Stephen Hawking ostrzega przed zagładą ludzkości. "Możemy paść ofiarą własnego sukcesu"

| Aktualizacja:

Stephen Hawking ostrzega przed zbyt szybkim rozwojem nowych technologii. Zdaniem brytyjskiego astrofizyka, wraz z rozwojem nauki pojawiać się będą kolejne zagrożenia, które mogą doprowadzić do zagłady ludzkości.

wróć do artykułu
  • ~Leonidas
    (2016-01-19 10:46)
    A może by tak już wysłać pana posła Kaczyńskiego w pionierską wyprawę na Księżyc? Im dalej, tym lepiej.
  • ~za
    (2016-01-19 13:15)
    To głos, który warto poważnie potraktować.
  • ~mmm
    (2016-01-19 15:15)
    Ludzkość zabije wirus politycznej poprawności. Na pierwszy ogień pójdzie ta jej część, ktora mieszka na wschód od Odry.Ludzkość zabije wirus politycznej poprawności.
  • ~Olin
    (2016-01-19 16:40)
    Tego to pogięło kompletnie. Nie tylko fizycznie.
  • ~lolik
    (2016-01-19 18:37)
    Głos rozsądku - niestety to juz się dzieje... Koniec jest bliski... Warto się zastanowić dlaczego nasi przodkowie nie zdołali wznieść się na wyżyny jeśli chodzi o technologię - właśnie przez wojny i inne zagrożenia
  • ~FRANKENSTEIN
    (2016-01-19 19:28)
    PRZYSZLOSC NALEZY DO ROBOTOW ! CZLOWIEK TO KUPA GNOJU... ROBOT NIE MUSI ZREC I SRAC , NIE ZACHORUJE ,NIE UMIERA I ZYJE WIECZNIE - JAK BOG
  • ~MÓZG
    (2016-01-19 20:24)
    wszechświat jest właśnie częścią sztucznej inteligencji , jest nieśmiertelny i sam się modyfikuje , życie organiczne trwa krótko , sztuczna inteligencja już co najmniej kilkanaście miliardów lat , OT CAŁA FILOZOFIA
  • ~Kac
    (2016-01-19 20:35)
    Szansą na przetrwanie we wszechświecie, jest jedynie doprowadzenie do stworzenia "czystej formy inteligencji".
  • ~Zawsze Wierny Wieśniak z Warszawy
    (2016-01-19 22:27)
    Co to za pogięty koleś. Co on może wiedzieć o życiu? Tylko Legiaaaaaaaaaaaaaaaa!
  • ~tak jest
    (2016-01-20 09:15)
    zgadzam się profesorku tak już było parę razy jak nie z lewej to z prawej i przygoda ludzkości zaczynała się od nowa,stąd macie tyle ras a każda z innej epoki....
  • ~kac
    (2016-02-06 06:57)
    mowa o sztucznej inteligencji, a tu mamy do czynienia z inteligencją brukselską, co to wrota Europy otwiera milionom silnych zdrowych i młodych uciekinierów, którzy w roli gości sieją strach i obawy u rodowitych mieszkańców.albo na siłę ingerują w sprawy p.cz. ignorując łamanie praw w swoich krajach.