Rada Europy przyjęła rezolucję ws. praworządności w Polsce. Jest reakcja polskiego rządu

Minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski ocenił w czwartek w Londynie, że rezolucja Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy ws. praworządności w niektórych krajach Europy, w tym Polsce, to "nieuprawniona ingerencja instytucji zewnętrznych".

wróć do artykułu
  • ~helena
    (2017-10-12 09:04)
    Wstyd!!! Targowica w całej krasie pokazała gdzie ma polskie sprawy!!!!!
  • ~Akasza
    (2017-10-12 09:10)
    Tak, mniej oficjalnie to cała Europa się z nas śmieje. Paskudzenie we własne gniazdo to po prostu obciach!
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-10-12 09:50)
    ZDELEGALIZOWAĆ PO i NOWOCZESNĄ. Przywódców partii oskarżyć o ZDRADĘ. Przywrócić za ZDRADĘ karę KS.
  • ~robert
    (2017-10-12 10:32)
    Zamiast rezolucji lepiej zamknijcie kran z kasą a pisa wywieje na Białoruś
  • ~Pferd
    (2017-10-12 11:59)
    Proponuję powiadomić parlament europejski że przejsciowo zmieniamy nazwe kraju .Do czasu przejwcia wladzy przez ugrupowania pro europejskie nazywamy sie Kaczolandem Wolskim.
  • ~Vercyngetoryx
    (2017-10-12 12:43)
    Nie kupuję w ciemno wszystkiego co wypichcił PiS...staram się zachowywać prawicowo konserwatywny umiar...ale paskudzenie do własnego talerza i wycieranie obcych antyszambrów bardzo brzydko pachnie...i kojarzy się jednoznacznie...swoje brudy pierze się we własnym domu...
  • ~Przewodniczący
    (2017-10-12 13:08)
    No cóż co by nie pisać przegłosowane. A te wpisy włącznie z moim zbędne :)
  • ~Wrrr
    (2017-10-12 13:12)
    Na pal tusk aj bejow
  • ~Dziwna ta unia
    (2017-10-12 14:14)
    Tam było więcej POlszewików niż tych z rady EUROPY co to za jakieś lenie ŁAWKOWE ta UNIA co to za ŻĄRŁOKI z naszych podatków
  • ~1234
    (2017-10-12 14:20)
    ******** SORT SB I UB WON Z POLSKI
  • ~student
    (2017-10-12 14:24)
    Czy w tej Unii są sami dotknięci paraliżem umysłowym. Dlaczego tak nienawidzą demokracji która w pełni jest tylko w naszym kraju. Gdyby nie szacunek do demokracji, dawno powinny być zdelegalizowane PO i N jako partie antypolskie.
  • ~Karmen
    (2017-10-12 14:26)
    A co tam jakaś Rada Europy. Liczy się zdanie tego małego. On wie co suweren toruński chce. Suweren toruński chce 500 +. Starczy na dwa i pół litra . A Platforma sama zjadła ośmiorniczki u Sowy i nie dała na 2,5 litra. Dlatego mały jest królem.
  • ~wert
    (2017-10-12 14:43)
    A kto tym się przejmie?.Niech sobie uchwalają swoje rezolucje,kogo to obchodzi?.Przecież ta cała Rada Europy jest ciałem politycznym i polityczne przyjmuje rezolucje.Olać to i robić swoje.
  • ~jjj
    (2017-10-12 14:59)
    Putin sie raduje, Polacy skłóceni
  • ~rychu
    (2017-10-12 15:03)
    Witunio to kretyn !!!!!! mowi np. o "soujsznikach Polski w Europie" - Polska juz nie ma sojusznikow !!!! raz mowi o wykorzystywaniu rozwiazan z innych Krakow (Korea Pn, Wenezuela, Kuba) a za chwile mowi ze to jest suwerenna decyzja Polski ??!!!! i jaki mandat ??!!!! na Jareczka i jego kretynow glosowalo troche ponad 19% uprawnionych do glosowania !!!!!!!!!! po Aneczce "placzce" Fotydze wyfawalo mi sie ze gorszego szefa MSZ juz byc nie moze, okazalo sie jednak ze Jarek potrafil znalezc jeszcze wiekszego kretyna !!!!!
  • ~gremlin
    (2017-10-12 15:16)
    Na 636 osób obecnych 50 za rezolucją głosowały 42 osoby z czego 50% to antypolska - z polskim obywatelstwem - V kolumna zdradziecka.O czym tu dyskutować? Chyba już miarka dawno tremu się przepełniła.Za m o r d y zdradzieckie i pod sąd.
  • ~Maranello
    (2017-10-12 15:27)
    Do thebillów tu piszących. Jest takie przysłowie: "Jeśli wszedłeś między wrony musisz krakać tak, jak one"! Polska jest w UE - jest! czyli musi trzymać pewne standardy, na które zgodziła się wstępując do tego towarzystwa. A jak Kaczor i inni trąbili w Brukseli w 2014, że źle im się dzieje, to nie byli targowiczanami?! Jak wystąpimy z UE, to nami już Unia nie będzie się zajmować, za to zajmie się Władimir Władymirowicz Putin - tego najbardziej pragniecie! Może bardziej niz obfitego koryta?
  • ~Tomek z W-wy
    (2017-10-12 15:44)
    Waszczykowski stale powtarza, ze "PiS ma mandat". NSDAP w Niemczech tez miala mandat!!!
  • ~hejter z PIS
    (2017-10-12 17:02)
    Reform sądownictwa domagają sie Polacy - to prawda , ale nie wymiany starych kolesi na nowych kolesi . Młody Rzepecki z pis wylecial z pis-u tylko za to ,że zwrócił uwagę swojej partii , a Pani Rzecznik PIS-u w wywiadzie powiedziala ,że nieładnie donosic na kolegów ---to co , my suweren mamy myśleć ? Kolesiostwo po nowemu
  • ~cały
    (2017-10-12 18:26)
    kiedy złodziejski ,rząd PO,PSL,przestał rządzic i odebralismy im koryto ,to Polska wspaniale sie rozwija i żyje sie w niej dobrze ,tylko skorumpowany wymiar sprawiedliwosci ,gdzie większośc sędzów i prokuratorów to skorumpowani łapownicy którzy bronia przestępców ,a nie uczciwych ludzi ,ten wymiar sprawiedliwości teraz jest chory i trzeba go naprawic ,i żadna komisja wenecka ,ani UE,a tymbardziej Rada Europy nie ma prawa nas potępiac ,ani się wtrącać w nasze sprawy ,łapy precz od Polski pilnujcie swoich krajów ,gdzie WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI NIE MA.

Może zainteresować Cię też: