Reklama

Reklama

Reklama
Warszawa

Reklama

Reklama

Koroniewska, Piechociński czy Zięba? Kto wygłosił największą Biologiczną Bzdurę Roku 2018?

3 stycznia 2019, 12:39
Każda z nominacji została szerzej omówiona na blogu "To tylko teoria". Autor w swoich tekstach dokładnie wyjaśnia, dlaczego nominował do tytułu Biologicznej Bzdury Roku właśnie te wypowiedzi i przedstawia, co na dany temat mówi nauka. Swój głos na najgłupszą wypowiedź można oddawać na blogu totylkoteoria.pl do 13 stycznia.
Każda z nominacji została szerzej omówiona na blogu "To tylko teoria". Autor w swoich tekstach dokładnie wyjaśnia, dlaczego nominował do tytułu Biologicznej Bzdury Roku właśnie te wypowiedzi i przedstawia, co na dany temat mówi nauka. Swój głos na najgłupszą wypowiedź można oddawać na blogu totylkoteoria.pl do 13 stycznia. / PAP
"Biologiczna Bzdura Roku, jako plebiscyt, dzięki przebiciu się do mediów ogólnopolskich popularyzuje wiedzę z szeroko pojmowanych nauk przyrodniczych przynajmniej na najbardziej podstawowym poziomie. Wiele osób dowie się trochę o glutenie i chromosomach, o biofotonach, o szczepieniach czy o systematyce zwierząt. Myślę też, że dzięki Biologicznej Bzdurze Roku osoby publiczne, które o niej słyszały, będą się bardziej pilnować by nie powiedzieć publicznie jakiejś ewidentnej, naukowej bzdury" - mówi Łukasz Sakowski, biolog, autor bloga To tylko teoria i twórca plebiscytu Biologiczna Bzdura Roku. Oto tegoroczne nominacje.

Powiązane

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Zobacz

Reklama

Reklama
Reklama