Kempa: Nie poddamy się przymusowej relokacji uchodźców. Trzymamy kurs

| Aktualizacja:

Minister ds. pomocy humanitarnej Beata Kempa powiedziała w piątek w Gdańsku, że negatywne stanowisko rządu dotyczące braku zgody na przymusową relokację do Polski uchodźców jest stałe i się nie zmieni.

wróć do artykułu
  • ~ajax
    (2018-10-11 22:40)
    Jak u Pinokia, nos rośnie u niemal każdego PiSowca zapewniającego, że rząd "trzyma kurs" w sprawie polityki migracyjnej.Polityka migracyjna PiS, czyli przymusowej relokacji uchodźców i emigrantów ekonomicznych mówimy "stanowcze nie" z jednej strony, a z drugiej sami dobrowolnie wpuszczamy miliony emigrantów ekonomicznych z Ukrainy i dziesiątki tysięcy z krajów Azjatyckich.Brawo PiS Pinokiowie.
  • ~marksizm kulturowy
    (2018-10-11 22:23)
    lewactwo kocha Londonistan, Parislamabad, Berlinistan itd. Kozy im POmakać.
  • ~ulubiona religia socjalisty Adolfa H.
    (2018-10-11 22:27)
    zobacz na youtube: Turban und Hakenkreuz - Islam und Nazis.
  • ~Donaldinio Adolfowicz Baizuo Tuskaczewskij
    (2018-10-11 22:59)
    Pójdźmy wszyscy do stajenki, tam są kozy jak panienki, POmykamy maleńkiego i szarię durną onego. Adolfina Merkil niech nam przewodzi, allahu abkar, heil Soros
  • ~Matteo Salvini
    (2018-10-11 22:51)
    Beata Kempa bardzo dobrze powiedziała, popieram i pozdrawiam.
  • ~vallenrood
    (2018-10-11 23:49)
    jak wpuścimy nachodźców to będzie jeszcze większy ruch na drogach i jeszcze więcej wypadków samochodowych, allahu abkar - terroryści z www . thereligionofpeace . com - ulubionej religii Adolfa H.
  • ~Kopaczka na metr głęboka
    (2018-10-11 23:34)
    multikulturalni UBywatele, bierzemy ich każdą liczbę, tak jak nam towarzysz Soros przykazał.
  • ~eu
    (2018-10-11 22:14)
    Beatka a nie lepiej wystapic z Uni i bedzie po klopocie Ha - Ha - Ha
  • ~77
    (2018-10-11 22:55)
    A 28,000 glownie z islamskich krajow 3go swiata PiS jusz wposcil, i nie da sie ich wyzucic.
  • ~europa tonie w asfalcie
    (2018-10-11 23:59)
    Niemcy to juz prawie Afryka...Na ulicach miast jest doslownie czarno.
  • ~vallenrod
    (2018-10-12 00:03)
    w trosce o zdrowie i życie nachodźców nie wolno nam i przyjąć, Polacy zabijają rocznie pijaku samochodami wielu ludzi, to bardzo niebezpieczne
  • ~Inżynier Wiewióra
    (2018-10-11 23:24)
    Mieszkam na wsi przy zachodniej granicy Polski (do Berlina 60 km), czyli najbardziej odległej części kraju od Ukrainy. Mimo to w tej chwili 1/5 mieszkańców mojej wsi to Ukraińcy. Doszło do tego, że w sklepie właściciel obok niemieckich metek wywiesił ukraińskie. Wpuszczonego przez PiS Bangladeszu oczekujemy z początkiem roku. Wtedy dla Polaków nie będzie już tutaj miejsca. W 100 - lecie odzyskania niepodległości, PiS rozmontowuje tę niepodległość milionami nachodzców.
  • ~Zepp
    (2018-10-11 22:40)
    Jak jechałem ostatnio nocnym w Warszawie to byłem jedynym "białym" pasażerem. Ale kit można wciskać frajerom
  • ~lolok
    (2018-10-12 09:47)
    Dlaczego rząd nas oszukuje w sprawie uchodżców?
  • ~Bart K.
    (2018-10-11 23:11)
    Przymusowej relokacji nie ma od 29 czerwca 2018r. Czy ona wie o czym mówi, czy jek zwykle populistyczne ble, ble,ble...?
  • ~vallenrood
    (2018-10-11 23:43)
    Polacy zabijają rocznie pijaku wielokrotnie więcej ludzi samochodami niż wszyscy europejscy terroryści razem wzięci. Wiedzieliście o tym matołki kupujące pisowski kit?
  • ~Fraulein Cellulitis
    (2018-10-12 03:21)
    a co tam Matołuszek przewa;ił w Marrakeszu????
  • ~kempy na drodze to niebezpieczna jazda
    (2018-10-12 07:39)
    A za Oceanem rudy przyjaciel pprezydenta pprezesa i ppremiera oddaje cześć gen. K. Pułaskiemu. Po co mu to ? Nie spytał Kempy po drodze na mównicę.
  • ~lolou
    (2018-10-12 09:43)
    Przeciez w Polsce jest ich już kilkaset tysięcy i dostali pozwolenie na osiedlenie sie w Polsce..Nie tylko z Ukrainy,ale z krajów muzułmańskich i Afryki! Tłumnie walą do nas dalej! Ktoś tu nas oszukuje.
  • ~Mordeczka
    (2018-10-12 11:31)
    Klempa sie odezwala

Może zainteresować Cię też: