"Jeden z większych skandali od 25 lat". Nowoczesna zawiadamia prokuraturę ws. członków rady PFN

| Aktualizacja:

Nowoczesna jeszcze w środę ma zawiadomić prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez członków rady Polskiej Fundacji Narodowej; zaangażowanej w kampanię Sprawiedliwe Sądy. Zdaniem posłów (N) wątpliwości budzi fakt przekazania na fundację środków ze spółek Skarbu Państwa.

wróć do artykułu
  • ~Chr.
    (2017-09-13 17:54)
    PIS-bolszewia juz niedugo sie doczeka , jak po nastepnych wyborach straca wladze to trza bedzie te forse te 100 milionow oddac z konta partyjnegp i szlag ich terafi i niech se ida na wschod do swojego mocodawcy.
  • ~oj Rychu, Rychu
    (2017-09-13 18:13)
    Rychu, co ty kwasisz ? Jeszcze się nie nauczyłeś, że " zwycięzców nikt nie będzie sadził" ? 😊 cytat z 22.8.1939. ( ciekawe ilu nie będzie zgadzało się z tą tezą 😊 ).
  • ~fing
    (2017-09-13 19:14)
    Ten sztubak albo pisze albo donosi.
  • ~Xenon
    (2017-09-13 19:41)
    Wg PiS-u jak pieniądze poda się trzy razy z ręki do ręki, to jest to coś innego, niż by te pieniadze przekazała jedna osoba drugiej?! Spółkami Państwa zarządza PiS, Fundacją zarządza PiS, kampania promuje ustawę PiS-u, który chce przejąć sądy i obsadzić je swoimi ludźmi, a PiS twierdzi, że to nie oni, że nie mają z tym nic wspólnego?! Kpiny sobie robią ze społeczeństwa?! Bronią się w wyjątkowo żenujący i prymitywny sposób, czyli w myśl zasady: "jak coś kradniesz i złapią Cię za rękę, to mów, że to nie twoja ręka!". Tylko wyjątkowo ciemny lud, tzw."twardy elektorat", któremu nikt nie wmówi, że "białe jest białe, a czarne jest czarne"(cyt.Kaczyński), może w takie bzdety uwierzyć!
  • ~Krakus
    (2017-09-13 19:42)
    SKANDAL ? Coz to takiego ? Przeciez dzisiaj to norma .
  • ~Proton
    (2017-09-13 20:31)
    Wg PiS-u jak pieniądze poda się trzy razy z ręki do ręki, to jest to coś innego, niż by te pieniadze przekazała jedna osoba drugiej?! Spółkami Państwa zarządza PiS, Fundacją zarządza PiS, kampania promuje ustawę PiS-u, który chce przejąć sądy i obsadzić je swoimi ludźmi, a PiS twierdzi, że to nie oni, że nie mają z tym nic wspólnego?! Kpiny sobie robią ze społeczeństwa?! Bronią się w wyjątkowo żenujący i prymitywny sposób, czyli w myśl zasady: "jak coś kradniesz i złapią Cię za rękę, to mów, że to nie twoja ręka!". Tylko wyjątkowo ciemny lud, tzw."twardy elektorat", któremu nikt nie wmówi, że "białe jest białe, a czarne jest czarne" (cyt.Kaczyński), może w takie bzdety uwierzyć!
  • ~w tym kraju wolno kraść ?
    (2017-09-13 22:22)
    B.Sz. - A co tam - dajmy tej Fundacji 600.000.000 złotych /!!!/ za akcje na bilbordach. Kto jest za ? Cały PIS. Przyssawki też. Klepnięte ! Kaska wypływa szerokim strumieniem z budżetu Państwa Kaczyńskiego, Szydło, Morawieckiego, Błaszczaka, Ziobry, Brudzińskiego, Karczewskiego, Rafalskiej, Streżyńskiej, Kempa, Pawłowicz, Piotrowicza, Andrzejewskiego, Dudy itp itd.
  • ~ale jaja
    (2017-09-13 22:33)
    jedli pili sie bawili ganiali kitajca jak juz byli na maderze zamoczyli jaj ca
  • ~tak bylo
    (2017-09-13 22:35)
    jedli pili sie bawili lulki po palali,.. ktos upomnial sie o dzieci, to na szczaw wyslali..
  • ~kosmos
    (2017-09-13 23:20)
    tytan intelektu wielki czlowiek wielki maz kochanek kredytobiorca i ojciec - ruchard petru.
  • ~janusz
    (2017-09-14 07:20)
    Rysiu napisz do Brukseli tam czekają na kapusia .
  • ~Zenon
    (2017-09-14 08:56)
    Pan Świrski z Panią Premier przekroczyli kolejne granice absurdu! Twierdzą, że jak przełoży się kradzione pieniądze kilka razy z ręki do ręki, to już nie jest kradzież?! Kpiny sobie robią ze społeczeństwa?! Bronią się w wyjątkowo żenujący i prymitywny sposób na wzór małego Jasia w przedszkolu w myśl zasady: "jak coś kradniesz i złapią Cię za rękę, to mów, że to nie twoja ręka!". Niech mają honor się przyznać, poddadzą karze i spędzą kilkanaście długich lat w więzieniu, oczywiście po tym, jak państwo odbierze im majątki na poczet naprawienia szkody! Przecież walczycie o prawo i sprawiedliwość, czyż nie?! Skoro sędziowie wg Was mają iść do paki za kradzież batonika, to bym bardziej chyba taki Pan Świrski za sprzeniewierzenie kilkudziesięciu milionów publicznych pieniędzy!
  • ~OLEŃKA
    (2017-09-14 16:41)
    NA SZCZĘŚCIE TE LEWACKIE POPŁUCZYNY JUŻ SĄ SPŁUKIWANE DO WC .
  • ~DZIADEK-STAZ49LAT-WIEK64-WARUNKI SZKODLIWE15 LAT
    (2017-09-15 13:46)
    SWETRU NARUD CZEKA NA HGW I CALEGO OBOZU ZLODZIEJY CO OKRADALI POLSKIE I POLAKOW8 LAT CO TERAZ WSZYSTKO WYCHODZI.JAK BRONILI VATU A TAKI BUDKA TRZASKOWSKI WYCHODZO I NIE MAJO WSTYDU ZA GROSZ I RESZTA TYCH ZLODZIEJY CO NAS OKRADALI DLA TEGO TERAZ NARUD Po49 LATACH DOSTAJE NA REKIE898 ZL DAC TYM WSZYSTKIM AROGANTOM ZPO PSL NOWOCZESNEJ I NIECH ZYJO.CZEKAM NA NICH PRZED WYBORAMNI SAMORZODOWYMNI NA MAZOWSZU.WTEDY TOSTANO CZTERY PRAWDY WIARY.HANBA HANBA I TYLKO DECHO GARBY PROSTOWAC.TERAZ UDAJO NIE WINNYCH ZA TO WSZYSTKO CO ROBILI ROZLICZYC DO PODSZEWKI I DO KICZMANA.WTEDY BY SIE BALI JEDEN BY MOWIL 10 15 NIE KRADNIJ.
  • ~Montesk
    (2017-09-18 06:36)
    Metoda sprawowania władzy w PiS w Polsce do złudzenia przypomina rządy cesarzy rzymskich.Żeby władzę mieć i utrzymać, trzeba jak w starożytnym Rzymie motłochowi dać igrzyska ( nękać opozycję czym i jak się da, chociażby powoływać komsje śledcze ) i rozdawać chleb ( puszczać w obieg pusty pieniądz ).
  • ~józka
    (2017-09-19 13:38)
    ja tak jak poseł pis , jestem spokojna, sądy już sa nasze i moga nam naskoczyć. W jakich czasach przyszło mi żyć. Boże ratuj
  • ~maly
    (2017-09-24 13:34)
    Swetry byczek jak by dostał to kasę to odrazu ze swoim haremem prysnął na Madere.

Może zainteresować Cię też: