Topnieje przewaga PiS nad PO. W Sejmie znalazłaby się też partia Razem. Najnowszy SONDAŻ

| Aktualizacja:

Najnowszy sondaż dla "Rzeczpospolitej" pokazuje spektakularny powrót PO. Po zamieszaniu związanym z wyborem Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej partia Grzegorza Schetyny zmobilizowała zwolenników i znacząco zmniejszyła dystans do PiS. Ugrupowania dzielą tylko 2 punkty procentowe.

wróć do artykułu
  • ~PiSowski lekarz pierwszego kontaktu
    (2017-03-20 07:09)
    Dziwny ten sondaż i jeszcze bardziej zadziwiająca konkluzja, Polacy nagle zapałali miłością do Tuska! I mamy w to uwierzyć. Idzie repolonizacja mediów, wreszcie!
  • ~Gośka
    (2017-03-20 12:19)
    Następne manipulacje RZEPY .Pierwsze były tydzień temu że wychodzimy z UE i przez tydzień były wałkowane .Kto uwierzy w te brednie że złodziejska PO ma tyle poparcia.
  • ~Polski obywatel
    (2017-03-20 07:18)
    Brednie! Der Dziennik uważa, że Polakami można tak manipulować jak Niemcami.
  • ~NiezaKODowany
    (2017-03-20 07:16)
    Widać Der Dziennik dostał wytyczne z Berlina....
  • ~autor nieznany
    (2017-03-20 07:29)
    po takich sondazach widac najlepiej, jak obce media manipuluja polakami - nic dodac nic ujac.
  • ~Songo
    (2017-03-20 07:14)
    Schetyne chcą na premiera,a 500 + nie ?
  • ~gepe
    (2017-03-20 07:19)
    Świeżutkie wyniki. Dukan w nocy je pisał
  • ~kunta kinte
    (2017-03-20 07:23)
    a świstak zawija to w sreberka
  • ~wam
    (2017-03-20 07:33)
    Bez kozery powi pińcet procent poparcia.
  • ~wyborca/citizen
    (2017-03-20 07:27)
    Dobrego Tygodnia Wszystkim.
  • ~poxer
    (2017-03-20 11:40)
    Patologia Oszustów, Aferzystów, Kolesiostwa, Kłamstwa, Zdrady ! Myślą, że nikt już pamięta jak rozkradali Polaków przez 8 lat rządów ???? PO to obciach narodowy!
  • ~ABC
    (2017-03-20 12:15)
    Przecież to propaganda - gebelsowska.
  • ~Wojciech
    (2017-03-20 13:45)
    Bedazy w rekach niemieckich falszuje sondaze I publikuje brednie.Rzeczpospolita nie jest zadnym autorytetem I jest na pasku Platformy Oszustow
  • ~greg
    (2017-03-20 12:44)
    Trzeba media odebrać Niemcom.
  • ~Bidul
    (2017-03-20 13:13)
    Jezeli takie nieszczęście miałoby miejsce to PO z UE odbiorą i wydrapią wszystko,nawet kamieni nie zostawią
  • ~olek
    (2017-03-20 13:48)
    Sieja propagande Der Dziennik To z nakazu Merkel i lewactwa niemieckiego Nie wierzmy tym szwabskim manipulatorom . to brednie
  • ~Arkadasz ( przyjaciel Polski ) Recep Tayyip Erdogan
    (2017-03-20 13:14)
    Drodzy Polacy i Polki ---------------------------------------------------- Ja,wasz arkadasz ( przyjaciel ) Recep Tayyip Erdogan - ostrzegam was przed powrotem do wladzy w Polsce PO, w tym aliantow tej partii - KOD i Nowoczesnej. Ta cala zbieranina to faszysci, oplacani i utrzymywani przy zyciu przez NAZI DEUTSCHLAND. Uczcie sie od nas jak najszybciej i pozamykajcie tych faszystow za kratami. U nas nie ma juz innych partii, wrogich naszej AKP, nie ma tez juz u nas mediow, krytykujacych nasz rzad. Chetnie stane sie doradca PiS i pomoge wam uporac sie z faszystowska opozycja. Dodam jeszcze, ze ubiegloroczny pucz w naszej Turcji zorganizowal niemiecki, faszystowski Nachrichtendienst. Powrot do wladzy proniemieckich faszystow w Polsce, to obozy koncentracyjne i komory gazowe !
  • ~janusz
    (2017-03-20 15:19)
    PO to szambo a Schetyna to oszołom .
  • ~sws
    (2017-03-20 11:54)
    Szacowni "badacze" i publikatorzy. PiS na odrzuceniu kandydatury Tuska więcej zyskał niż stracił. Stracił natomiast wiele na kretyńskim tekście o karaniu chłopów 3 latami wiezienia za samodzielne uśmiercenie ***** w celach jak najbardziej spożywczych do tego dochodzi ganianie wiejskich gospodyń za wypuszczanie kur na podwórko zakończone niejednokrotnie mandatem. Szczególnie starsi ludzie, których nie poinformowano o tych zabiegach klną w żywy kamień z rozrzewnieniem wspominając ukrywanie inwentarza przed niemieckimi turystami z wermachtu i ss w latach 1939 do 1945.
  • ~Zoja
    (2017-03-20 17:23)
    Pis nigdy nie przegra .Schetyna kaput. Co to zakładane PO może nam zaoferować.Tylko krytykę PIS.Wstyd !

Może zainteresować Cię też: