Burzliwa debata w PE o praworządności w Polsce. Timmermans potwierdził, że KE wystąpiła o kolejny krok w procedurze art. 7

| Aktualizacja:

W PE w środę odbyła się debata dotycząca reform sądownictwa w Polsce. - W ubiegłym tygodniu KE wystąpiła do Rady UE o zorganizowanie formalnego wysłuchania Polski - powiedział podczas niej wiceszef KE Frans Timmermans. Podczas jego wypowiedzi doszło do pomyłki, która nie umknęła uwadze mediów.

wróć do artykułu
  • ~internautka 50+
    (2018-06-13 16:31)
    Polska słaba , nadająca się na chłopca do bicia pasowała by unijnym biurokratom. Ciekawe jak długo potrwa ta nagonka, jak długo Polacy pozwolą na organizowanie im tych dziedzin życia które w innych krajach funkcjonują a u nas nie mogą! Co taki wie o naszej historii skoro myli mu się Polska z Moskwą?co wie na temat naszych sądów, naszego wymiaru niesprawiedliwości .
  • ~JOR
    (2018-06-13 16:02)
    timmerman to chory czlowiek ????????????????????
  • ~Ojczulek Matwiej Płatow
    (2018-06-13 16:05)
    Reaktywować Karę Śmierci za ZDRADĘ.
  • ~franca timmermanca
    (2018-06-13 19:41)
    Ty Lewandowski stój sobie na straży takich jak ty: s p r z e d a w c z y k ó w, s z u b r a w c ó w i s z u j a od Polski i od Polaków to się o d w a l, ś w i n i o p a r c h a t a.
  • ~A Rh-
    (2018-06-13 16:23)
    Timmermans jak Sekuła przemawia do pustych krzeseł, albo jak dziad do obrazu.
  • ~Franca Timmermanca
    (2018-06-13 16:24)
    Ja, Franca Timmermanca wiem co mówię a mówię wam że to f r u s t r a t.
  • ~troll narodowy-proruski
    (2018-06-13 16:17)
    Timmermans to nasz człowiek, bardzo sprytnie gra praworządnościa i z pomoca opozycji sprawi, że Polska wyjdzie z UE i NATO, i połączy siły z Rosją. Tym razem nie powtórzy błędu z 1939 roku biorąc na klatę uderzenia Moskwy i Berlina, by chronić Londyn i Paryż
  • ~Krzysiek z Krakowa
    (2018-06-13 18:00)
    Timmermans ma rację , jechać z tymi PiS-olami. To nie Polska i Polacy są oskarżani o łamanie praworządności tylko PiS-owski rząd nieudaczników. To te lizusy Kaczora tak hańbią Polskie imię, jechać z nimi Panie Timmermans śmiało, odważnie, Polacy Pana popierają.
  • ~xxl
    (2018-06-13 16:34)
    WAŻNE jest to że jazda po PiSie trwa , cały świat na nich się uwziął a przecież to takie aniołki .
  • ~Amerykanin
    (2018-06-13 20:21)
    gnieść tą Polskę do skutku aż dostosuję się barbarzyńcy do cywilizowanego świata
  • ~ajax
    (2018-06-13 17:42)
    Warszawę pomylił z Moskwą!Freudowskie przejęzyczenie ojrokołchoźnika towarzysza Timmermansa?!Prikaz to prikaz, ukarać Polskę, bo Polacy wybrali w 2015 roku nie tak jak ojrokołchoźnicy chcieli?!
  • ~Jedzenie z rąk.
    (2018-06-13 16:36)
    Co jak co ale oni dobrze tych traktują co im jedzą z rąk
  • ~Rodak z nad Wisły
    (2018-06-13 18:06)
    Akurat słuchałem wypowiedzi Lewandowskiego i powiem tak!!! Nawet w czasie okupacji niemieckiej zwykły folksdojcz tak o Polsce nie mówił jak ten śmieć z PO.... Natomiast ten niejaki komisarz to jeszcze gorszy typ. Apel do polskich władz...ani kroku w tył. Nie podejmujcie z tymi lewackimi durniami żadnej, ale to żadnej polemiki, żadnej dyskusji....
  • ~MA
    (2018-06-13 16:49)
    Szujnia z PO działa, z Leandowskim - Aleppo i Różyczką von coś tam na czele.
  • ~prezes
    (2018-06-13 17:47)
    ataki na rzad PiS to jeszcze tylko prywatne hobby pana Timmermansa i poslow polskiej opozycji,za kilka tygodni rozejdzie sie to po kosciach,bo wielcy producenci przemyslowi jak RFN czy Francja nie beda chcieli Polexitu i utraty 40 mln rynku,gdzie udaje sie sporo sprzedawac,a od lipca moze sie zamknac na ich produkty (szczegolnie auta!!!) USA.Po zmianach tonu co do migrantow w Austrii,Wloszech,a teraz w samej RFN-Bawaria,juz nikt nie bedzie straszyl Polski wywaleniem z UE,bo nie chcemy uchodzcow.Takze i te sady to pusty balon bez znaczenia-liczy sie kasa i biznes,a ten mozna bardzo okaleczyc gdyby grupa Wyszehradu wyszla z UE.
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-06-13 17:04)
    Wiecie co jest najgorsze? Wcale nie Timmermans. Najgorsze, że PiS właśnie przed takimi durniami i nieukami jak ten Timmermans cały czas ustępuje, kaja się i na wszystkich frontach ponosi klęski.
  • ~Jaro
    (2018-06-13 18:59)
    A w naszym sejmie, to większa frekwencja? No chyba że głosują nad powiększeniem Koryta+.
  • ~dm1
    (2018-06-13 18:45)
    Moskwa, Warszawa....... Ja nie widze ZADNEJ roznicy.
  • ~poprzeczka stoi wysoko bo na 1:27
    (2018-06-13 17:07)
    Jestem nieamowicie zaciekawiony, czy PIS dziś odniesie efektowniejsze zwycięstwo, niż ten pamiętny triumf 1:27 ?
  • ~Futerkowy mściciel
    (2018-06-13 16:43)
    Nie dziwota że pomylił - mentalność pisowskich kulsonów nie różni się specjalnie od mentalności kacapów.

Może zainteresować Cię też: