Reklama

Reklama
Warszawa

Reklama

Reklama

Koroniewska, Piechociński czy Zięba? Kto wygłosił największą Biologiczną Bzdurę Roku 2018?

3 stycznia 2019, 12:39
Każda z nominacji została szerzej omówiona na blogu "To tylko teoria". Autor w swoich tekstach dokładnie wyjaśnia, dlaczego nominował do tytułu Biologicznej Bzdury Roku właśnie te wypowiedzi i przedstawia, co na dany temat mówi nauka. Swój głos na najgłupszą wypowiedź można oddawać na blogu totylkoteoria.pl do 13 stycznia.
Każda z nominacji została szerzej omówiona na blogu "To tylko teoria". Autor w swoich tekstach dokładnie wyjaśnia, dlaczego nominował do tytułu Biologicznej Bzdury Roku właśnie te wypowiedzi i przedstawia, co na dany temat mówi nauka. Swój głos na najgłupszą wypowiedź można oddawać na blogu totylkoteoria.pl do 13 stycznia. / PAP
"Biologiczna Bzdura Roku, jako plebiscyt, dzięki przebiciu się do mediów ogólnopolskich popularyzuje wiedzę z szeroko pojmowanych nauk przyrodniczych przynajmniej na najbardziej podstawowym poziomie. Wiele osób dowie się trochę o glutenie i chromosomach, o biofotonach, o szczepieniach czy o systematyce zwierząt. Myślę też, że dzięki Biologicznej Bzdurze Roku osoby publiczne, które o niej słyszały, będą się bardziej pilnować by nie powiedzieć publicznie jakiejś ewidentnej, naukowej bzdury" - mówi Łukasz Sakowski, biolog, autor bloga To tylko teoria i twórca plebiscytu Biologiczna Bzdura Roku. Oto tegoroczne nominacje.
Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Powiązane

Reklama

Reklama
Reklama

Reklama

Reklama
Reklama
image for background

Przejdź do strony głównej