Skecz, który oburzył posłów PiS. "Papież puści bąka"

| Aktualizacja:

Skecz kabaretu Limo oburzył posłów PiS. Frywolne żarty z papieża i fanatyków religijnych we wniosku do KRRiT nazwano "projekcją nienawiści". Politycy twierdzą, że TVP2 nadała program antykatolicki, poniżający osoby starsze i niepełnosprawne.

wróć do artykułu
  • ~największym polskim nieszczęściem
    (2013-03-10 09:48)
    jest katolicyzm rozumiany jako katolstwo...
  • ~Łowca sku rwysy nów z SB
    (2013-03-10 09:51)
    Obrzdzyliwe prymitywne lewactwo.

    Naigrywajcie zie z Geremka ,Michnika czy tego bydlaka Tuska.

    Stać was na to lewackie sku rwy syny???
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-03-10 09:53)
    Niech PiS nie ogląda. Mają swoją Tv Trwam i radio maryja.To im mentalnie wystarczy.Ale dlaczego reszta ma być pozbawiona kabaretów ??
    Śmieszą mnie te debile z pisu, szczekają naokoło o wolności słowa i że obecny rząd nie szanuje praw, a sami działają jak cenzura za komuny.
    Ale bardzo dobrze niech wszyscy zobaczą prawdziwą mordę pisu i kaczyńskiego.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-03-10 09:54)
    Heheh
    Uśmiałem się jak nigdy.
    Raz z kabaretu a potem z debili z Pisduw
    o co im chodzi ?? kabaret 1 klasa:))
  • ~RIMET
    (2013-03-10 09:55)
    PiS uwaza swoj kabaret z wystepami Sejmowymi i podpalacowymi, oraz "KBT" = Kabaret Belzebuba Torunskiego
    za "wyzszej klasy" i bardziej zaslugujacego sobie na miejsce w telewizji
  • ~czy katolstwo zamierza wprowadzić
    (2013-03-10 09:58)
    w Polsce cenzurę ?
  • ~muchomor z piernikowa + pisdzielstwo
    (2013-03-10 10:00)
    to zaraza gorsza od komuszej esbecji i nawet od gestapo.
  • ~Dziennik z pod znaku cepa
    (2013-03-10 10:02)
    Kretynski " Dzienjniku " ty nie masz pojecia o czym piszesz.. ten skecz nie tylko poslow oburzyl ale i wszystkich , a jest ich mroooowie , ktorzy nie zwalczaja Kosciola.
  • ~POLNIS1
    (2013-03-10 10:03)
    Toc to blazny a nie kabaret
  • ~WAW
    (2013-03-10 10:06)
    HEHEHE, KATOLSTWO I PISDZIELSTWO ZAGULGOTALO SIE... :))
  • ~WARSZAWIAK
    (2013-03-10 10:08)
    Raz krzyzem raz sierpem PISowska holote
  • ~Tofik
    (2013-03-10 10:11)
    Bo co ? niby sukienkowi nie pierdza ??
    Puszczają bąki az milo gdy taroszą ministrantow obzerając sie i popijając Darami Bozymi %%% .
  • ~DUDEK
    (2013-03-10 10:13)
    PIEPRZYĆ TO SPRZEDAJNE TUSKISTOSKIE PACHOLSTWO
    PIEPRZYĆ TE SIEROTY PO KOMUNIE I SŁUGUSÓW ZAPRZEDANYCH W TUSKISTOSKIM SYSTEMIE KŁAMSTWA I POGARDY.
    DO KLOAKI Z TYM ŚCIERWEM POSTKOMUSZYM.
  • ~qawas
    (2013-03-10 10:20)
    O czym pisałby der dziennik, gdyby pis nie istniał... - cieszcie się, że macie czym przykrywać różnej maści "wałki", które w sumie i tak wyłażą jak trole z lasu po deszczu.
  • ~Skibiribom
    (2013-03-10 10:21)
    Reklama marnych kabareciarzy.
  • ~widz tv
    (2013-03-10 10:22)
    Zgadzam się. Tych gnoi, którzy dopuścili ten program na wizję wywalić na zbity ryj z telewizji. Domagam się tego, bo płacę abonament.
  • ~3
    (2013-03-10 10:23)
    TVP
    ! Dlaczego zablokowaliście ten wasz pełen tuskowej miłości FILMIK?
  • ~idzie nowe
    (2013-03-10 10:23)
    Pomijajac wszystko to skecz o pierdzeniu i tym podobne jest sam w sobie denny. Ogladalem ich, czekalem na czesc dla doroslych. okazalo sie ze dla doroslych dlatego bo padaly tam przeklenstwa, slowa du..pa i pierdz...enie, żenada, zero polotu. BEZNADZIEJNY JEST TEN PROGRAM.

    Jedyny kabaret to KMN oni sa najlepsi!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-03-10 10:25)
    Niech pisuary zgłoszą prof. Glińskiego
    na kandydata na technicznego papieża. Z premierem nie wyszło to może z papieżem się uda, tym bardziej, że jest wakat na tym stanowisku. ...jarus mikro-zbaw-prezes dziewica tez moze dolaczyc jest tam mafia gejow bedzie mial kolegow
  • ~descartes
    (2013-03-10 10:26)
    Żenada jak nisko upadła kultura w Polsce
    chamstwo u władzy, chamstwo w tzw kulturze
    rządzą nami potomkowie fornali.