Od początku tej kampanii Andrzej spotykał się z ludźmi, rozmawiał z Polakami, będziemy robili to do końca, do ostatniej minuty kiedy będzie już cisza wyborcza - powiedziała Beata Szydło. Zarzuciła sztabowi Bronisława Komorowskiego, że zamiast na sprawach Polaków skupia się na życiorysie konkurenta, między innymi na sprawach jego zatrudnienia.

Beata Szydło powiedziała, że też mogłaby pytać Bronisława Komorowskiego o trudne sprawy sprawy, jak na przykład obecność Tomasza Karolaka w jego komitecie honorowym, ale - jej zdaniem - Polaków nic to nie obchodzi.

CZYTAJ TAKŻE: Abp Gocłowski krytykuje Dudę: Przesada i zachowanie nieuczciwe>>>

Dzisiaj Polacy zastanawiają się ile będą zarabiać, czy mają pracę - powiedziała wiceprezes PiS i podkreśliła, że to są właśnie tematy, które trzeba poruszać w kampanii wyborczej.

Rzecznik PiS zapewnił, że sztab Andrzeja Dudy wykorzysta każdą godzinę, a nawet minutę, która została do ciszy wyborczej, żeby przekonywać wyborców do kandydatury Andrzeja Dudy.

Sztab PiS zaprezentował kolejny spot. Andrzej Duda mówi w nim między innymi, że Polska może być państwem przyjaznym dla obywateli. W filmie wykorzystano też wczorajsze wystąpienie córki i żony kandydata podczas konwencji wyborczej w Warszawie.