Komornik puka do Jaworowicz. Bohater "Sprawy..." żąda wykonania wyroku

| Aktualizacja:

Ireneusz Kujawa wygrał w sądzie z TVP i Elżbietą Jaworowicz. Przedsiębiorca z Osia w Borach Tucholskich czeka na pieniądze od słynnej dziennikarki i przeprosiny w lokalnej gazecie. Sprawę przekazał komornikowi.

wróć do artykułu
 • ~John
  (2015-12-18 03:11)
  Oglądając ten program stwierdzam że Jaworowicz jest stronnicza, ubóstwia ludzi którzy nic nie robią. Programy które emituje pokazuje biedotę która pod pretekstem braku pieniędzy żyje w skrajnych warunkach a wystarczyłoby puszka emulsji i odmalować pokój, ale po co cokolwiek robić skoro można napisać do Jaworowicz i los się natychmiast odmienia. Są tysiące ludzi którzy żyją w skrajnych warunkach ale nikomu o tym nie mówią bo mają trochę wstydu i ambicji. Jaworowicz powinna pokazać ludzi którzy pomimo trudności losowych starają dać sobie radę nie prosząc nikogo o pomoc.
 • ~lili
  (2015-10-13 22:57)
  Jaworowicz to przebiegła żmija. Poniżanie innych to jej drugie imię. Zwróćcie uawgę-ona zawsze stara się aby u niej w programie była tylko jedna strona, albo drugą GNOI. To podły potwór i w d...e ma tych bidaków w których to niby imieniu występuje.
 • ~Monia
  (2015-08-07 09:36)
  Zawsze poważałam i szanowałam Panią Jaworowicz do momentu aż stałam się świadkiem nierzetelności, stronniczości i rażącego braku obiektywizmu z jej strony. To już nie jest ta sama dziennikarka co niegdyś. Teraz dba tylko o odpowiednią dawkę emocji, bo to ona zapewnia oglądalność. Jako osoba stojąca z boku pewnego konfliktu doskonale widziałam manipulację i stronniczość jednej z najbardziej poważanych dziennikarek Polski. Pani Jaworowicz, gdzie się podziała Pani zaciętość w poszukiwaniu PRAWDY? Sprzedała się Pani tak jak większość dziennikarzy... Przykro mi tylko, że w takich sytuacjach zawsze cierpią uwikłani w takie sytuacje ludzie... I już wiem teraz, że takich ludzi w Polsce jest duuużo więcej, tylko jeszcze nie mówi się o tym głośno, bo nadal jeszcze Pani Jaworowicz jest ikoną... Wstyd mi za Panią.
 • ~keszelka
  (2015-04-14 13:31)
  Sęp z nogami hieny.
 • ~Astamik
  (2015-01-17 11:02)
  Polskie Piekło
 • ~bravmazov
  (2013-11-15 16:46)
  LUBIE program Sprawa dla Reportera. Bez wgledu na formułę, może trochę sensacyjną. Program ukazuje wiele przykladow i niedociagniec np. w prawie, absurdów u urzędniczych. I niejednokrotnie pomaga ludziom. To duża sprawa jako dokonuje Pani Jaworowicz. Brawo.
 • ~Miki
  (2013-03-13 18:50)
  Brawo, może Pani w końcu zacznie być obiektywna, wysłucha obie strony a nie wydaje wyroki tak to jak przedstawia w swoich programach - jak na dziennikarką pracę przystało byle po trupach, ważne że jest news.
 • ~dana
  (2013-03-11 14:48)
  nie bardzo podpoba mi sie ten program, ponieaz p.Elzbieta reklamuje siebie w tuym progeamie, a efektow spraw rozwiazanych jest jak kropla w morzu
 • ~vierrnaobservatorka
  (2013-03-09 16:19)
  Jaworowicz doczekała się wielu nagród, słusznie nosi przydomek pierwszej damy reportażu i człowieka instytucji. Przetrwała w TVP 26 prezesów telewizji, dostała 2 wiktory, 3 telekamery. Od niedawna ma też drugi program w TVP. I wciąż niezmiennie przyciąga przed telewizor miliony widzów... PANI JAWOROWICZ! KTO ZA PANIĄ STOI ?
 • ~wos
  (2013-03-06 09:44)
  Dlaczego rozprawy nie sa nagrywane niech sopeczenstwo pozna mafijne zwiazki sedziow
 • ~wrażliwy
  (2013-03-01 14:05)
  Nie rozumiem jak można kupić dom z lokatorami.A jeżeli kupił to znaczy że chce z nimi mieszkać.Przecież mógł poczekać aż sąd czy inne prawo usunie lokatora i wtedy można tam zamieszkać.Widać że chytrus się połakomił i na czyimś nieszczęściu chciał zarobić.Pamiętam jak starsi ludzie kiedyś mówili że na cudzym nieszczęściu nigdy się nie dorobisz.A tutaj widać że to prawda.
 • ~KOKA1941
  (2013-02-28 10:16)
  WPIS ZOSTAŁ ANULOWANY BO NARUSZAŁ DOBRA WARSZAWSKIEGO "CYRKU"-ALE NARÓD SIĘ NIE DA I CZEKA TYLKO NA NADARZAJĄCĄ SIĘ OKAZJE, ALE W TEDY TO POLEJE SIĘ KREW BO MAMY JUŻ TEGO DOSYĆ. TEGO RZĄDU I TEGO BEZPRAWIA ,SĄDÓW I KRYJĄCYCH SIĘ ZA ICH PLECAMI KOMORNIKÓW PRZECIEŻ TO JEDNA KLIKA .NIECH SIĘ PANI TRZYMA I JEŻELI TO MOŻLIWE TO PROSIŁ BYM ABY ZADAŁA PANI PYTANIE DO TYCH WSZYSTKICH KTÓRZY ZASIADAJĄ W TYM WARSZAWSKIM "CYRKU" GDZIE LEŻY BŁĄD , JEŻELI LUDZIE KTÓRZY PRZEŻYLI 50lat-70lat I EGZYSTOWALI NORMALNIE I UCZCIWIE NAGLE NIE MOGĄ PODOŁAĆ I BO NIE STAĆ ICH NA OPŁATĘ CZYNSZU CZY MEDIÓW NIE MÓWIĄC JUŻ O LEKACH, CZY CI W TYM CYRKU O TYM NIE WIEDZĄ ,A CO SIĘ STANIE GDY WEJDZIE TO EURO CENY POZOSTANĄ A PRZELICZNIK ''JEDEN DO CZTERECH ALE W DÓŁ'' OTO PAŃSTWO PRAWA O T O C Z W A R T Y R O Z B I Ó R P O L S K I TO NASTĄPI ZA TYCH RZĄDÓW ...!!! ŻYCZĘ PANI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I NIECH SIĘ PANI TRZYMA SZANOWNA PANI JAWOROWICZ JEDYNA KTÓRA TRZYMA RĘKĘ NA PULSIE I BRONI UPADAJĄCY NARÓD POLSKI .
 • ~PW
  (2013-02-27 22:22)
  do ~mkk
  Zapewne następny złodziej broniący innych złodziei. Populizmem jest to ze w ogóle żyjesz chamie.Zresztą i tak będziesz wisiał ! Przyznaj się ile komu ukradłeś że bronisz złodziei w majestacie prawa !
 • ~oby żyło się lepiej
  (2013-02-27 21:07)
  no i dobrze
 • ~mkk
  (2013-02-27 16:28)
  Pani Jaworowicz przyciąga przed telewizory sczególna publiczność.
  Tę, która lubi chucpę, populizm, łzawą rozróbę i bazar...

  Dziennikarstwo p. JAworowicz to granie nna najniższych stadnych, 'plemiennych" instynktach, sławiące rzekomo "skrzywdzonych" cwaniaczków.

  "Ludzie to lubią,
  Ludzie to kupią,
  Byle na chama,
  Byle głośno,
  Byle głupio..."
 • ~PW
  (2013-02-27 14:22)
  do ~licytant
  Ty jesteś wszą która wykorzystuje prawo a raczej bezprawie jak ty to piszesz w majestacie prawa. Prawa które chroni bogatych a jest pejczem dla biedy w Polsce. Takim gnojom jak ty taki układ pasuje.Ale ludzie wyjdą na ulicę i takich jak ty będą wieszać.A hołota w czarnych habitach z łańcuchem na piersi zwieje za granicę.Ludzie mają dość ludzi którzy kradną w majestacie prawa !Mam nadzieję że już nie długo będziesz wisiał !
 • ~licytant
  (2013-02-27 12:06)
  Jeżeli na licytacji komorniczej nabędę nieruchomość zlicytowanej porządnej rodziny, która przeceniła swoje siły finansowe - to jestem złym człowiekiem i powinienem oddać im kupioną w majestacie prawa nieruchomość?
  A jeżeli rodzina była patologiczna to nie? Jestem dobrym człowiekiem? To nie zależy odemnie czy jestem zły czy dobry tylko od zlicytowanych?
  Coś tu nie tak.
 • ~Basia
  (2013-02-27 11:19)
  Niech się pani nie da Trzymam kciuki
 • ~Gret
  (2013-02-27 08:21)
  Dlaczego ten program jeszcze nie zszedł z anteny,dlaczego TVP daje jej drugi program skoro przegrywa procesy w sądzie i krzywdzi ludzi.Otrząśnijcie się ,nie oglądajcie taniej sensacji.
 • ~Jacenty52
  (2013-02-27 05:23)
  Całkowicie zgadzam się z >>~edgemen2013-02-26 19:38 << Dla mnie też spęd kilkunastu gości w programie to totalna bzdura. Nie mają czasu, aby merytorycznie odnieść się do przedstawianego tematu. Mają czas tylko na >>och, ach>>, i następny gość.