Matyja: PiS zamierza wzmocnić konflikt na osi "patrioci" - "rzecznicy obcych interesów" [OPINIA]

| Aktualizacja:

Drugi rok rządów PiS kończy się próbą istotnego przestawienia osi podziałów politycznych. Oprócz wyraźnego, wytyczonego w pierwszych miesiącach rządzenia, sporu na linii "społeczeństwo" - "elity", Prawo i Sprawiedliwość zamierza wzmocnić konflikt na osi "patrioci" - "rzecznicy obcych interesów". Chce pójść do kolejnych wyborów jako partia broniąca interesu narodowego przed tymi, którzy nie tylko mu zagrażają, ale są po prostu reprezentantami interesów przeciwnych.

wróć do artykułu
  • ~V
    (2017-10-01 23:24)
    W ramach solidarności możesz Se wsiąść slipy pod adresem wskazanym przez operatora sieci jako post komunistyczny warchoł nadający się do izolatki z całym szambem w ramach prawa jaskiniowego cepa ............który nie potrafił na nie normalnie zarobić......a zrobił nagły skok w gwiazdy po wejściu do unii na własnych zasadach.....o których nikt nie wie
  • ~MANNEKE PIS rozkraczony nad Polską
    (2017-10-01 22:47)
    Partia mogłaby zdefiniować POLSKĘ - po to, żeby POLSKI nie utożsamiać z partią o najgłupszej na świecie nazwie Pis
  • ~ble
    (2017-10-01 21:24)
    Poje...
  • ~piro
    (2017-10-01 21:06)
    W Hiszpanii Rosja gra na pogłębienie podziałów, podsyca nienawiśc. W Polsce nie potrzebujemy do tego Putina - mamy KAczyńskiego. Świentnie sobie radzi z sianiem nienawiści i pogłębianiem podziałów między Polakami. Ale kiedys za to odpowie.
  • ~włóczykij
    (2017-10-01 20:39)
    Wygląda na to, że Jaruś znalazł w piwnicy pamiętniki tatusia Muminka.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-10-01 19:50)
    Rafale zadam Tobie pytania: jak w KAŻDYM Kraju były by traktowane partie donoszące na swych Obywateli???????????,Jak powinno się nazwać takie partie????????. Jaki program Ekonomiczny ,polityczny,socjalny przedstawiają te partie??????????. Rafale czy wiesz dlaczego PiS ma takie poparcie?? -Nie.Odpowiedż prosta PiS walczy o Polskę Narodową ,Polskę dla Ludzi Wierzących ,a nie Wasala UE.Dlatego PiS ma poparcie 45% ,a ZAPRZAŃCY obie partie razem ,nie osiągają 35% poparcia.I wiedz DOPÓKI PiS nie zmieni programu,będzie wygrywał.
  • ~zyx
    (2017-10-01 19:45)
    Po co się tak zapętlać? Zawsze będą ci , którzy chcą dobrze dla własnego kraju i jego interes stawiają na pierwszym miejscu - i ci , którym jest to ,mówiąc oględnie ,obojętne. Dla Polski lepiej żeby rządzili ci pierwsi, dla zagranicy - ci drudzy. PiS nic nowego tutaj nie wymyślił.
  • ~Zenon
    (2017-10-01 19:43)
    Tja, patrioci od Putina. Targowica, a nie patrioci.
  • ~pamięć
    (2017-10-01 19:23)
    Wszystko dokładnie jak w 46 za PPR.
  • ~eu
    (2017-10-01 19:15)
    Pis robi zamieszanie w Polsce i Europe i mysla ze sa najwarzniejsci na Swiecie
  • ~AM
    (2017-10-01 19:05)
    A Rafał Matyja siedzi se na ławeczce, w nosie dłubie i se myśli złote wymyśla. nawet nie chce się tego manipulanctwa komentować!!! Jesteś i za młody, i za głupi a przede wszystkim niedouczonym redakturkiem by móc komentować życie POlityczne Polski!

Może zainteresować Cię też: