:04)
    O nieee - czy on się urodził już po wyborach ? Dziwadło umysłowe - nie obserwuje partii o obscenicznej nazwie pis i tylko przekazuje dalej grepsy z centrali. Denko
  • ~007IJUŻ
    (2017-03-14 00:31)
    ...TE CAŁE NEUMANNNY TO RODZAJ PIERWOTNIAKÓW .....NIGDY SIĘ NIE ROZWINĄ
  • ~góralskalisty
    (2017-03-14 03:58)
    On się zna na fake newsach, przecierz sam produkuje w TVPis - tam sam same fake newsy, autorytet się znalazł
  • ~zZ
    (2017-03-14 04:18)
    Chyba RZ to nadal wlasnosc tego pejsatego slupa , ktory dorobil sie na wykupywaniu blokow i wywalaniu ludzi na bruk. To byl najlepszy koles wladcow z PO, Grasiow i innych mend.
  • ~romank
    (2017-03-14 05:33)
    rzeczpospolita, to co rekin ludojad nie strawil i dal jej nowe zycie za swoiego cesarstwa .
  • ~Tak to się zawsze kończy!
    (2017-03-14 06:58)
    tak zwane "portale społecznościowe" - wymyślone po to tylko, żeby szc zyle mogły się z wzajemnością podwalać do sius iumajtek - stały się nie wiadomo dlaczego terenem aktywności rzekomo dorosłych ludzi, nawet tych podobno (przynajmniej w teorii) odpowiedzialnych za przyszłość państw, kontynentów i świata oraz platformą kształtowania "opinii publicznej" i uprawiania "polityki" oraz rodzajem magla skrzyżowanego z agencją towarzyską i z "pocztą dyplomatyczną" dla dyplom atołków! De facto jest to skrzyżowanie dziecinnych zabaw w "głuchy telefon" i w "pomidora" - tyle tylko, że zabawiają cię w ten sposób ludzie rzekomo dorośli. /// Wcale się nie zdziwię, jeśli Putin na "fejsiku" ogłosi wybuch III Wojny Światowej, a inni "przywódcy światowi" na tymże "fejsiku" albo innym "ćwierkaczu" będą do niej kolejno zgłaszać akces i "lajkować"! /// Będą potem w różnych częściach globu wybuchać tysiące pracowicie i skrzętnie zgromadzonych przez 70 lat głowic nuklearnych - a oni dalej sobie będą na "fejsiku" prowadzić dyplomatyczną konwersację! /// Tym sposobem niejaki Zuckerberg wzbogaci się o kolejny wirtualny miliard zielonych, chociaż na świecie realnie ubędzie na przykład miliard ludzi... ... i tak dalej, i tak dalej ... zwiń
  • ~zdenek
    (2017-03-14 07:21)
    Standardy Szefernakera stają się powszechne.

Może zainteresować Cię też: