Tyszka przedstawia "piątkę Kukiza" i uderza w PiS: Próbują bezczelnie kupić Polaków, którzy mają dziś gorzej niż chłopi pańszczyźniani

| Aktualizacja:

W odpowiedzi na tzw. piątkę Morawieckiego wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka przedstawił w poniedziałek "piątkę Kukiza". Zapowiedział też złożenie wniosków do szefów PiS i PO o informacje ws. kosztów weekendowych konwencji obu partii.

wróć do artykułu
  • ~qqq
    (2018-04-18 12:53)
    PiS zabrał darmowe podręczniki za 400-500 zł. i w zmian za to daje 300 zl. a ciemny lud liczyć nie umie i klaszcze.
  • ~ma 4% i dyskutuje
    (2018-04-18 10:35)
    wroc lepiej do gitary- w nowym SEJMIE nie bedzie ciebie i twojej grupy-szkoda
  • ~STAN
    (2018-04-17 18:46)
    HA HA ALE ZNALEZLI SIE FACHOWCY TYSZKA BYŁY CZŁONEK UNI WOLNOSCI I KUKIZ HOMO NIEWIADOMO KTO ...........
  • ~PoWol
    (2018-04-17 18:21)
    TVP tonie,Kurski tonie,czas poszukać bezpieczny pokład,bo za te pieniądze nie da się wyczuć.
  • ~Rupert z Klosa
    (2018-04-17 18:08)
    Panie Tyszka lepszy Polski suchy chleb niż luksusy za obce pożyczki
  • ~Gustaf
    (2018-04-17 13:39)
    Brawo Kukiz"15 , macie mój głos !!
  • ~xxxx
    (2018-04-17 12:13)
    Taaaa, a jak przyjdzie co do czego , to zagłosują tak jak im pis zagra . Za minionego ustroju było coś takiego jak ORMO , mówiło się o nich "gów....o przylepione do gliny" - o Kuzkizowcach można podobnie : "gó....o przylepione do betonu"
  • ~Jaro
    (2018-04-17 11:24)
    Podnóżki prezesa. Głosują tak samo jak pis dy.
  • ~Jan Kowski
    (2018-04-17 10:37)
    Wielka szkoda , że w tej nieparti , w której jest kilka sensownych osób , prym wiodą takie niedorozwinięte kreatury jak Tyszka i sam szef -grajek .
  • ~nina
    (2018-04-17 10:19)
    Tyszka i Kukiz po raz kolejny pokazują swoje prawdziwe twarze. Mam nadzieję, że ludzie to widzą i że ci wstrętni faceci przepadną razem z całą tzw. opozycją, bo tylko na to zasługują.
  • ~Hiobo
    (2018-04-17 09:00)
    Panie Autorze, wywraca pan kota ogonem: to premier powtarza za Kukizem który od dłuższego czasu zgłasza takie projekty.
  • ~konik
    (2018-04-17 08:36)
    tych dwuch na wierzbe to hipokryci i bez------wcy jak ich widze to kwicze i rzygam
  • ~internautka 6O+
    (2018-04-17 07:23)
    Teraz do 500+ dokładają jeszcze 300 na wyprawkę Emerytom dają na kółka zainteresowań,pieniądze na te głupie cele i tak trafią do kieszeni nie zainteresowanych (emerytów) tylko dysponujących tymi pieniążkami. Po tym spektaklu obietnic nie zagłosuję na PIS.
  • ~amam
    (2018-04-17 06:57)
    Kukiz opamiętaj się z ciebie taki polityk jak z koziej d.....trąba
  • ~Kamil
    (2018-04-17 05:58)
    Mam takie wrażenie,że Kukiz 15 wypowiada się raz za PiS a raz przeciw i czy to nie jest uzależnione od jakieś używki .Nic Pan Tyszka nie wspomniał on programie "Mama "autorstwa pani której się należy.Akcja podobna do tej z czasów Bieruta "kobiety na traktory. Teraz mają jak dobrze zrozumiałem na wyścigi.Nie chcę tu porównywać tego do pewnej ustawy "pana z wąsikiem" Dyktatora na zachodzie ,gdzie kobiety miały rodzić dzieci określonej rasy-rasy panów.A tak w ogóle pani od nagród niech nazwie lepiej ten swój program" Manna plus" i dorzuci do niego głosowanie Gowina przez dzieci i dzieci nienarodzone wtedy wynik głosowania na PiS pewny i Kościół będzie rad ze zwycięstwa bo przecież "Manna z nieba" im się najbardziej należy.
  • ~henio
    (2018-04-16 21:27)
    kukiz poczuł że statek pis zaczyna nabierać wody i próbuje czym prędzej opuścić pokład
  • ~wolno mi
    (2018-04-16 21:23)
    Kukiz dobrze nawija, trzeba nalać mu piwa ! Od Kubiaka oczywiście ! A ja przebijam Pana Kukiza i Tyszkę razem wziętych - ustalam kwotę wolną od PO datku na 60 tys zł !
  • ~cghj
    (2018-04-16 20:42)
    Kukizy do grania i śpiewania nie politykowania !!! Co za pajace !!
  • ~Borsa
    (2018-04-16 20:38)
    Już zawsze PIS będzie kojarzony z „podejrzaną działalnością”Glińskiego, Gowina, sponsorowaniem Rydzyka i kościoła, oraz próbami wdrażania ich obłędnych pomysłów. Szkoda tylko WRESZCIE DOBREGO Premiera.
  • ~chrystys
    (2018-04-16 20:28)
    co by tu jeszcze spiepszyc, z kim by tu sie jeszcze sklocic, z jakim Panstwem trza by sie jeszcze poszarpac- oto codzienna modlitwa J.Kaczyzmu !!!

Może zainteresować Cię też: