Wycinka prezydentów przesądzona. PiS obiera twardy kurs ws. dwóch kadencji w samorządach. "Zmiana od razu..."

| Aktualizacja:

To już pewne - w najbliższych wyborach prawie dwie trzecie obecnych wójtów, burmistrzów i prezydentów miast nie będzie mogło kandydować.

wróć do artykułu
  • ~kate
    (2017-03-20 21:33)
    No nareszcie. Czas na zmiany natychmiast. Dosyć długo PiS cacka sie z róznymi kastami, a te są coraz bardziej bezkarne.
  • ~Krystek
    (2017-03-20 20:56)
    Nareszcie ktoś tę mafię rozwali bo już nie było na nich żadnej siły.
  • ~ADi
    (2017-03-20 21:03)
    W KOŃCU KTOŚ SIĘ ZDECYDOWAŁ BRAWO
  • ~m-53
    (2017-03-20 20:35)
    I bardzo dobrze. Wrzód należy przeciąć a nie smarować maścią na pryszcze.
  • ~qqq
    (2017-03-20 21:01)
    Zacznijmy od wycinki posłów, bo niektórzy przyrośli na stałe, a pisowcy wg planów Morawieckiego zamierzają przyrosną do władzy na kilkanaście lat
  • ~Blumenstein
    (2017-03-20 21:26)
    Polacy kiedy w koncu zaplacicie nam odszkodowanie za holocaust ? Prezydent Duda i premier Szydlo po wizycie u nas obiecali oddac. Jak nie macie pieniedzy to oddajcie nam nasze kamienice.
  • ~kontestator
    (2017-03-20 22:12)
    Brawo PiS !!! Czas najwyższy porozbijać te lokalne kliki.
  • ~zlkwidować koryta
    (2017-03-20 22:48)
    Jest najwyższy czas, aby wykopać od koryt tych zawodowych koryciarzy!! I tu się z pisem całkowicie zgadzam!! Przyrosły im te grube, spasione dupska do stołków, przyzwyczaili się do kilkudziesięcio tysięcznych pensji za nic nie robienie!!Dupska mają przyklejone do stołków butaprenem i wierzą głęboko. że nic ich nie ruszy!! Przyszedł PIS i dostaną kopa!! Mogą, ewentualnie zatrudnić się jako gońcy lub sprzątaczki, na umowie śmieciowej!! Do koryt już nie powrócą!! Osobiscie, jestem zwolennikiem, całkowitej likwidacji tych koryt. Jednak, to co robi PIS, to krok w dobrym kierunku, można powiedzieć: it is better then nothing.
  • ~Kierownik rakiety
    (2017-03-20 20:57)
    Nareszcie. Wójt u mnie 15 rok. Takie aame dziury jak były. Tylko w gminie 10 razy więcej biurw.
  • ~prawnik
    (2017-03-20 21:01)
    Kwestia ograniczenia kadencyjnosci d 2 mandatow nie jest dzialaniem prawa wstecz, a jedynie wprowadzeniem nowegp rozwiazania w nowych wyboralch, ale w odniesieniu do warunku dotyczacegp przeszlosci. Juz tlumacze dlaczego: Dokladnie tak samo jest np. z niekaralnosca, gdy wprowadza sie taki zakaz przed nowymi wyborami to DOKLADNIE tak samo czyli rownez jest warunek dotyczacy przeszlosci, a nie dzialania prawa stecz bo nie dotyczy to przeciez przestepst ktore dopiero beda popelnione. Ciekawe ze tu nikt nie mowi ze prawo dziala wstecz? Pisze to jako prawnik i filozof prawa.
  • ~to był k... zamach
    (2017-03-20 21:26)
    albowiem liczba pisowskich misiewiczów u żłoba musi się zgadzać
  • ~burmistrz konczacy dozywotnia kadencje
    (2017-03-20 21:32)
    Jak to? - to nasz Janusz juz nie bedzie wiecznym wojtem ?????? buaaaaaahahahahahahaha -piekny dzien dla demokracji...a co tera z naszymi pozyczkami we frankach ???
  • ~julo
    (2017-03-20 22:10)
    no i w ten sposób prezes kładzie łapę na samorządy pis czuje się bezkarny
  • ~Wanda
    (2017-03-20 23:59)
    Najwyższy czas na odsunięcie od władzy lokalnej patologii. Niektórzy samorządowcy traktują prace w samorządzie jako prywatne i niemalże dożywotnie stanowiska, na co nie ma zgody.
  • ~po ra na tele sfora.
    (2017-03-20 23:57)
    PO RA, PO PRO STU. PO RA.
  • ~andy
    (2017-03-21 16:07)
    Nie glosowalem na PIS ale za to mają mój głos dozgonnie. Mój prezydent w moim mieście to mafia od 16 lat cały klan rodzinny.I reszta klakierzy. Brawo PIS. Przewietrzenie konieczne.
  • ~tak trzymać
    (2017-03-21 19:16)
    Zostawić w sPOkoju drzewa, POwycinać i POzamykać kanciarzy z PO/PSL !
  • ~a
    (2017-03-21 07:59)
    I tak trzymac. Gruba kreska dla tych wiecznych prezydentow,starostow czy wojtow. Oni wlasnie utworzyli lokalne sitwy ktorych nie pokona przecietny obywaltel. Kazdy ma takie nieprzyjemne doswiadczenia kiedy to samorzad obraca sie przeciwko tobie w postaci wielkiego muru ktorego nie mozna w zaden sposob sforsowac.
  • ~hindus
    (2017-03-21 06:51)
    To właśnie jest najlepsze dla kraju, likwidacja skrajnego rozwarstwienia. Nawet za komuny były trzy klasy, uboga, średnia, i bogata. PO tologia zrujnowała kraj przez 8 lat doprowadzając do dwóch klas bardzo ubodzy, i bardzo bogaci. Dla dobra kraju, społeczeństwo musi mieć równy dostęp do korzystania z dóbr państwa, nie jak mafia PO obsadzanych POciotów.
  • ~ach tung
    (2017-03-20 22:48)
    pismaczki z der dziennik ryją ......wg zaleceń swego prycypała m. dekana.....brawo, brawo

Może zainteresować Cię też: