Cejrowski o politykach: Tuski, Zdradki, Komoruski i Padalce

| Aktualizacja:
X

Ten mocny wywiad miał ukazać się w "Newsweeku". Nie ukazał się jednak. Ale Wojciech Cejrowski i tak się nim pochwalił. Wrzucił zapis do internetu.

Opinie, jakie wygłasza podróżnik, mogą oburzyć wiele osób. Wojciech Cejrowski bije równo - od prawa do lewa. Dostaje się więc i prawicowym publicystom, i rządzącym, i środowiskom, których Cejrowski nienawidzi.

Jeden z braci Karnowskich jest kłamczuchem - tyle wiem na pewno. Nie może się skutecznie wyspowiadać, a w konsekwencji nie powinien przyjmować Komunii Świętej - uważa Wojciech Cejrowski. - Opublikował kiedyś ogromny wywiad ze mną, którego mu nigdy nie udzieliłem. Ogłaszał publicznie, że ma taśmy z nagraniami i mi je wyśle. Jakoś nie wysłał. Ten "wywiad" był nieprzyjemny i szkodliwy dla mnie. Fałszerstwo - podkreśla.

Do czasu naprawienia szkody, każda spowiedź Pana Karnowskiego jest nieważna - takie mamy reguły w Kościele Katolickim. Trwa Wielki Post, może się chłop nawróci - stwierdza podróżnik i dodaje, że klucze do domu powierzyłby jedynie dwóm publicystom: Rafałowi Ziemkiewiczowi oraz Krzysztofowi Skowrońskiemu.

A jak Wojciech Cejrowski ocenia polską władzę? Niezbyt przychylnie. Mówi o antypolskiej, poddańczej polityce Donalda, Zdradka, Komoruska i reszty Padalców.

Przy czym słowo Padalec oznacza kogoś, kto pada na twarz przed obcymi w celu wylizania butów - wyjaśnia publicysta.

Potem padają jeszcze mocniejsze stwierdzenia:

Świat zdziczał. Coraz więcej dzikusów dookoła. Kiedyś byli na marginesie, dziś siedzą w Sejmie - facet z torebką, facet ze gumowym siurkiem - jako elita narodu. Fuj! Wolę być radykałem - komentuje Cejrowski.

Niewiele dobrego do powiedzenia podróżnik ma również o sąsiadach Polski. Wrogami mojej Ojczyzny, czyli moimi osobistymi również, są Niemcy, Rosja i Unia Europejska - podkreśla i dodaje: - Z wrogiem można rozmawiać bez potrzeby rzucania się mu w ramiona lub do nóg. A Tuski, Zdradki i Padalce mają wobec Rosji syndrom sztokholmski.

Wywiad, który miał się ukazać w "Newsweeku", opublikowany został na prawicowych portalach. Wojciech Cejrowski wrzucił jego zapis na swój profil na Facebooku.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes.
Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Udostępnij na Facebooku
Źródło: dziennik.pl
  Powered by ContentStream
  • ~Miroslaw 157
   2012-03-13 22:37
   Szacunek p.Wojtku ,Kazda panska wypowiedz zasluguje na uznanie ,jestem zaskoczony wiadomoscia o Karnowskim ,bardzo go szanuje ,jako dziennikarza.
  • ~ja
   2012-03-13 22:38
   Tak trzymać panie Wojtku.
  • ~jacek
   2012-03-13 22:36
   do psychiatry z tym idiotą !!!
  • ~Robnad
   2012-03-13 22:36
   Wiesio13 bicz na PISmatołki

   bredzisz bez sensu,czyli jak zwykle.
  • ~taka prawda
   2012-03-13 22:35
   Jeżeli Cejrowski czyta ta Gazetę i przeczyta podobne komentarze to niech odpowie na te 1 pytanie, Co ON zrobiłby na miejscu Tuska w obecnym kształcie Polski w EU jako jednej części ogólnej polityki NWO (New World Order)?? Ja nie bronię Tuska ale nie da się wyjść z EU,być narodowcem,nacjonalistą ,Polakiem z krwi i kości...mieć złotówkę ale i wzrost gospodarczy. NIE DA SIĘ TEGO ZROBIĆ/cofnąć czas i Geopolitykę USA i EU !
  • ~Nomen omen
   2012-03-13 22:35
   @Panie W.Cejrowski
   gratuluję odwagi, tak rzadkiej w POlsce pana premiera Herr-Tuska i prezydenta-rez.Wpadka-Komurowskiego, sorry Komorowskiego, gdyż demokracja jest licha i jakaś taka nijaka i bałamutna, bo do sejmu wpuszczono tzw< Ruch Palikota >tj wszelkiego autoramentu nieprawych i kochających inaczej ludzików tego żadną miarą niegodnych, gdyż to w większości wg Pana trafnej nazwy "Padalcy" i niewierni neopoganie!
   Pozdrawiam
  • ~Robnad
   2012-03-13 22:41
   taka prawda2012-03-13 22:35

   "Ja nie bronię Tuska ",ciekawe.
   rzeczywiście pamięć w twoim przypadku jest ulotna,ale skoro ci "u sterów" nie pamiętają co mówili wczoraj?"
   reszta to POmieszanie pojęć,ale odrzucając bzdety,da się.
  • ~WIESŁAWA.
   2012-03-13 22:42
   Wiesio to ty.Wiesio ty wszytko ogarniasz.Wiesio lubię CIĘ .Wiesio TY puszczasz mokre bąki. Buziaczki,
  • ~nikita
   2012-03-13 22:49
   Wojciech jako jeden z ostatnich wali prosto w oczy.Tak trzymać.
  • ~GIZD
   2012-03-13 22:50
   PANIE CEJROWSKI MNIE PANA WYPOWIEDZI NIE OBURZAJĄ -PODTRZYMUJĄ NA DUCHU ŻE TACY LUDZIE JAK PAN MÓWIĄ NORMALNYM JĘZYKIEM.POZDRAWIAM
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.