Pociąg z hitlerowskimi skarbami odnaleziony na Dolnym Śląsku? Znalazcy żądają znaleźnego

| Aktualizacja:

Kolejne fakty dotyczące tajemniczego, pancernego pociągu z czasów II wojny światowej, który miał zostać odnaleziony w regionie wałbrzyskim. Dwóch mężczyzn utrzymuje, że znalazło niemieckie wagony, w których mogą znajdować się kosztowności.

wróć do artykułu
  • ~elf
    (2016-01-03 18:51)
    A no zobaczymy czy to prawo ( obowiązujące przy starej KONSTYTUCJI ) co zostało przerobione -może nawet w nocy przez PIS to będzie dla POLSKI i POLAKÓW czy dla swoich .
  • ~~el-a
    (2015-08-28 22:07)
    Jeszcze prawie dwa miesiace do wyborow...rozkradna jak nic.Tylko beda musieli podzielic sie z przedsiebiorstwem "Holokaust" z wschodniego wybrzeza. Chyba juz przybyli przedstawiciele z "aktami wlasnosci".
  • ~Smutas
    (2015-08-28 12:38)
    Cieciura dodał, że w ramach zarządzania kryzysowego powiadomił o sprawie odpowiednie organy, aby chronić osoby trzecie. A czemu nie chronić też pierwsze czy drugie .
  • ~opinia x
    (2015-08-27 23:08)
    Juz polowe zlota CBA i ABW rozladowalo na potrzeby "dworu"...jasne ze bez kwitow!
  • ~Piotrek
    (2015-08-23 10:21)
    Za komuny nie były przestrzegane tylko te przepisy prawa, które miały jakiś związek z polityką.
    Teraz prawo jest używane do manipulacji i złodziejstwa.
    Jak znajdziesz 10 złotych to ci Państwo odda złotówkę, ale jak znajdziesz więcej to cię
    wsadzą, żebyś nie mógł dochodzić nie tylko tego, co stało się ze znaleźnym, ale również
    tego kto ukradł skarb należący prawnie do RP.
    Pamiętacie, jak człowiek znalazł w lesie , blisko torów ,worek z pieniędzmi? nie dostał
    ani złotówki, bo to był jakoby teren PKP.
  • ~saper
    (2015-08-23 09:30)
    O ile naprawde znaleziono jakich pociag to spokojna glowa.Zglosza sie "spadkobiercy spadkobiercow" z testamentami w rekach ,z pieczeciami w kieszeniach i z bankiem przy boku. Dla Polski i polakow zostanie para z tej lokomotywy.
  • ~rok2015
    (2015-08-20 07:54)
    wojek z wermachtu jako glowny taksuwkarz do obozu oswiemcinskiego to pewnie byl dziadzia
  • ~rok2015
    (2015-08-20 07:52)
    RUTEK na stringach pani merkel
  • ~rok2015
    (2015-08-20 07:51)
    a ja mysle ze to jest POciong WSI ktiore kradlo na zachodzie kosztownosci i )_POtem sprowadzalo na slonsk bo tam byla cywilizacja PRLu
  • ~Rutek
    (2015-08-20 07:12)
    Wiedzą, co robią. Za PiS'u poszliby w dyby, jako płatni agenci Angeli i Eriki, próbujący odnaleźć mienie przesiedleńcze cywilów z niemieckich ziem polskich. Kaczor po cichu z ojcem rodzinnego radia zagospodarowałby to mienie z należytym pietyzmem. A tak nawiasem, po pięćdziesięcioletnich sowieckich eksploracjach na naszym terenie ktoś jeszcze wierzy w złote pociągi i bursztynowe komnaty? Sezon ogórkowy się kończy i wakacje, coś trzeba było puścić w eter by przypudrować suszę, klęski i przedwyborcze porażki.
  • ~Qba
    (2015-08-20 07:12)
    Pseudo dziennikarzu powinieneś napisać pociąg z polskimi skarbami nie hitlerowskimi.
  • ~Gazeta Wyborcza.
    (2015-08-19 22:42)
    Hitlerowskie skarby odnalezione na poddaszu domu Donalda Tuska na Kaszubach !
  • ~ewa koby
    (2015-08-19 20:30)
    jak slazacy mogli znalesc pociag!!! ze skarbami jakie !!! shuterstock po tylu latach od 2 wojny to pranie lupow wojennych niemiec pamietacie kolekcjonera lupow wojennych tatusia w 3 pokojawym mieszkaniu w monachium przechowywal tysiace dziel sztuki umarl a wszystko zagarnela gwardia bankow szwajcarskich bez ujawniania arcydziel publicznie ewa koby rzadam ujawnienia skarbow pociagu shuterstock jak i arcydziel lupow wojennych niemiec ewa koby
  • ~Sdse
    (2015-08-19 20:06)
    Parowa , parrowa , ,ac
  • ~TVN24
    (2015-08-19 19:48)
    Pociag z hitlerowskimi skarbami odnaleziony w domu Donalda Tuska na Kaszubach !
  • ~były
    (2015-08-19 19:19)
    Takie jest polskie prawo.O czym tu dyskutować?
  • ~aqq
    (2015-08-19 17:32)
    Jaka lokomotywa spalinowa, chyba parowa?
  • ~Ulka
    (2015-08-19 15:05)
    Zależne im się należy.
  • ~ciekawy
    (2015-08-19 14:26)
    I Rosjanie by nie dostrzegali takiego pociągu? Taki smaczny kąsek by im umknął. Naszym komunistom, a i szabrownikom też niczego nie brakowało w rabowaniu tego co poniemieckie i też nic? A tych naszych dwóch mężczyzn co znalazło, sami nie rozładowują? Ciekawe, gdzie są te wagony?
  • ~OSKu Bany
    (2015-08-19 13:17)
    A chałe i dwa całe !!!
    Już Protas położy łapę i znaleźne trafi do kogo się należy... Szetyn pomoże, podzielą się i... będą dalej kraść !!! ONI NIGDY NIE MAJĄ DOSYĆ !!!