To zdjęcie wywołało lawinę komentarzy. "Drugą kadencję PiS zaczyna od błędu"

| Aktualizacja:

Tym zdjęciem ze sztabu wyborczego PiS wywołał lawinę komentarzy w internecie. I wcale nie chodzi o obecność Jarosława Kaczyńskiego.

wróć do artykułu
  • ~wera
    (2019-10-25 20:19)
    Siedzimy i oglądamy to zdjęcie cały czas.i delektujemy się. .nic nie robiąc a po kilku minutach czujemy się jak w raju.
  • ~raz dwa trzy
    (2019-10-22 09:35)
    Tym zdjęciem to się podniecają dziennikarze Der Dziennika i Gów ..a Wybiórczego......i nikt więcej.
  • ~Cesc jego pamieci.
    (2019-10-18 14:31)
    Nie od dziś wiadomo ,że prezes należał do gorących wyznawców idei leninowskich
  • ~Simons
    (2019-10-17 00:14)
    PO to zakłamana złodziejsko-mafijna organizacja
  • ~Izabella
    (2019-10-15 17:17)
    wsciekla o-po-zycja nie nadaza w olyciu:):)
  • ~Kontemplyta
    (2019-10-15 12:21)
    A zakonspirowany towarzysz Budka, co publikuje o godź.17.18 orzeczenie sądu polskiego, który zebrał się w godzinach 17.35-17.45 pod egidą tatusia (z gierkowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej zapewne) to niby ten oczekiwany standard niezależności. Brawo Kurski za wypunktowanie gangstera na czas.
  • ~JA:
    (2019-10-15 11:26)
    Ilez tu nienawisci w waszych slowach! Rozczarowanie i zawisc was meczy. Taka jest demokracja! Kazdy o nia wiele lat walczyl. Walczyc to za mala, trzeba do demokracji dorosnac i umiec w niej i z nia zyc. Demokracja to nie jest "to co ja chce", to rowniez "to co inni chca". I tu sie zaczyny zawsze problem dla kazdej koalicji. Zrozumienie tego, ze nie tylko moje racje beda gora, ze inni maja swoja wizje i ona moze byc tez dobra, doprowadza ludzi z nie majacych dostatecznych doswiadczen zycia w demokracji do chorobliwej zawisci, spowodowanej poczuciem krzywdy. Za tym idzie tez podstawowa kultury dyskusji, ktora musi byc kultywowana i nalezec do wyksztalcenia mlodego pokolenia juz w przedszkolu i szkolach. Jak widzimy, w roznych mediach, niezaleznie od wyksztacenia, jest ona na bardzo niskim poziomie. Na to potrzebny jest czas.
  • ~Romek
    (2019-10-15 11:01)
    A gdzie kotek? Cezar konia wprowadził do Senatu to może czas na kota ?
  • ~soj
    (2019-10-15 08:42)
    nie wiem czego jest się cieszyć, 44% głosujących wybrało pis,ale pozostałe 56% było przeciw nim, czyli że większość jest przeciwko...
  • ~Sromotne Zwycięstwo
    (2019-10-15 07:37)
    Po miała wielki błąd bo liczyła na sromotne zwycięstwo.
  • ~dr.Jones
    (2019-10-15 05:57)
    Putin niebawem przyjedzie OSOBIŚCIE złożyć gratulacje - wraz z oddziałami wojsk pancernych.
  • ~Rozmus
    (2019-10-14 23:59)
    Odpowiedź dla POsłusznyszwab: Jesteś PISowskim, płatnym trollem i skrzyżowaniem gestapowca z PISuarem. Nic gorszego nie mogła matka wydać na świat. Odpowiadam w twoim stylu - stul gębę, bo od twoich komentarzy robi się niedobrze.
  • ~dobekmg
    (2019-10-14 21:16)
    Brunatna banda !!!!
  • ~Kogut
    (2019-10-14 18:58)
    Przynajmniej oficjalnie wiadomo.a za czasów po to TVP dla kogo robiła,??oczywista oczywistosc ...Fakt,że kurski te makowke musiał wcisnac:-)
  • ~takaprawda
    (2019-10-14 16:57)
    zgodnie z zaprezentowanymi wynikami ten rząd w 60% wybrali emeryci - przynajmniej wasze dzieci i wnuki będą wiedziały komu podziękować za ten merytoryczny wybór
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-10-14 15:50)
    Ależ to sensacyjna wiadomość przecież wszyscy ludzie wiedzą która stacja telewizyjna i jaka gazeta kogo POpiera .
  • ~brawo opozycja ,brawo
    (2019-10-14 15:35)
    No ,teraz Opozycja ma mocny argument do swojego programu, Jak usunac Kurskiego ze zdjecia . Po usunieciu Kurskiego ze zdjecia opzycja wzrosnie w sile i Polska rozkwitnie.
  • ~taktotak
    (2019-10-14 14:03)
    A co tu ukrywać? Rżniemy głupa i wygrywamy - PiS forever!!! Niech opozycja się uczy, jak zdobywać władzę. Dopiero teraz będą afery - a sondaże i tak pójdą w górę. Bo Polak bez Pana, Plebana i Wójta nie umie sobie wyobrazić życia...
  • ~Pół-panek
    (2019-10-14 13:34)
    Mam pytanie ,i proszę o ODPOWIEDŹ. Czy jak Funkcjonariusz-Pracownik TV ,Sędzia ITD---MAM PRAWO DO SWYCH POGLĄDÓW POLITYCZNYCH?
  • ~koneser
    (2019-10-14 12:17)
    Podległe ministrowi Ziobro, premierowi Morawieckiemu i prezesowi Kaczyńskiemu mściwe pisowskie zbiry podawały internetowej hejterce dane PIĘCIO-LETNIEGO syna sędzi, na którym chcieli się zemścić. Kiszczak byłby dumny z Dobrej Zmiany - elektorat PiS już jest dumny.