Wojtunik wybrał się na spotkanie Kamińskiego z mieszkańcami Białobrzegów i zadał mu niewygodne pytanie

| Aktualizacja:

W niedzielę czołowi politycy PiS odbywali spotkania w całej Polsce. Minister koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński udał się do Białobrzegów. Na to właśnie spotkanie przyszedł, mieszkający w Białobrzegach, były szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego Paweł Wojtunik.

wróć do artykułu
  • ~zrozpaczona
    (2018-04-18 05:38)
    Dobrze, ze Kaminski byl laskawy i nie kazal rozstrzelac albo powiedic Wojtyniuka. Zadawac wladzy niewyhofnebpyrania? Sam kryminalista ulaskawiony przez PAD. Wrocilismy do czasow PRL
  • ~kob.
    (2018-04-17 15:21)
    po pytaniu pana Wojtynuka, szef CBA się zagotował widać było że ledwo panuje nad emo cjami, prawda boli
  • ~Nikczemny slugus Tuska zabiera glos !
    (2018-04-17 11:06)
    ****** pantoflarz Tuska ,ktory kryl przestepstwa kolesi zamiast scigac teraz ma czelnosc zadawac pytania uczciwemu do bolu ministrowi Kaminskiemu z insynuacja , Dobrze ,ze dzisiaj TVP Info pokazalo ten incydent wraz z odpowiedzia ministra , bo lajdackie media tylko naglosnily to i zmanipulowaly jak chociazby niemiuecki Dziennik czy TVN , W odpowiedzi ministra Kaminskiego uslyszelismy sporo o tym nikczemniku slugusie Tuska ,ktorego zadaniem bylo tuszowanie i ukrywanie lajdackich kolesi ,
  • ~jozek
    (2018-04-17 10:29)
    ale jaja,ale jaja ! wojtunik w kosciele -jaki przykladny ludek .
  • ~cyc
    (2018-04-16 21:20)
    Pisiaki lubią czytać dziennik ,ja też.
  • ~cyc
    (2018-04-16 21:19)
    Gospodary siusiapisiaki z gospodarska wizytą
  • ~Ciekawy Zenek
    (2018-04-16 15:04)
    A ja się pytam kiedy wojtunika obejmie program cela+ ? Ośmiorniczki smakowały na kolacji z bieńkowską ?
  • ~ps
    (2018-04-16 14:52)
    i przyPOdkiem byla tam tvn zenada
  • ~prawdziwe Prawo i prawdziwa Sprawiedliwość
    (2018-04-16 14:47)
    Panie Wojtunik .Postać kryminalisty uniewinnionego nie jest osobnik ,z która powinien pan rozmawiać nawet na spotkaniu przedwyborczym.Moim zdanie od tej chwili ma pan plamę na honorze ,myc ja może powrót kryminalisty do kryminału.
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-04-16 14:13)
    Dziwne ze wiedział jakie pytanie zadać i zie nie zapomniał tego pytania w trakcie zadawania... Dotąd raczej prezentował się jako taki co "nic nie wie" i "nic nie pamięta". Swoja droga uderza ta pogarda dla zwykłych obywateli :"na spotkaniu były poruszane miałkie problemy finansowe dotyczące takich codziennych problemów ludzi " - miałkie problemy finansowe a nie przekręty na setki milionów czy miliardy - pan Wojtunik wolny jest od codziennych problemów ludzi.
  • ~nomenomen
    (2018-04-16 13:54)
    Prawdziwy PiS-owiec prawdę powie jak się pomyli ! Amen
  • ~buc
    (2018-04-16 13:22)
    towarzyszom biura politycznego pzpr tez nie wolno bylo zadawac nieuzgodnionych pytan. kaminski mial pecha ,ze nie spotkal pania anie a takze pani zosi jak to sie przydarzylo mateuszowi i beacie.wstydu to nie macie KULSONY
  • ~ela
    (2018-04-16 13:16)
    Ludzie to jednak nie mają wstydu,zostali nagrani na ,,taśmach prawdy,,i dalej mącą?
  • ~Widmo
    (2018-04-16 12:24)
    Panie Wojtyniuk czy wy żeście odpowiadali za afery, kamieni kupę i słowa ministra finansów że pieniędzy nie ma i NIE BĘDZIE .
  • ~Ryszard
    (2018-04-16 12:12)
    Co za niespodzianka , wśród przyjaciół PiSu na spotkanie przyszedł Wojtunik i zadał pytanie. Kamiński sie tego nie spodziewaL i zrobiło się niemiło. A miało być tak serdecznie na spotkaniu z suwerenem.
  • ~Czytacz
    (2018-04-16 12:11)
    Kamiński mógł powiedzieć że "nie pamiętam" (jeżeli naprawdę padło pytanie ) .Taka odpowiedź na pewno by Pana Wojtunika zadowoliła (chyba) .
  • ~jowisz
    (2018-04-16 11:53)
    już niedługo przyjdzie czas że w końcu kamiński będzie siedział!!!
  • ~miecio34
    (2018-04-16 11:37)
    DO PARLAMENTARZYSTOW EUROPEJSKICH OSKARZCIE JUNKERA I TEGO DRUGIEGO O WSPOL UDZIAL O ROZKRADZENIE MAJATKU POLAKOW I OBRONE NAJWIEKSZYCH OBRONCOW ZLODZIEJ POLSKICH I CO ONI POWIEDZA I JESZCZE DLACZEGO NIEMCY ZACHODNIE WPROWADZILY ZMIANE PRAWZ ZACHODNIEGO W DAWNEJ NRD W CZECHACH I CZEMU NIE PROTESTOWALI WTEDY
  • ~xyz
    (2018-04-16 11:19)
    Biedne trolle!! Zapracują się na śmierć!!! Hi hi hi! Tylko - kto wierzy w ich durnoty????
  • ~helena
    (2018-04-16 11:11)
    A ja pamietam amnezję Wojtunika na komisji AMBER GOLD !!!!! żenada.

Może zainteresować Cię też: