Zimoch prawomocnie wygrał w sądzie z Polskim Radiem. Nie musi płacić 30 tys. złotych

| Aktualizacja:

Jak podaje rp.pl Tomasz Zimoch nie musi płacić 30 tys. zł Polskiemu Radiu za to, że rozwiązał swoją umowę o pracę z winy pracodawcy. To prawomocne orzeczenie Sądu Okręgowego w Warszawie.

wróć do artykułu
  • ~warszawiak
    (2016-06-07 18:05)
    Na BRUK go i do kodu POłowa jednego metra więcej na ULICY ale będzie radocha w POdczerwieni u bufetowej
  • ~krepio
    (2016-06-08 13:38)
    Przerażające, jak sprawnie prawnicy doją chorego człowieka...!
  • ~Jaro
    (2018-07-16 16:32)
    To teraz sędzia się dowie co wyprawiał w przedszkolu i na wczasach. I że jest kastą. Rodzinę też przegrzebią. Takie czasy.
  • ~Ignacy
    (2018-07-16 16:37)
    Zimoch jesteś skończony , ale niestety muszę cię słuchać w łódzkich tramwajach jako lektora , gdyż pani prezydent Zdanowska dała ci zarobić w ramach POdzielowania za twoj wywiad .
  • ~Atak na misia
    (2018-07-16 16:45)
    Brawo! A pisowskie trole uprasza się o powrót na Kreml. Dziękuję :)
  • ~Wittorio
    (2018-07-16 17:11)
    Ale buraki latoś obrodziły.Jak wy lubicie każdemu bez wyjątku dokopać.Jakie to nasze,polskie.Zawiśc i nienawiść,oto wasz święty obowiązek.Pan Tomasz został zwolniony w sprzeczności z prawem pracy,a więc skierował sprawę do sądu,a że jest człowiekiem biegłym w prawie /jest sędzią/,no to wynik postępowania był z góry przesądzony.Teraz my wszyscy zapłacimy Mu stosowne odszkodowanie,za to,że radiem kieruje kupa ludzi niekompetentnych,ale ideologicznie posłusznych.Pasuje wam to duraki?
  • ~Idę prosto
    (2018-07-16 21:38)
    Brawo panie Tomku !!! Jeszcze Polska nie zginęła !!! Trzeba walczyć z PISowskim okupantem. Udało się Panu, uda się, i innym !!!
  • ~z_trójką_od_85
    (2018-07-17 00:34)
    gratulacje Panie Tomku. Tak żenującej propagandy jak była 2015-2017 może już nie ma ale szkoda wielu wartościowych dziennikarzy którzy niestety opuścili trójkę :). teraz niestety jest coraz mniej audycji do słuchania...
  • ~karolek
    (2018-07-17 06:37)
    Ale się pisowskie trolle rozjuszyły!! Brawo Panie Tomku!!!!
  • ~DANIEL
    (2018-07-17 09:16)
    ZIMOCH już dosyć twojego ryczenia za nasze pieniądze. Dobrze że Ciebie nie słyszę. Koniec polityki, teraz niech Cię przygarnie TVN. A tak na serio to ty oprócz ryczenia nic więcej nie potrafisz.
  • ~[ ╲╱]☺[├─┤]
    (2019-02-22 15:26)
    Spokojnie, jest jeszcze kasacja i kasacja nadzwyczajna - oczywiste pomyłki sędziowskie można i należy korygować - dziś nawet dogmat papieża o nieomylności jest powszechnie kwestionowany.
  • ~Gregor
    (2019-10-16 16:22)
    Trole pisowsko - ełksowskie mają używanie! Brawo wyjąca tłuszczo!