Petycja Anny Sobeckiej do papieża w obronie ojca Rydzyka i Radia Maryja. Podpisali ją m.in premier i prezes PiS

| Aktualizacja:

Premier, prezes PiS, Beata Kempa, Antoni Macierewicz i Mariusz Błaszczak są wśród ludzi, którzy popisali specjalną petycję w obronie ojca Rydzyka i mediów katolickich w Polsce. Według internetowego apelu, winni tej sytuacji są politycy "totalnej opozycji".

wróć do artykułu
  • ~gorg
    (2017-07-10 17:54)
    Powinien Wysłać go powinien Papież na misje to wyszła by jego wiara na wierzch .Diabeł na małe określenie
  • ~Senior
    (2017-07-04 20:07)
    Pani sobecka to papier toaletowy rydzyka i kościelnych hierarchów.Ta posłanka odwdżięcza się,za wyniesienie jej miernoty ,na wyżyny polityczne i społeczne.Pod jej listem podpisali się karaczany pisowskie,tylko z jednego powodu.mianowicie zapewnienie pisowi głosów wyborczych i poparcia w sadażach.mało kumatych wiernych kościoła.Pis przez całe swoje istnienie,będzie ładował państwowe pieniądze w KK,gdyż zapewni mu to ,nawet II kadencje.Herarchom kościła nie zależy na wiernych polakach-myslących,a na ciemnej masie która na klęczkach ,będzie wierzyła,że hierarchowie kościoła ,to bogowie ,czasowo przebywający na ziemi.Jak długo jeszcze potrwa ten zakłamany sojusz pisu z kościołem? Im on będzie się pogłębiał,tym szybciej nastapi upadek kościoła,i przejście wiernych do innych kościoów,lokalnych i międzynarodowych.
  • ~ZADA
    (2017-07-04 17:39)
    ten papierz to człowiek inteligentny w porównaniu do głąbów podpisanych pod apelem. jest dobrze poinformowany kto to rydzyk i jego media. w czasach komuny sowiecka prawda była bardziej prawdomówna i obiektywna niż tak zwane media katolickie. to nie media katolickie tylko jedno wielkie śmierdzące szambo pełne przekrętów kłamstwa i obrażania ludzi. branie tego ******a w obronę to grzech śmiertelny.
  • ~11
    (2017-07-03 10:23)
    Rydzyk to ambasador Belzebuba w Polsce
  • ~Gosc
    (2017-06-29 23:39)
    Oblesna baba: nienawidzi papieza i PISze do niego w obronie tego zlodzieja. I reszta PISuarczykow sie poPISuje. DOBRE! Papa Franciszek nie jest takim durniem, jak myslicie.
  • ~ale jaja
    (2017-06-29 12:43)
    To Kempa już nie premieruje,czy dostała rozdwojenia jaźni
  • ~Jan P.
    (2017-06-29 04:54)
    Rydzykowa sekta to nie są Chrześcijanie
  • ~przeznaczenie
    (2017-06-28 15:07)
    Wreszcie zbliża się ekskomunika dla pseudo ojca którego bożkiem pieniądz, władza i chciwość.
  • ~Monachijski
    (2017-06-28 10:00)
    A dlaczego muszą pisać listy do papieża ? Przecież wystarczy, że pomodlą się do Pana Boga. Czyżby nie wierzyli, że ich wysłucha i załatwi sprawę ? Jakaś "totalna " hipokryzja, mówiąc językiem Błaszczaka
  • ~dorka
    (2017-06-27 19:39)
    Pisowski oszust zbiera od biednych emerytow i buduje kawiarnie dawajcie mocherowe berety kopertki jemu ciagle malo
  • ~Ryszard
    (2017-06-27 07:49)
    Ten wspaniały Ojciec, czciciel ZŁOTEGO CIELCA, któremu mamona i uciechy życia dawno przysłoniły BOGA i wartości chrześcijańskie nie powinien pouczać ale w ciszy przeprowadzić rachunek sumienia.
  • ~Gosc
    (2017-06-26 12:54)
    Mam w du.... " oja". To jego i PISuarow zasluga, ze : "Sopot. Mężczyzna nie chciał wpuścić kobiety do kościoła, bo miała ciemnoskóre dziecko". Mysle, ze jego dzieciaki rozjechaly sie po Zachodzie. I chca byc tam dobrze traktowane.............. Dorobil sie majatku w Niemczech. Do tej pory sie tam nie pokazuje... hehehehe
  • ~Kuba
    (2017-06-26 12:14)
    Premier nie podpisała
  • ~xxxx
    (2017-06-26 11:45)
    Sobecka się w tym sejmie marnuje , powinna na krucjatę wyruszyć .
  • ~antyk
    (2017-06-26 09:03)
    Jakby wszyscy w tym kraju deklarujący się katolikami zaczęli po prostu przestrzegać 10 przykazań, to w Polsce byłoby cudownie...
  • ~slazak
    (2017-06-26 07:54)
    szubrawy ksiadz i szubrawy narod. prosze zobaczyc sondaze
  • ~Ner
    (2017-06-26 07:49)
    Sobecka niech sie posluzy uchodzcom babcia a Rydzik psuje wiare i kosciol w kraju to niudolni politycy lgarze oszusci
  • ~ook
    (2017-06-26 07:45)
    O Rydzyk powinien zdymisjonować papieża.
  • ~Jula
    (2017-06-26 07:23)
    Wasza Swiatobliwosc! Podpisy złożyła parada kłamców IV RP.
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2017-06-26 06:47)
    W mediach Rydzyka następuje reinterpretacja nauki Chrystusa w duchu PIS.