O nastolatce zrobiło się głośno, gdy nazwała Donalda Tuska "zdrajcą" podczas jego wizyty w Gorzowie Wielkopolskim, a następnie nie przyjęła od niego kwiatów. - Oczywiście nie przyjęłam ich, no bo jak miałam przyjąć kwiaty ze strony zdrajcy - powiedziała dziewczyna.

CZYTAJ WIĘCEJ: Nazwała Tuska zdrajcą,  a potem nie chciała przyjąć od niego kwiatów. ZOBACZ VIDEO

Teraz ponownie piszą o niej media, po tym jak ujawniono treść jej wpisów na Ask.fm, w tym także tych o Żydach i homoseksualistach.

Żydzi rozpijali Polaków podczas zaborów, zdradzili Polskę, nie chcieli się nigdy asymilować, sami siebie ładowali do pieców w obozach koncentracyjnych, ale trzeba im wybaczyć, jak na chrześcijan przystało - pisze nastolatka. W innym miejscu przyznaje z kolei, że homoseksualizm to choroba.

Homoseksualizm natomiast został wykreślony z listy chorób psychicznych przez propagandę, przed którą stoją piękne słówka równości i wolności, a idzie zniszczenie moralności człowieka oraz chrześcijaństwa - dowodzi.  I przyznaje, że teoria ewolucji Darwina, to "jedno z największych kłamstw i propagand w dziejach świata".

Wiadomo przy tym, że jest ona także przeciwniczką członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

- Ziemie, fabryki, firmy itd. są wykupowane przez zachodnie firmy, czyli zaczyna się 'kolejny rozbiór' Polski przez zachód, tym razem również z Francją i innymi państwami - argumentuje w innym z wpisów.

Ta instytucja powoduje zahamowanie, a wręcz cofanie się Polski w rozwoju, zarówno gospodarczym, jak i politycznym. Narzucane są nam prawa dla homoseksualistów, prawa aborcyjne i inne tego typu, co pokazuje, że nasze państwo nie jest w pełni suwerenne - podkreśla.

Jedną z odpowiedzi kończy stwierdzeniem, że gdy będzie pełnoletnia, zagłosuje na Prawo i Sprawiedliwość, a Donalda Tuska i Janusz Palikota nazywa "miernotami politycznymi".