Nieudolność Komisji Europejskiej w sporze z Polską legitymizuje zamach stanu i sprzyja radykalnej prawicy

| Aktualizacja:

Rankiem 14 maja okazało się, że na razie spełzły na niczym negocjacje, które Komisja Europejska prowadzi z polskim rządem w sprawie wycofania wniosku o stwierdzenie ryzyka poważnego naruszenia przez Polskę wartości unijnych.

wróć do artykułu
  • ~Się jest
    (2018-05-16 07:50)
    Co wy jeszcze w Polsce robicie? Gdyby tu była dyktatura już by was nie było. Polacy jak widać to bardzo wyrozumiały naród żeby za plucie pozwalać robić obcym interesy.
  • ~starzec z gór
    (2018-05-16 08:02)
    Łamiące prawo Eurokołchozu ingerencje w niezawisłość w stanowieniu prawa w Polsce musiało się tak skończyć. Czerwonego można wyleczyć jedynie osinowym kołkiem. Pomnik Marksa! Ohyda.
  • ~Andrzej Frycz Modrzewski
    (2018-05-16 07:44)
    Poziom tego artykułu wyjaśnia, dlaczego dzisiejszy UW jako całość nie mieści się nawet w pięćsetce rankingu światowych uczelni. Niektórych wydziałów czy katedr wstydzić się nie trzeba, ale z całą pewnością nie dotyczy to prawa i prawie całej humanistyki.
  • ~Bartosz
    (2018-05-16 07:56)
    To jest naukowiec czy lewacko-totalsowski propagandzista. My takim "uczonym" płacimy z naszych podatków.
  • ~zbych
    (2018-05-16 07:55)
    Intelektualny pustak. Wstyd dla UW.
  • ~OP
    (2018-05-16 07:58)
    Jeśli Polska dostanie mniej funduszy. To poszukałbym oszczędności od obcięcia dotacji/reklam ze strony pastwa dla wszelkich lewackich inicjatyw, gazet.
  • ~obserwer
    (2018-05-16 11:23)
    uwazam, ze jedynym rozdajacym karty -jest Prezydent Trump -Polska powinna natychmiast poprzec polityke USA -zerwac jakiekolwiek kontakty z Iranem, nawet isc tak daleko, ze przeniesc ambasade do Jerozolimy. Za jednym posunieciem bedziemy mieli dwoch najwiekszych playerow po stronie polskich interesow. Nie spac, bo jest najwieksza szansa polityki proamerykanskiej, ktora zapewni nam przeciwage dla nieublaganych hord wschodnich zza buga, byc moze i zwrot polskich Kresow. Idzie o wielki interes, o przejecie iranskiej ropy, a wiec dlaczego go nie zrobic ?? przy tym unijne "fundusze spojnosci" to mala betka.
  • ~Wilga
    (2018-05-16 09:26)
    Żeby było jak było- tego chce totalna opozycja i lewactwo w Brukseli.W Polsce były demokratyczne wybory i ci co wygrali otrzymali mandat do wykonania zmian..A z tym nazewnictwem ,,zamach stanu" to komuś coś się w lewackim łbie pomieszało.
  • ~zygmunt
    (2018-05-16 11:42)
    Autora powyższego powinni natychmiast zwolnić z państwowej uczelni,finansowanej przez państwo za szkalowanie naszego kraju.Teraz zrozumiałem,że poziom niektórych naukowców UW jest tak niski,że lokuje tę uczelnię jako słabych uczelni.
  • ~Wiatraczna
    (2018-05-16 16:05)
    Rozwiazać cały UW, tak jak de Gaul zrobił z Sorbona w 1968.
  • ~Andy Krakauer
    (2018-05-16 08:05)
    Co za antypolski, wraży tekst.
  • ~Laszlo
    (2018-05-16 08:02)
    Ten artykuł jest stronniczy, więc nic nie wart.
  • ~Niezależny
    (2018-05-16 11:56)
    Potomstwo Stalina w powinno wyjechać wraz z rodyjskim wojskiem.
  • ~xyzs
    (2018-05-16 18:29)
    UE = ZSRR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UE = głupota , analfabetyzm , koniunkturalizm brak obiektywizmu i sprawiedliwości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Frans Timmermans i Claude Juncker to nieuki i analfabeci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Konfidenci z złodziejskiej i zakłamanej totalnej Nowośmiesznej Patologicznej Partii Oszustów sikają pewno z radości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zakłamana totalna patologia : PSL i Nowośmieszna Partia Oszustów trzęsie gaciami ,że jeszcze lepsze kwiatki ujrzą światło dzienne !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brawo Michał Rachoń , od tego są dziennikarze , żeby pokazywać prawdę!!!!!!!!!!!!!!!! Grabiec - zakłamany typek , Adam Szłapka - pseudo posełczyna z Nowośmiesznej , Stefaniak ,szkoda słów !!!!!!!!!!!!!!!! Jesteście jedną wielką obłudą i oszustwem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szrek = akcja " widelec " !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Wiatraczna
    (2018-05-16 11:35)
    Wydzial Prawa i Administracju Uniwersytetu Warszawskiego powinien od dzis stracic wszystkie panstwowe granty na badania i nauke. Z takimi tuzami nauki jak Marcisz jednostka ta sama prosi sie o bojkot.
  • ~Fedor
    (2018-05-16 08:10)
    "Zaniechania instytucji unijnych sprzyjają jednocześnie rozpowszechnieniu się w państwach członkowskich radykalnej prawicy, której niekonstytucyjnym zapędom nikt nie stawia tamy". Jakbym czytał Albina Siwaka nawołującego towarzyszy z Kremla do rozprawienia się z "wrogami ustroju" socjalistycznego demontującymi komunistyczne "państwo prawa" w karnawale Solidarności. Jak widać nawet młodzi prawnicy z UW nie wyrośli jeszcze z PRL-u
  • ~Mack
    (2018-05-16 12:43)
    Unia to lewackie .....kupa kamieni poslugujac sie slowami pana Sienkiewicza.
  • ~t.
    (2018-05-16 08:50)
    Zastanawiam sie po co polski rzad wogole rozmawia z KE ??? W traktacíe jest wyraznie napisane, ze sadownictwo jak i podatki sa w WYLACZNEJ gestii panstw czlonkowskich. Wiadomo, ze europejska lewacka swolocz Polski nienawidzi, wiec jakiekolwiek z nimi dyskusje pozbawione sa sensu.
  • ~Don Biszkopt
    (2018-05-16 08:48)
    Najwyższa kasta prawnicza dała głos w niemieckiej gazecie. "Dzieło zniszczenia" kauzyperdo? PiS w swoich działaniach reformujących nieudolny i skompromitowany "wymiar sprawiedliwosci" ma poparcie swoich wyborców. A Timmermans ze swoimi pozaprawnymi szantazami niech spada na szczaw.
  • ~Metodolog
    (2018-05-16 15:23)
    Jak się pisze takie teksty? Na kolanach?

Może zainteresować Cię też: