Nieudolność Komisji Europejskiej w sporze z Polską legitymizuje zamach stanu i sprzyja radykalnej prawicy

| Aktualizacja:

Rankiem 14 maja okazało się, że na razie spełzły na niczym negocjacje, które Komisja Europejska prowadzi z polskim rządem w sprawie wycofania wniosku o stwierdzenie ryzyka poważnego naruszenia przez Polskę wartości unijnych.

wróć do artykułu
  • ~Jacwek
    (2018-05-23 16:58)
    Unijni politycy z paragrafem 7 grzebią się jak raki w papierowej torbie.
  • ~smutny
    (2018-05-18 21:38)
    Najwiekszym zagrożeniem praworządności jest wymiar sprawiedliwości w dotychczasowym kształcie
  • ~Opolczyk
    (2018-05-18 12:09)
    Staruszki w Unii grzebią się w sprawie praworządności jak raki w torbie bez wyjścia.Lata mijają a oni bujają się na pisowskiej huśtawce.
  • ~Bro 29
    (2018-05-18 03:58)
    Nie bedzie nam niemiec gadal co mamy robic ,Nie da sie i pracujecie na prozno bo Polak swoje mysli i zrobi unisci zakichani !
  • ~Friend
    (2018-05-17 23:56)
    Za mocno Paweł to napisałeś - nieuprawnione jest użycie określeń jak "zamach stanu". Wiem, że to jest gazetowy artykuł na konkretne zlecenie, ale nazwisko masz tylko jedno: jako naukowiec i jako prawnik... bo Dziennikarz polityczny na zawołanie to nie zawód.
  • ~Clarcsonius
    (2018-05-17 19:08)
    Przebrnąłem przez wywody towarzysza Mark sisty Kul turowego i teraz już się nie dziwię, że nawet "najlepsze" Polskie Uniwersytety są w ogonie światowych rankingów uczelni wyższych, " brylują w okolicach pięćsetki, bo jak mamy tak rozgarnięte kadry "psorskie" to trudno oczekiwać miejsca na pudle ba nawet pierwsza setka jest barierą światła
  • ~Rics
    (2018-05-17 15:54)
    innymi słowy pan Junkers chciał powiedzieć, że boi się kraść, jeżeli wie, że na 100% zostanie za to ukarany - nawet go rozumiem, skoro tak się dorobił jak powszechnie wiadomo
  • ~gazeta wyborowa
    (2018-05-17 10:10)
    Oni chca jeszcze przyjac cale Balkany do Uni...dopiero bedzie raj.
  • ~kaland
    (2018-05-16 19:41)
    le to chyba nie sędzia pisał tego gniota?
  • ~jj25
    (2018-05-16 19:32)
    PiSuary "myślały", że na ich plewy da się ktoś złapać? O słodka naiwności i głupoto! :)))
  • ~niemiecki zajszczany materac
    (2018-05-16 18:39)
    Wy nie bedziecie mi z kraju lewackiego ******* robic.
  • ~xyzs
    (2018-05-16 18:29)
    UE = ZSRR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UE = głupota , analfabetyzm , koniunkturalizm brak obiektywizmu i sprawiedliwości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Frans Timmermans i Claude Juncker to nieuki i analfabeci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Konfidenci z złodziejskiej i zakłamanej totalnej Nowośmiesznej Patologicznej Partii Oszustów sikają pewno z radości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zakłamana totalna patologia : PSL i Nowośmieszna Partia Oszustów trzęsie gaciami ,że jeszcze lepsze kwiatki ujrzą światło dzienne !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brawo Michał Rachoń , od tego są dziennikarze , żeby pokazywać prawdę!!!!!!!!!!!!!!!! Grabiec - zakłamany typek , Adam Szłapka - pseudo posełczyna z Nowośmiesznej , Stefaniak ,szkoda słów !!!!!!!!!!!!!!!! Jesteście jedną wielką obłudą i oszustwem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szrek = akcja " widelec " !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~JOZEK
    (2018-05-16 18:05)
    OSMIESZAC TYCH IMBICYLI Z UE TO....NIEUDACZNICY
  • ~odaliska
    (2018-05-16 17:58)
    W tym tekście brakuje jeszcze postulatu utworzenia sił zbrojnych KE w celu wprowadzenia ich do Polski aby uratowały interesy nadzwyczajnej kasty. Demokracja tak pod warunkiem, że rządzić będą nasi!
  • ~Wiatraczna
    (2018-05-16 16:05)
    Rozwiazać cały UW, tak jak de Gaul zrobił z Sorbona w 1968.
  • ~Macisław Płatow Batko
    (2018-05-16 15:46)
    CENZOR GDZIE WPIS??? CO zostałeś TUBOM PROPAGANDOWĄ UE?
  • ~rsv
    (2018-05-16 15:43)
    Ale bzdury. Pisane chyba na zamówienie aby uzasadnić jak najgłupsze tezy. Czy autor w ogóle wie co to jest zamach stanu?
  • ~Metodolog
    (2018-05-16 15:23)
    Jak się pisze takie teksty? Na kolanach?
  • ~Kamil C
    (2018-05-16 14:40)
    Polski Rząd dokonał bezkrwawego zamachu stanu i przejął władzę ....... a pewien rolnik z Podlasia produkuje masło z masła ...... Unia w szoku .....
  • ~eee