Przejrzysta Unia tylko na sztandarach. Pytania do Komisji pozostają bez odpowiedzi

| Aktualizacja:

Styl działania Komisji Europejskiej i komunikowania jej decyzji budzi wątpliwości. Pytania kierowane do Brukseli pozostają bez odpowiedzi, podczas gdy sama Komisja wymaga wyjaśnień bezwzględnie od wszystkich.

wróć do artykułu
  • ~zlouni
    (2018-01-16 20:14)
    unia to zlo elit å
  • ~ewa koby
    (2018-01-13 02:22)
    ewa koby od lat obserwowalam eu bruk sel to odbeztowani zandrmerii urzednicy te upadle panstwa ala luxemburg nagle mogli oszukac podatkowosc bakierow zbrodniarze ala czech serce eu dla homoseksualitow jechalam z nimi w windzie ale arabowie mi ukradli wszystko ale przeprosili madam
  • ~DM
    (2018-01-09 11:23)
    Jak ktos sie gloopio pyta, dostanie odpowiedz na jaka zasluguje
  • ~zdzich
    (2018-01-09 10:59)
    Dziennik zwariowal. Od mafii chce stenogramy...
  • ~henry
    (2018-01-09 10:55)
    Polska opinia publiczna musi uzyskać dostęp do dokumentacji KE w kwestii procedurowania wniosku o zastosowanie art 7 . To wynika wprost z wartości EU
  • ~dziennikarze lataja z mikrofonem jak z bananem w reku ?
    (2018-01-09 10:18)
    Mamy tylko dwoch, czy trzech DZIENNIKARZY. Reszta lata z mikrofonem jak z bananem w reku, przewracaja oczyma jak jest problem, i nie wiedza nawet o co zapytac
  • ~kopa kabana na wyborach murowana, Za wsio, za Rodzinu.
    (2018-01-09 10:14)
    Podobna sytuacja zostala wytworzona wkolo Gierlozy. Przygotowano szpitale okoliczne do przekazania spolkom z drugiego najdalszego konca polski,tego kraju, PO CO ?Nikt nie wie.Dwie niedziele zabraklo. Nie zdazyli tylko z [papierami, bo szpitale tak zalatwiono, ze teraz Ludzie jezdza z Dziecmi np. Do Elku, Olsztyna, bialegostoku. karetki kursuja tylko swist. I TERAZ NAZYWA SIE ZE TO JEST KRYZYS. Ludzie robia co moga zeby odtworzyc minimum . I sie modla.I czekaja , ze dadza kopa kabana tym co zasluzyli na to.
  • ~ parafiańszczyzna
    (2018-01-09 10:07)
    Jak tak od siebie a nie na zamówienie, to i nawet dziennikarze z cajtunga napiszą coś do rzeczy :-)
  • ~ryko
    (2018-01-09 09:33)
    Do sądu z nimi - obowiązuje PRAWO o dostępie do informacji publicznej (napoziomie UE również) i MUSZĄ to udostępnić!!! Nagłośni to też całą sprawę!!!
  • ~referendokracja
    (2018-01-09 09:28)
    Skoro Polska jest pod władzą Unii Europejskiej, to obywatelkom i obywatelom Polski należą się szczegółowe, wyczerpujące informacje na temat wszystkich działań władz Unii Europejskiej. Chyba, że Unia Europejska jest imperium oligarchicznym...
  • ~Pola
    (2018-01-09 07:30)
    Analizy były robione ale z wybiórczą z tvn em z Różą von coś tam z Nowoczesmą i PO
  • ~Roman
    (2018-01-09 07:04)
    Ale koderaści i platfusy nie protestują, więc dla tvn-u jest wszystko ok.
  • ~jawuka
    (2018-01-09 00:23)
    Patafianowicz, co to za bełkot? jakaś marycha?
  • ~o-rban
    (2018-01-08 21:48)
    Unia PIS z Putinem to jest to o co walczy Kaczyński.
  • ~Zima na calego w Norge
    (2018-01-08 21:45)
    Tzw. wartosci UE to: 1. Bezboznosc, 2. Kultura smierci: aborcja + wojny + handel bronia, patrz Brd-owo, 3. bezgraniczna KORUPCJA.
  • ~osman
    (2018-01-08 21:42)
    Unia jest przejrzysta jak brudna woda.
  • ~zsf
    (2018-01-08 21:25)
    ciąg dalszy opluwania "tej niedobrej unii"......................bez niej żyli bysmy gorzej jak rumuni po czauczescu.
  • ~ psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2018-01-08 21:23)
    To tak jak z PiS! czyli prawo i sprawiedliwość na sztandarach a nikt tak nie s ra na prawo i sprawiedliwość mając je głęboko w du pie jak partia mściwego i zakłamanego prezesiny!

Może zainteresować Cię też: