Róża Thun złoży pozew przeciwko Czarneckiemu. "Szkoda mi na niego czasu, to tak denny poziom"

"Nie można traktować takich rzeczy jak prywatnych kłótni, to zbyt poważna sprawa, nie bagatelizowałabym tego. Jeżeli wiceprzewodniczący PE przestrzeń publiczną paskudzi tak ohydnymi zdaniami, to to jest bardzo poważna sprawa. Chodzi o to, żeby politycy nie zachowywali się w taki obrzydliwy sposób" - tak Róża Thun komentuje w RMF FM wypowiedź Ryszarda Czarneckiego, który porównał ją do "szmalcownika".

wróć do artykułu
  • ~Polska "brzydka panna bez posagu"
    (2018-01-13 13:35)
    Pamiętacie Władka który to z obozu zagłady wyszedł sobie przez bramę trzymając ręce w kieszeni, podgwizdując raźnie ?. Ten sam typ ludzi ?
  • ~Ob RPlitej
    (2018-01-13 13:42)
    Pani posel ,dno to tez poziom .Rysio zas jest mikkim wyrobem trzewi w calej objetosci.Gdzie jest dno w takij masie ?
  • ~CONDOR
    (2018-01-13 13:59)
    BRAWO PANI THUN! Czarnecki dopuścił się łajdactwa poniżej wszelkich norm, podobnie premier Morawiecki broniąc tego nieprawdopodobnego zwyrodnialstwa. Takie rzeczy trzeba pokazywać, nagłaśniać, piętnować, a ludzi sięgających po takie metody wykluczać z każdego przyzwoitego grona. Nie spotykać się z nimi, nie gadać, nie podawać ręki. Niech się sami trują własnym jadem - PRECZ ZE ZEZWIERZĘCENIEM PISOWSKICH ELIT!!!
  • ~Pannutria
    (2018-01-13 14:03)
    kolanko i nozka a potem buzi buzi......dla slicznej pani Różi
  • ~Himalaje hipokryzji i cynizmu aktywistów PO
    (2018-01-13 14:24)
    Jak ta europosłanka z Platformy Obywatelskiej opluskwiała Polskę na rożnych forach niemieckich to było OK. Natomiast jak padły pod jej adresem słowa prawdy, to całe lewactwo w Berlinie podniosło krzyk. W UE obowiązują podwójne standardy i to nie pierwszy raz.
  • ~internautka 50+
    (2018-01-13 14:27)
    To jedna z pięciu targowiczan głosujących przeciwko Polsce Takich zdrajców powinno się wykluczyć z narodu, bo słaby ptak co w swoje gniazdo s ra
  • ~Ppp
    (2018-01-13 14:27)
    Jedna wina nie dowodzi drugiej winy - pani europosłanka nawiązuje swoim postępowaniem do TARGOWICY, a "szmalcownictwo" było zupełnie czymś innym i w tym zakresie nie zawiniła. Pozdrawiam.
  • ~niehisteryczny
    (2018-01-13 14:28)
    Chamstwo pana Czarneckiego przebralo miarke. Brak konsekwencji w stosunku do takich wypowiedzi otwiera politykow i pozwala pokazac ich prawdziwa moralnosc. Wstyd dla Polski. Reportarz Arte z pania Thun widzialem w calosci w Niemczech. To co pani Róża Thun tam powiedziala pokrywa sie w calosci z tym co pisza gazety i co mozna przeczytac w internecie. Super histeryczna reakcja wladzy i skandaliczna krytyka pani Rozy Thun nie ma absolutnie zadnego uzasadnienia. Jezeli sie prawda wladzy nie podoba, to moze ja ukryc cenzurujac gazety i internet oraz inne srodki masowego przekazu albo zmienic swoje wlasne postepowanie na poprawne i nie wymagajace krytyki. Obrzucanie w tych komentarzach ****** niewlasciwej osoby swiadczy tylko o braku pojecia w tej sprawie i o tanim wazywaniu sie "bogactwem" jezyka polskiego na niewlasciwej osobie.
  • ~o, le
    (2018-01-13 14:29)
    ale kole
  • ~dexter
    (2018-01-13 14:55)
    Jej wygląd na focie, głęboko POniżej denności jest.
  • ~Alex New York
    (2018-01-13 14:57)
    Ta pani ma duzo meskich genow.
  • ~Agnieszka
    (2018-01-13 15:05)
    A przed jakim to sądem Rose Thun zamierza złożyć pozew? Niemieckim, brukselskim, czy islamskim? Nie chce mnie się wierzyć, żeby skarga zdrajczyni Narodu Polskiego rozpatrywana była przez jakikolwiek sąd w Polsce. A swoją drogą określenie "szmalcownik" jest w przypadku Frau Thun wyjątkowo łagodne.
  • ~echo
    (2018-01-13 15:09)
    Ta pani nie po raz pierwszy w sposob razacy wypowiada sie o Polsce i Polakach Pamietamy ogolone glowy i glosowanie a teraz rowniez komentarze dla zagranicznych mediow No nie - to jest zdaniem tu niektorych w porzadku ,ze bija brawo tej zasiedzialej od lat pani w EP ktora sie zatracila i nie wie kt panstwu ma sluzyc......Tymczasem to ten kt staje po stronie panstwa jest napietnowany i wysmiewany P Ryszardzie wielu mysli podobnie Ma pan racje trzeba bronic dobrego imienia panstwa z kt czlow sie wywodzi .
  • ~gościówa
    (2018-01-13 15:10)
    Wstrętny babsztyl.
  • ~rfe9
    (2018-01-13 15:11)
    A to się Rózia von Panzerfaust wściekła... co mnie bardzo cieszy.
  • ~Gniezia
    (2018-01-13 15:22)
    Ma Pani słuszną rację .To typ prostacki był już chyba we wszystkich partiach.Nic sobą nie reprezentuje a raczej przynosi wstyd Polsce i Polakom.Pamiętam go jak uczestniczył w latach 90 tych jakiś zjeździe ZCHN i szedł po schodach obok Marszałka Chrzanowskiego.Cały czas się oglądał na wszystkie strony głupio się uśmiechając bał się aby nie dostał od kogoś .Teraz taki cwaniak aż trudno uwierzyć ,że z takiej miernoty stał się szefem PE.
  • ~Jal
    (2018-01-13 15:51)
    To europoslanka?wygląda jak wiejska baba
  • ~Antosia
    (2018-01-13 15:58)
    Bardzo zarozumiała i bezczelna baba , obraża naród i jeszcze się sama czuje obrazona .Wstydzę się ,że reprezentuje Polskę w unii, kto na nią głosował?
  • ~Wamda
    (2018-01-13 15:58)
    niesympatyczne babsko to najdelikatniejsze określenie
  • ~karol.
    (2018-01-13 16:07)
    wstrętna zdrajczyni.

Może zainteresować Cię też: