Listy na nic się zdały. Naczelny żegna się ze stanowiskiem

| Aktualizacja:

Paweł Lisicki został odwołany ze stanowiska redaktora naczelnego "Rzeczpospolitej"; zastąpi go Tomasz Wróblewski - poinformowano w czwartek na konferencji prasowej nowego zarządu Presspubliki, wydającej dziennik.

wróć do artykułu
  • ~Semita
    (2011-10-29 13:27)
    do 22: "co będzie można bez obżydzenia czytać": co ty o Żydach antysemito jeden?! Nawet jakby Lisicki był Żydem to co ci do tego. Spieprzaj antysemito jeden.
  • ~bjp
    (2011-10-28 16:36)
    Kolejny pisowski redaktorek do GP. Bardzo dobrze. Tylko PIS i przecieki ze sluzb.
  • ~zenek kaszebe
    (2011-10-28 00:03)
    "RZECZPOSPOLITA" I "UWAZAM ZE .." DO SMIETNIKA. BEDZIECIE RYWALIZOWAC Z "WPROST". BEDZIECIE UPYCHANI PO SZPITALACH, BIBLIOTEKACH, KOMENDACH POLICJI I STRAZY POZARNEJ, SZKOLACH I INNYCH INSTYTUCJACH PUBLICZNYCH ZA PIENIADZE PODATNIKA. TYLKO KTO BEDZIE TE GNIOTY CZYTAL?
  • ~moim zdaniem
    (2011-10-27 21:47)
    Zamiast Rzepy i Uważam RZE (szkoda, mam wszystkie numery tego wspaniałego tygodnika) trzeba wesprzeć Gazetę Polską Codziennie i Nasz Dziennik! Autorzy na pewno będą współpracować z tymi mediami!
  • ~Czesiek Hydraulik
    (2011-10-27 21:34)
    Potwierdzam. Przestaję prenumerowac Rzeczpospolitą, jak Lisiecki odejdzie z ,,Uważam Rze'' przestanę kupowac ten tygodnik.
  • ~Nils
    (2011-10-27 21:34)
    No cóz teraz mozna bedzie sobie popatrzec jak rosnie GW 2. Ale tylko popatrzec bo kupic to juz napewno nie.
  • ~ziomki
    (2011-10-27 20:22)
    Przechodzimy na ,, Nasz Dziennik " i Gazetę Polską", bo ,, Rzepa" już tylko polskojęzyczna.
  • ~Celtic
    (2011-10-27 20:10)
    Wróblewski, Lis, Michnik, sami swoi. Ja tego już nie kupię.
  • ~22@
    (2011-10-27 20:02)
    Wreszcie ze szmatławca może powstanie coś co będzie można bez obżydzenia czytać. Lisiecki niech założy własną gazete dla oszołomów takich jak on. Po czynach was poznamy panie Wróblewski.
  • ~szmaciakom pozostaje gazeta polska
    (2011-10-27 17:45)
    codzienna i to rydzykowe G !
  • ~Beeswu
    (2011-10-27 17:24)
    Żegnajcie wolne media. Pozostaje smutek i żal, jak po stracie Najbliższych.
  • ~wróbel skończy jak lis
    (2011-10-27 17:23)
    Wróblewski: "Rzecz, która na pewno się nie zmieni, wbrew rozmaitym dyskusjom i spekulacjom portali, to jest spojrzenie +Rzeczpospolitej+ na świat."

    Jeśli się nie zmieni, to nie trzeba było zmieniać Lisickiego!
  • ~wiera
    (2011-10-27 17:23)
    Niech Hajdarowicz weźmie sobie Niesiołowskiego zamiast Wróblewskiego to będzie miał zyski!
  • ~konrad
    (2011-10-27 17:21)
    Dołączam do grona którzy nie zakupią ani Rzepy ani Uważam Rze! Proszę tylko publicystów aby coś stworzyć poza!
  • ~może wreszcie będzie co poczytać
    (2011-10-27 17:15)
    a nie te pisie obrzydliwości.
  • ~rh minus
    (2011-10-27 17:15)
    Do Donaty: jeśli kupowałaś Rzepę od kilkunastu lat, to powinnaś wiedzieć, jakie to było pismo przed objęciem go w 2006 roku przez Lisickiego. Tak się składa, że wtedy sprzedaż była równo dwa razy większa. Ale coś mi się wydaje, że Ty nie czytasz tej gazety w ogóle, tylko dołączasz do chóru beczących PISowców.
  • ~m
    (2011-10-27 17:06)
    Oglądałem przed chwilą konferencje prasową zorganizowana przez Hajdarowicza, i się zastanawiam, jak koleś, który nie potrafi sklecić sensownie i logicznie jednego zdania, dorobił się takiej fortuny. Do tego jeszcze te obsesje na temat tabletów. Czy on nie rozumie, że Polska to nie tylko warszawka i mało kogo będzie stać na prenumeratę pisma w necie, zakup tabletu i czytanie fantasmagorii pod redakcją Wróblewskiego. Z Rzepa stanie się to co z Przekrojem, pójdzie na dno i zostanie przykryta mułem. Już w sam sposób zmiany naczelnego zmniejszy poczytność, nie mówię o innych niefrasobliwych poczynaniach jakie przed nami.
  • ~kaktus
    (2011-10-27 16:58)
    To juz koniec! Nie wezme do reki ani Rzeczypospolitej ani "Uwazam RZE". Moze sobie je Hajdarowicz wsadzic...?
  • ~antypo
    (2011-10-27 16:58)
    No to czytać nie będziemy. Niech się Platforma wypcha !

    Coś niezależnego mam nadzieję się pojawi, wszak natura próżni nie znosi.
  • ~Wierny dotychczas czytelniukm Rzepy
    (2011-10-27 16:47)
    Zegnaj Rzepo,czytałem Cię kilka lat.Zal.Zostanie mi około 60 złotych na miesiąc.