Pogrom reputacji. Niepodległość i zagłada Żydów

| Aktualizacja:

Niecałe dwa tygodnie od momentu, kiedy w świat poszła wieść, iż Polska odzyskała niepodległość, nowe depesze doniosły, że Polacy masowo mordują Żydów

wróć do artykułu
  • ~Zagraniczniak from Ukraine
    (2018-12-01 20:24)
    Cholera ruska,kiedy czytam taki zwrot,jak "Naczelnik Państwa",to ja z tego miejsca pytam,a pocoto,nacoto,żeby wogle był jakiś naczelnik,a zwłaszcza państwa,może chodzi o faraona,a może o napoleona;zbawiciela-mesjasza jeszcze,bynajmniej? O jaki jest ten lud ciemny,że ja ....
  • ~Adrian
    (2018-12-19 03:00)
    Ludzie z Dziennika co wy piszecie o Polakach? Współwinni holocaustu?! To jest zwykły skandal! Te rzeczy idą w świat! Wstyd!
  • ~nauczka ! nie przyjmowac
    (2019-01-01 14:37)
    Zydzi od czasow Kazimierza Wielkiego usadowili sie w Polsce i w koncu pomysleli,ze dlaczego ta ziemia nie ma byc ich tylko Polakow. Polacy przydadza sie do roboty.
  • ~Ddddff
    (2018-12-10 15:14)
    Ustawa 447 senatu USA. Rzekomo wiemy ydom 1bilion! PLN, najlepiej w nieruchomościach
  • ~apostol
    (2018-12-19 10:11)
    Zyd to jak stonka na POlu...tylko chemicznie mozna ja zwalczyc.
  • ~iki
    (2018-11-30 22:13)
    Chodzi zapewne o pogrom lwowski między 22 a 24 listopada 1918 roku. Nie został rozliczony jeszcze przez IPN. To byli obywatele nowej II RP więc IPN powinien ścigać sprawców (Zapewne już nie żyją).
  • ~zenek w półgofie
    (2018-12-22 09:48)
    Jak patrzę na tę litewską przybłędę, kochasia 7ydów i szpicla niemiecko-austryjackiego, to nóż mi się w kieszeni otwiera. A odmóżdżone polactfo tak kocha tego zdrajcę i tchórza.
  • ~QQ
    (2018-12-01 22:58)
    Nooo teraz nie ma co ruszać obcokrajowca tylko generała po blaszczaka nominacji przywiązać w stroju Adama na placu apelowym..............

Może zainteresować Cię też:

  • Inauguracyjne posiedzenie Senatu

    Inauguracyjne posiedzenia Sejmu i Senatu. Elżbieta Witek i Tomasz Grodzki marszałkami [RELACJA]

  • Sala posiedzeń Senatu

    Tajemniczy wpis byłego posła: Co byście powiedzieli, gdyby się okazało, że PiS ma większość w Senacie?

  • Skoda Octavia

    NOWA Skoda Octavia. Pod względem wyglądu i wyposażenia to przeskok o dwie klasy [RELACJA Z PRAGI]

Zobacz więcej