Osiecki: Sytuacja z Tuskiem przypomina oklepany kawał o Polakach i piekle...

| Aktualizacja:

Szatan, przechadzając się wzdłuż kotłów, w których smażą się różne nacje, wściekł się, gdy przy kotle z Polakami nie było pilnującego ich diabła. Zauważył go nieopodal smacznie śpiącego, obudził go kopniakiem i zbeształ, że nie pilnuje kotła i potępione dusze z Polski mogą uciec od piekielnych mąk. – Ich nie trzeba pilnować, jak tylko jeden wychodzi, to zaraz reszta ściąga go z powrotem – obronił się czart. Żart smutny, ale prawdziwy. Świadkami takiego zjawiska jesteśmy w trakcie walki o fotel szefa Rady Europejskiej.

wróć do artykułu
  • ~W Norge pracujacy
    (2017-03-15 17:31)
    @YOU 13:55, pisze:"PiS musi odejsc i to jak najszybciej..., POniewaz niePOzwalaja nam dalej KRASC i rozwalac Polski". Tu ci przyznaje stary UBeku.... MASZ RACJE!!!
  • ~xyz
    (2017-03-07 11:17)
    Tusk szczuł Unię przeciw Polsce!!!Tym wszystkim zaprzańcom, szczującym Unie przeciw Polsce odpowiadam cytatem z Żeromskiego!! "Kto na własną ojczyznę, choćby występną i grzeszną obce wojska sprowadza, ten wyzuł się z ojczyzny, nie POwinno być dla niego w niej miejsca nawet tyle co na grób wystarczy"
  • ~Kpt. Z. W.
    (2017-03-07 08:41)
    Takie I podobne wrogie kawały głoszą antyPolacy aby nas nie jednoczyć!!!!
  • ~Stonugg
    (2017-03-05 20:18)
    Pamięć nie ta panie Osiecki jak kandydowal Janusz Wojciechowski to PO go nie poparła. jakoś kawalu o diable pan wtedy nie przypominał. No panie Osiescki jesteś pan miszcz
  • ~Mazur
    (2017-03-05 11:23)
    Może niech Makrela skończy z tym udawaniem i da Tuskowi niemieckie obywatelstwo. Wtedy Donaldinio zostanie u koryta na kolejną kadencją, a i w Polsce wszystko będzie jasne dla kogo pan Kaszub pracuje.
  • ~Zostanie w Brukseli choc by jako portier
    (2017-03-04 22:19)
    Tuska kolesie z Brukseli nie zostawia, ale w Polsce ma juz przechlapane.
  • ~sp
    (2017-03-03 22:59)
    Tusk się wyróżnia jako namiętny zwolennik kieszonkowego bilarda. Ciągle łazi z ręką w gaciach. Zawalił w Polsce i pani Angela wepchnęła go na europejskie saluuuny.
  • ~ala
    (2017-03-03 22:46)
    Jakoś europosłowie PO nie popierali kandydatów PIS-u. W imie zgody narodowej powinni zagłosować na wspólnego kandydata S. Wolskiego
  • ~taka prawda
    (2017-03-03 21:25)
    Tuske to niemiecki agent ! Polska nie może POpierać swojego wroga !
  • ~K
    (2017-03-03 19:26)
    Ten kawal to o cwanym PO-lactwie ktore juz wiele lat robi POLAKOW w trabe
  • ~qaduq
    (2017-03-03 18:43)
    Paweł i Gaweł w jednym stali domu. Będzie kupa uciechy, jeśli Tusk zagustuje, jak widać w Brukseli i odpuści politykę krajową. Jednego konkurenta mniej, a krajowi sami się powycinają. Przoduje, jak od lat, lewica, ale wkrótce i na wsi drogi będą tylko dla PiS-u. Chłopi, za możliwość dokupienia po kilka hektarow poprą tych co dają, a z kretesem pogrążą poprzednich zwolenników popierania latyfundystów, Platforma się rozpadnie, a KOD zajmie rozliczaniem alimentów. Nikogo nie kręci dług publiczny. Stary elektorat dożyje na tym co ma, a urodzeni dowiedzą się za dwadzieścia lat. Spoko.
  • ~gs
    (2017-03-03 06:34)
    tu nie chodzi o ineres kraju , jaka sekta dzialala racjonalnie ? najbardziej prymitywny , malostkowy i chciwy guru sekty znajdzie ciemnych wyznawcow , znamy to z historii , setki ludzi popelnialo nawet samobujstwo na rozkaz guru
  • ~efdur
    (2017-03-02 20:30)
    To niebywaly wstyd i haniebna żenada, że my, Polacy, naród tak niegdyś dumny, nieulękły, niepodległy i honorowy, pozwoliliśmy na to, żeby ten facet od tylu lat perdolił nam rozmaite banialuki, rżnął "europejskiego" fetniaka i wbrew oczywistym faktom na siłę próbował udowodnić nam wszystkim, że jest ętelegętny, energiczny, młody, dobrze zorientowany w arkanach zarządzania, gospodarki, ekonomii, dyplomacji, kolejnictwa, wywiadu, wymiaru sprawiedliwości, bezpieczeństwa ruchu drogowego, finansów i polityki światowej, że jest wykształcony i z "dużego miasta", że ma przeszlifowane wszystkie przedpokoje możnych tego świata - bo użyczonymi mu tam łaskawie suknami do froterowania grał w tych przedpokojach w szmaciankę i strzelał palmom gole, ciesząc się chytrze, że nikt z państwa nie widzi! A nawet twierdzi, że podobno parę razy udało mu się "PO angielsku" zajrzeć do salonu państwa przez dziurkę od klucza i chyłkiem się ulotnić! Najbardziej uwłacza nam to, że chociaż już wszyscy wiemy, kim ten facet jest - to jednak nikt go publicznie, otwarcie nie definiuje i definitywnie nie demaskuje! Bo przecież już nie budzi chyba niczyjej wątpliwości, że ten osobnik wyczerpał wszystkie tandetne zgrane triki z zagranicznej instrukcji obsługi kukiełkowych "premierów" i ostatnio robi już tylko za pośmiewisko Europy i świata i za mało zabawnego, a nawet - powiedziałabym - ponurego i upiornego "rodzimego" pajaca na sznurku od snopowiązałki! A poza tym wszyscy widzimy, że pajac się zaciął, nie może wyskoczyć z "zaginionej" w Rosji czarnej skrzynki i tylko podryguje w nerwowym tiku, bo na tym sznurku zrobił się supeł nie do rozwiązania, cały motek sznurka się splątał tak, że trafić po nim można już tylko do tyłu, do haniebnych momentów zdrady narodowej podczas "Nocnej Zmiany" i w objęciach Putina na molo w Sopocie i na Siewiernym! A kiedy on się tak bezwolnie i chaotycznie na tym sznurku majta - nie jest już nawet groteskowy, bo widać wyraźnie, że nie jest już nawet tym rzekomo niegdyś zabawnym pajacem, ale jest tylko starym zbrandzlowanym, obwisłym, sflaczałym bezużytecznym ****em z prowincjonalnej speluny hazardu, hulanki i rozpusty, arlekinem ze zbankrutowanego cyrku, przegranym szulerem, który grał niestety za nasze i przeputał wszystko, a który teraz - zamiast wstać i wyjść - uporczywie trwa przed nami w swej hańbie i tylko co kilka dni albo cichutko skamle, albo dla odmiany tupeciarsko i basem, ale nadal bezczelnie i kłamliwie, chlipie i bredzi, mruczy, jodłuje lub rzęzi, i próbuje nas pokornie i chytrze zarazem zapewniać, że nic się nie stało, że przegrał tylko "troszeczkę" i że się "odegra", choć my już dokładnie wiemy, że przegrał całą naszą ojcowiznę i że - gdybyśmy byli mściwi i okrutni - to najwyżej my moglibyśmy się na nim teraz odegrać! W swej bezczelności on nadal z uporem maniaka twierdzi, że wszechogarniający i widoczny dla każdego dziecka nierząd, totalne złodziejstwo i korupcja na najwyższych szczeblach administracji i wymiaru niesprawiedliwości oraz porażająca zapaść prawie wszystkich instytucji państwa polskiego - to tylko takie nasze złudzenie, a on sam jest mężem opatrznościowym, zbawcą narodu, gwarantem niepodległości, wolności wszelakich i świetlanej przyszłości Ojczyzny! Na co liczy ten żałosny idiota, który nawet nie zdaje sobie sprawy ze swojej śmieszności i który - ponieważ nie jest Polakiem - nie ma nawet tyle godności, żeby się przyznać, że jest certyfikowanym, wydymanym, poklepanym, wyrolowanym i wyproszonym za drzwi w Berlinie, Brukseli, Waszyngtonie, Londynie, Mińsku, w Wilnie, Moskwie, w Kijowie, Strasburgu, w Davos, w Smoleńsku, Gdańsku, Modlinie i w Paryżu kretynem, i nas wszystkich za wszystko, za co się jeszcze da, przeprosić! Jest to krętacz maniakalny, osobnik nieuleczalnie chory na nieuczciwość! Jego rodowa dewiza, którą głosi otwarcie na konferencjach prasowych, to: "Nie każde oszustwo jest przestępstwem!". Do psychiatryka z nim! Albo do poprawczaka dla przerośniętych matołków! A najlepiej do komórki z rupieciami!!! Jako kolejny nieudany model Pinokia... Niech tam czeka na swoją kolej jako podpałka na ruszcie paleniska naszych dziejów... ...może tam wykaże swoją przydatność... ...bo nawet na palacza się nie nadaje! Więc niech sobie uleci przez dawno i nieudolnie pomalowany przez siebie komin, z którego cała farba oblazła wielkimi płatami i cegły się sypią! Może chociaż w ten sposób przyczyni się do wspólnego dobra, że dostarczy nam trochę obiecanej ciepłej wody w kranie!
  • ~vasz
    (2017-03-02 19:54)
    Jednak Der Dziennik jest bardzo POpularny w POlsce,to jest ewenement na klase swiatowa i tak rodacy maja kupe kamieni i zyja haslem Owsiaka na codzien, robta co chceta!!!!
  • ~cd
    (2017-03-02 19:35)
    Jasne! to Kaczyński likwidował Polski Przemysł Stoczniowy i całe gałęzie polskiej gospodarki, wyprzedawał polskie Banki, wypędzał Polaków z Polski - tylko Niemiec i folksdojcz będzie chwalił Tuska
  • ~po PO
    (2017-03-02 18:01)
    Tusk powinien się zwrócić o poparcie swojego przyjaciela Putina. Tak ściskał się z nim i uśmiechał w Smoleńsku nad trupem Prezydenta i trupami całej delegacji do Katynia.
  • ~juzek
    (2017-03-02 17:40)
    Szefem może być, Lucyfer,belzebub ,czort,diabel, byle nie Tusk
  • ~dnozpo
    (2017-03-02 17:34)
    ..Nitras odwołany z funkcji przewodniczącego delegacji do OBWE. Sławomir Nitras przestał pełnić funkcję przewodniczącego delegacji Sejmu do ZP OBWE. To decyzja podjęta na zwołanym w trybie pilnym na czwartek o 16:00 posiedzeniu delegacji Sejmu do Senatu. Jak mówi nam Grzegorz Furgo z Nowoczesnej: Senator Bierecki uzasadniał wniosek i miał merytoryczne zastrzeżenia co do pracy posła Nitrasa, który nie był obecny na posiedzeniu. My – ja i senator PO – wnioskowaliśmy o to, aby przesunąć to posiedzenie delegacji do posiedzenia Sejmu, tak aby Nitras mógł się wypowiedzieć i odnieść do zarzutów. Ale nasz wniosek został przegłosowany.
  • ~Verty
    (2017-03-02 17:00)
    Dajcie sobie luz z tymi przypowiastkami, o Polakach i piekle. Do tuska ani jedno, ani drugie się nie ima. No...może to drugie. Puki co dwuosobowa cela we Wronkach wystarczy. Dwuosobowa- by współlokator rudego miał czym się zabawiać.
  • ~Amber Gold
    (2017-03-02 16:51)
    rudy lokaj

Może zainteresować Cię też: