Macierewicz o raporcie smoleńskim: Musi być jak najszybciej. Wkrótce zostanie udostępniony

| Aktualizacja:

Techniczny raport podkomisji smoleńskiej na pewno wkrótce zostanie udostępniony opinii publicznej - powiedział we wtorek szef podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz. Jego zdaniem stanowisko Polski w postaci raportu pozwoli stworzyć punkt odniesienia do prawnych działań także na arenie międzynarodowej.

wróć do artykułu
  • ~aaa
    (2018-03-18 22:03)
    KOMECIE HALEYA znudzi sie WRACAC.
  • ~kaśka
    (2018-03-18 04:10)
    Raportu nigdy nie będzie oszuście, bo wtedy przestałbyś się liczyć zupełnie. A jak chodzi o dochodzenie do prawdy, to ty dochodzisz ..... z misiewiczem, co najwyżej
  • ~Obywatel z inicjatywa
    (2018-03-17 02:18)
    Panu Antoniemu Macierewiczowi nalezy sie duzy pomnik w centrum Piotrkowa Trybunalskiego za wielkie zaslugi w wyjasnianiu katastrofy smolenskiej, za godna i heroiczna sluzbe Polsce, narodowi i swojemu regionowi. Byl najlepszym ministrem obrony w historii. Kto jest za prosze o kciuka do gory
  • ~analytyk
    (2018-03-14 09:44)
    Szybko, szybko! Szajspapier mi sie konczy.
  • ~rubin
    (2018-03-14 09:39)
    Ten rapart nigdy nie powstanie ...to tak jak napletek w zwisie.
  • ~Spostrzegawcza
    (2018-03-14 07:41)
    Niech sobie daruje,nie jestem ciekawa. Jaki rzad taki raport.
  • ~aktorzyna z upadłej tutki
    (2018-03-14 07:39)
    Prezes musi mu znaleźć inne, lepsze zajęcie ! Mógłby za oceanem zbierać dolary do kapelusza po prelekcjach dla polonusów. PS. Jakim cudem po katastrofie ten tu typ zawrócił pociąg i spylił do Warszawy żeby zasiąść w fotelu ? Wiedział wszystko z góry o katastrofie i skutkach katastrofy ?
  • ~Df
    (2018-03-14 07:30)
    Ja bym chciała żeby ktoś rozliczyĺ te wszystkie komisje miesięcznice przejazdy na Wawel karty płatnicze nagrody staniwiska ministeriale nic nie robiąc .
  • ~lucek
    (2018-03-14 07:29)
    Czy zauważyliście, że Antoni wraca do tematu Smoleńska jak oderwą go od koryta? Jak jest na stołku i ma realną władzę i możliwości "wyjaśniania" sprawy to temat zanika.
  • ~Kici
    (2018-03-14 06:27)
    Niepotrzebne pieniądze wydane na urojenia . Musi się to skończyć to szukanie dziury w całym.glupota nieznany granic.
  • ~Sygnalista
    (2018-03-14 05:57)
    Teraz wychodzi na to,że to TUSK mu coś "zablokował" i on nie może.To było do przewidzenia,ze Antek ma przewidzenia.
  • ~sic.
    (2018-03-14 05:23)
    To totalny lgarz, klamca i czlowiek maksymalnie zhanbiony ... Tak moze dzialac jedynie agent obcego wywiadu ... na nim ciaza powazne zarzuty. niech zniknie ze swoim chorym wygladem.
  • ~Jadwiga
    (2018-03-14 05:14)
    Macierewicz dochodzi do prawdy? On może co najwyżej dochodzić z Misiewiczem wespół. Kłamstwo łgarstwo, okradanie nas z pieniędzy. Ten człowiek powinien stanąć przed sądem powszechnym i odpowiedzieć za swoje haniebne czyny i mam nadzieję, że tak się stanie. Resztę tych smutnych kre>nów można wypuścić, ale Kaczyńskiego i Macierewicza powinno się pojmać i więzić do kończ ich dni w nieludzkich warunkach
  • ~Gieniu
    (2018-03-14 04:58)
    No, prawda tuz, tuz! U mnie napiecie rosnie, nie moge spac, nie moge jesc, pije coraz wiecej!
  • ~Worg
    (2018-03-14 01:03)
    po trupach do celu. obrzydliwe. w wolnej Polsce ten kłamca odpowie za to co zrobil
  • ~laborant
    (2018-03-14 00:03)
    Mam nadzieję, że będzie w raporcie jakiś filmik z wybuchającym skrzydłem. Ale przynajmniej jako eksperyment należy wysadzić jakąś stodołę. Jest ich pełno pustych na wsiach. Chłopi się ucieszą bo dostaną jakiś grosz. Wysadzenie w poprzednim raporcie szopy z blachy było mało spektakularne i w Polsce prawie nikt się o tym dowodzie na zamach nie wypowiadał. Wybuch musi być istotny by prawda dotarła do ludzi.
  • ~Nauczycielka z LO
    (2018-03-13 23:34)
    Brawo ministrze Macierewicz! Udostępnić o 5:55 rano a o 6:00 sprawcy zamachu smoleńskiego powinni już być zakuci w kajdanki! Brawo PiS! Tak trzymać i nie popuszczać!
  • ~JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ,
    (2018-03-13 23:11)
    JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ,
  • ~Viola da Gamba
    (2018-03-13 22:54)
    Antos stracil juz poczucie czasu i realizmu,rozpoczal nadawanie na falach dla wybrancow ze sfer torunskich opetanych wiara rydzykowna.
  • ~Wielbiciel
    (2018-03-13 22:49)
    Szczecina brodna, ja cie kocham, bez ciebie nie bylo by wiadomosci w ostatnich latach. Ile dziennikarzy zyje dzieki tobie! Ile dobrego humoru, jestes bezcenny! Antek, jeszcze pare teorii i masz rekord Geensa! Bedzie smutno gdy ten maly dojdzie do prawdy.Nie daj mu sie! Szukaj nowych inspiracji! Musisz byc lepszy niz Ucho Prezesa,

Może zainteresować Cię też: