Artur Orzech odchodzi z radiowej Trójki. Powodem "trudna i ciężka atmosfera"

| Aktualizacja:

Nie będzie już "Zaraz wracam". Gospodarz popularnej audycji w Programie Trzecim Polskiego Radia, Artur Orzech, zdecydował się podziękować za dalszą współpracę ze stacją.

wróć do artykułu
  • ~Adriano
    (2017-11-14 15:08)
    Szanowny Autorze, to krótka wiadomość a błędów i literówek mnóstwo!!! Tak się nie godzi. Nóż się otwiera w kieszeni, jak się patrzy, jak "Dobra zmiana" niszczy wszystko. Jeśli tylko wyrzucą Marcela, to przestaję ich dokumentnie słuchać
  • ~dobraZMIANA
    (2017-11-14 15:20)
    Super nareszcie trójka przewietrzy się z PO-prawnych zasiedziałych ...............
  • ~MarekT
    (2017-11-14 15:23)
    Człowieku autorze powyższego tekstu. Wstyd i hańba za język polski!
  • ~radio tawriszcz ...
    (2017-11-14 16:41)
    BRAWO ŻE ODCHODZI BĘDZIE CZYSTSZE POwietrze , miejsce pewnie znajdą w MAFIACH MEDIALNYCH tvn - 24 - PO i polsacie , JESZCZE RAZ BRAWO ZA MĘSKĄ DECYZJE ......
  • ~hjuy
    (2017-11-14 16:44)
    BOŻE ale wielka strata bedziemy płakać od rana do wieczora , całe wiadra będą łez ze SZCZĘŚCIA że POprawnych dziennikarzy nie będzie o ile to można nazwać dziennikarzem ...
  • ~tttt.
    (2017-11-14 16:45)
    Kopa w d... na rozped.
  • ~Zbyszek
    (2017-11-14 17:10)
    Panie Orzech , to jest bilet w jedna stronę , odchodzi Pan , ok. , ale to już naprawdę do widzenia .
  • ~Student
    (2017-11-14 18:15)
    Jeszcze tylko pogonic Manna i czas budować normalna trujke a nie postkomusze smenty!
  • ~A, PO szli w on!
    (2017-11-14 19:54)
    Kilka milionów Polaków wcześniej zostało wyrzuconych na bruk. Zagrożone zostało ich prawo do opieki nad własnymi dziećmi, a często to prawo zostało im odebrane właśnie za brak pracy. Kilka milinów Polaków ratowało się z opresji po zwolnieniu z pracy emigrując. Co wówczas działo się w trójce czyli tubie dla wybranych i wytypowanych do szczęścia? Trwała tam zabawa po pachy, uczta po gardło, radość do rana. Teraz raptem zabolało? Kochani, my musieliśmy to przeżywać kilka razy w życiu, wy wtedy pocieszaliście nas żartami i muzyką. Posłuchajcie więc teraz sami tej swojej rozweselającej muzyki, a my was pocieszymy - PO szli w on!
  • ~patykowski
    (2017-11-14 20:00)
    POodrywani od koryt, załóżcie swoje Radio PO tube.
  • ~new
    (2017-11-14 20:31)
    W końcu niech Manna wy..... Będzie spokój z tymi "gwiazdorami"
  • ~Sławek fizykant.
    (2017-11-14 21:27)
    Powtórzę apel...TRÓJKA, to pewna wartość. TRÓJKA, to LUDZIE, którzy ją tworzyli. Ludzie w takim zespole. Całe moje życie życie to TRÓJKA. Ludzie, zbierzcie się i zróbcie swoje radio. Nie rozpływajcie się po komercyjnych stacjach, gdzie zaginiecie w tłumie.
  • ~sensiak
    (2017-11-14 21:42)
    Ciekawe jaki obleśny Kulson wejdzie na miejsce Orzecha. Pewnie jakiś pryszczaty "patriota" - specjalista od odczytywania przekazów dnia z komórki.
  • ~rono.
    (2017-11-15 07:07)
    Jeszcze tylko starego mamrota z piatkowego poranka i bedzie OK
  • ~amarekr
    (2017-11-15 08:03)
    no przecież tvn wszystkich nie przyjmie, chyba że tajemniczy sponsor dosypie im budżetu
  • ~m
    (2017-11-15 09:13)
    $ORO$ sie wami wszystkimi zaopiekuje.
  • ~afadfadf
    (2017-11-15 12:34)
    Nie ma ludzi niezastąpionych. Już nudziło mnie to towarzystwo wzajemnej adoracji. Tłuste rozleniwione i zadowolone z siebie koty. Czas dać szansę młodszym. Jest jeszcze tam kilka osób które po kilku latach pracy wyrobiły się, ale ich początki były tragiczne. Nie wiem jakim "cudem" w ogóle trafiły do radia np. do audycji edukacyjnych z ogromnymi brakami w ogólnej wiedzy o świecie. Np. młody Dowbor gdzieś koło 1999 roku czytał wiadomości sportowe w trójce -to po prostu była makabra. Pamięta ktoś? (tak, tak wiem że on długo niepopracował)

Może zainteresować Cię też: