Macierewicz o raporcie smoleńskim: Musi być jak najszybciej. Wkrótce zostanie udostępniony

| Aktualizacja:

Techniczny raport podkomisji smoleńskiej na pewno wkrótce zostanie udostępniony opinii publicznej - powiedział we wtorek szef podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz. Jego zdaniem stanowisko Polski w postaci raportu pozwoli stworzyć punkt odniesienia do prawnych działań także na arenie międzynarodowej.

wróć do artykułu
  • ~pistolecik
    (2018-03-13 21:53)
    czekamy w napięciu na kolejną kompromitację. Parówki, puszki i wysadzanie blaszanej wiaty juz były, co teraz ?
  • ~że zapytam ??
    (2018-03-13 21:54)
    Czy te oczy mogą mówić prawdę ?? że zapytam ??
  • ~misia
    (2018-03-13 22:10)
    1,00E1000000 wersja raportu, wydanie wznowione, zespół redakcyjny Kocborowo sala nr 7
  • ~max power
    (2018-03-13 22:13)
    Z niecierpliwością czekam na dokument podpisany przez wszystkich członków tzw. "komisji".
  • ~o.S..
    (2018-03-13 22:36)
    Bajek już nie czytam, nie słucham, nie oglądam.
  • ~ja pielę
    (2018-03-13 22:36)
    czy to się nigdy nie skończy? Jakby Putin chciał waszego LK załatwić to właśnie widzieliście w Londynie, jak by się skończyło.
  • ~rychu
    (2018-03-13 22:45)
    szukaj szukaj już powoli dochodzisz
  • ~Wielbiciel
    (2018-03-13 22:49)
    Szczecina brodna, ja cie kocham, bez ciebie nie bylo by wiadomosci w ostatnich latach. Ile dziennikarzy zyje dzieki tobie! Ile dobrego humoru, jestes bezcenny! Antek, jeszcze pare teorii i masz rekord Geensa! Bedzie smutno gdy ten maly dojdzie do prawdy.Nie daj mu sie! Szukaj nowych inspiracji! Musisz byc lepszy niz Ucho Prezesa,
  • ~Viola da Gamba
    (2018-03-13 22:54)
    Antos stracil juz poczucie czasu i realizmu,rozpoczal nadawanie na falach dla wybrancow ze sfer torunskich opetanych wiara rydzykowna.
  • ~JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ,
    (2018-03-13 23:11)
    JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ, JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ,
  • ~Nauczycielka z LO
    (2018-03-13 23:34)
    Brawo ministrze Macierewicz! Udostępnić o 5:55 rano a o 6:00 sprawcy zamachu smoleńskiego powinni już być zakuci w kajdanki! Brawo PiS! Tak trzymać i nie popuszczać!
  • ~laborant
    (2018-03-14 00:03)
    Mam nadzieję, że będzie w raporcie jakiś filmik z wybuchającym skrzydłem. Ale przynajmniej jako eksperyment należy wysadzić jakąś stodołę. Jest ich pełno pustych na wsiach. Chłopi się ucieszą bo dostaną jakiś grosz. Wysadzenie w poprzednim raporcie szopy z blachy było mało spektakularne i w Polsce prawie nikt się o tym dowodzie na zamach nie wypowiadał. Wybuch musi być istotny by prawda dotarła do ludzi.
  • ~Worg
    (2018-03-14 01:03)
    po trupach do celu. obrzydliwe. w wolnej Polsce ten kłamca odpowie za to co zrobil
  • ~Gieniu
    (2018-03-14 04:58)
    No, prawda tuz, tuz! U mnie napiecie rosnie, nie moge spac, nie moge jesc, pije coraz wiecej!
  • ~Jadwiga
    (2018-03-14 05:14)
    Macierewicz dochodzi do prawdy? On może co najwyżej dochodzić z Misiewiczem wespół. Kłamstwo łgarstwo, okradanie nas z pieniędzy. Ten człowiek powinien stanąć przed sądem powszechnym i odpowiedzieć za swoje haniebne czyny i mam nadzieję, że tak się stanie. Resztę tych smutnych kre>nów można wypuścić, ale Kaczyńskiego i Macierewicza powinno się pojmać i więzić do kończ ich dni w nieludzkich warunkach
  • ~sic.
    (2018-03-14 05:23)
    To totalny lgarz, klamca i czlowiek maksymalnie zhanbiony ... Tak moze dzialac jedynie agent obcego wywiadu ... na nim ciaza powazne zarzuty. niech zniknie ze swoim chorym wygladem.
  • ~Sygnalista
    (2018-03-14 05:57)
    Teraz wychodzi na to,że to TUSK mu coś "zablokował" i on nie może.To było do przewidzenia,ze Antek ma przewidzenia.
  • ~Kici
    (2018-03-14 06:27)
    Niepotrzebne pieniądze wydane na urojenia . Musi się to skończyć to szukanie dziury w całym.glupota nieznany granic.
  • ~lucek
    (2018-03-14 07:29)
    Czy zauważyliście, że Antoni wraca do tematu Smoleńska jak oderwą go od koryta? Jak jest na stołku i ma realną władzę i możliwości "wyjaśniania" sprawy to temat zanika.
  • ~Df
    (2018-03-14 07:30)
    Ja bym chciała żeby ktoś rozliczyĺ te wszystkie komisje miesięcznice przejazdy na Wawel karty płatnicze nagrody staniwiska ministeriale nic nie robiąc .

Może zainteresować Cię też: