Sobota - niedziela

Moskwa i Ukraina ogłosiły zakończenie wojny gazowej. Było tak: premier Putin nie przejmował się prezydentem Miedwiediewem, a premier Tymoszenko -- prezydentem Juszczenką. Czy ktoś nie chciałby dołączyć do klubu Super Premierów? :]

Poniedziałek

W Polsce stosuje się karę śmierci wobec sprawców szczególnie odrażających zbrodni. Tyle że ze względu na humory Unii Europejskiej nazywamy to tajemniczym samobójstwem. W środowiskowej gwarze mówi się nawet: "Pojechał do Płocka".

Wtorek

W Waszyngtonie Czterdzieści i Cztery. A krew jego dawne bohatery... Dobre w życiu Obamy jest to, że nie ma żadnego premiera. Czemu i u nas nie jest tak, jak chciał tego wieszcz: "Sam sobie sterem, premierem, okrętem..."? A w Warszawie spór o to, czy bilety na podróż do Płocka powinny być do kupienia u konika. Na wszelki wypadek premier zdymisjonował kilka osób.

Środa

Wrócił! Taki jest ten Ziobro, łyso wam? Pojechał do Płocka... i wrócił! Zobaczycie, on jeszcze kiedyś kimś zostanie.

Czwartek

Minister Andrzej Czuma. Ma bardzo prawy charakter i opowiada się za prawem Polaków do posiadania broni. Niech będzie, ale wyjazdy do Płocka zaczną mieć charakter masowy.

Piątek

Uwaga. Sensacja. Pilne. Radosław Majdan wraca do Dody: "Marzę o rodzinie zwariowanej, lecz wesołej. Mój syn będzie dla mnie królem, a córka królową". Łatwo zgadnąć, kto będzie premierem, a kto tylko prezydentem, prawda?