Wałęsa: Trzeba jak najszybciej aresztować około 15 ludzi z obecnej władzy. W tym polityka Rydzyka

Lech Wałęsa ma receptę na uchronienie Polski od wojny domowej. Radzi, by jak najszybciej aresztować 15 ludzi z obecnej władzy. A także o. Rydzyka.

wróć do artykułu
  • ~m-53
    (2017-07-17 08:54)
    Pełen odlot.
  • ~pepe
    (2017-07-17 08:55)
    wałęsa i rydzyk, jeden drugiego warty!
  • ~Gosc
    (2017-07-17 08:56)
    I znowu mamy nocne "ustawy" PISu. Cierpia na bezsennosc ? Sumienie ich gryzie?
  • ~JMk
    (2017-07-17 08:59)
    A cóż to za autorytet ten Wałęsa.Przecież to jest pospolity kapuś im donosiciel.
  • ~Bolek
    (2017-07-17 09:01)
    Widać nauki Kiszczaka nie poszły w las Wychowanek SB wie co mówi niewygodnych do kicia Śmieszne i głupie na miarę Wałęsy
  • ~lekal
    (2017-07-17 09:02)
    A może trzeba aresztować około 15 osób z tzw. opozycji i też będzie spokój ? No może dla kilku z nich więzienie to nie odpowiednie miejsce tam się nie odnajdą. Lepszy dla nich byłby psychiatryk albo Arłamów z nieograniczonym dostępem do różnego rodzaju trunków i albumów z pięknymi widokami np. Madery ?
  • ~WAŁ
    (2017-07-17 09:02)
    Człowieku zamilcz. A kto ty jesteś ,że chcesz do więzienia wsadzać Polaków.Jesteś podłym kapusiem.
  • ~Jurek
    (2017-07-17 09:04)
    Swietny pomysl! Ale , wtedy doszloby so wojny domowej, bo tych 15 maja bardzo goracych zwolennikow, ci nie poddaliby sie neu b r o n i. Trzeba sie uzbroic w cierpliwosc. Kiedys to towarzystwo u m r z e s m i e r c i a naturalna!
  • ~fdwr3
    (2017-07-17 09:07)
    Jak aresztują to może przyszły rząd - nowy i lepszy daruje długi fundacji prowadzonej przez Wałęsę...
  • ~aabb
    (2017-07-17 09:08)
    Bolek...Ty umiesz liczyć do piętnastu ???....niesamowite !!!....szacun
  • ~Lis
    (2017-07-17 09:11)
    Panie Lechu jeszcze słyszę jak pan namawiał do palowania solidarności . Niech pan wróci na łono rodziny, przykre jak się pan kompromituje .
  • ~niko
    (2017-07-17 09:13)
    należy wykluczyc z życia politycznego wszystkich obecnych i byłych członków jakichkolwiek partii politycznych. do ław poselskich powinni zasiąść młodzi wykształceni ludzie w wieku do lat max.40 należy zlikwidowac wszystkie przywileje branżowe, emerytalne, krusy, konkordaty , agencje rzadowe wprowadzić euro, wojsko i konstytucje europejska dla dobra przyszłych pokoleń , żeby nikt nie mógł w niczym majstrować wszystkich biesiadników okrągłego stału należy wyeksportować na Białorus
  • ~cypus
    (2017-07-17 09:14)
    Bolka trzeba bylo do pie.dla wsadzic cwierc wieku temu. Inna Polska by byla.
  • ~RYŚ
    (2017-07-17 09:14)
    Tchórzliwy kapus siedzi w domciu w bamboszkach i chlapie dziobem.On nawołuje do wojny domowej .Zróbmy mu wojnę pod jego domem
  • ~ZUBR
    (2017-07-17 09:18)
    TEN CZLOWIEK GLUPIEJE Z DNIA NA DZIEN--KONIECZNIE POTRZEBNY PSYCHIATRA---SZKODA CZLEKA BO TO NOBLISTA ZE SLOMA W BUTACH
  • ~Marcin88788
    (2017-07-17 09:18)
    Co za ironia, że persony które najgłośniej krzyczą o aresztowaniach i więzieniach same powinny już dawno się w nich znaleźć, a nadal cieszą się wolnością, i nie mam tu na mysli Lecha Wałęsy.
  • ~bolcio
    (2017-07-17 09:18)
    A ten co ??? Znowu ,, ODLECIAŁ ,,??? Bolciu , ty się ciesz że w Polsce mamy super władzę , i super pana Prezydenta , bo gdyby nie ta wspaniała Polska Demokracja , to ty Bolciu już dawno byś siedział
  • ~Kara
    (2017-07-17 09:19)
    Panie Bolku, czy nie za szybko wypuścili pana ze szpitala? A może lekarz się pomylił i nie do tego szpitala pana skierował co trzeba?
  • ~Cześć Wielkiej POLSCE
    (2017-07-17 09:19)
    Jak najszybciej trzeba zamknąć tw Bolka do psychiatryka jak najszybciej!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Genitaliusz
    (2017-07-17 09:19)
    Ten człowiek oszalał.

Może zainteresować Cię też: