Ostry komentarz Olejnik. Porównanie Pawłowicz do Leppera

| Aktualizacja:

Monika Olejnik krytycznie skomentowała wystąpienie Krystyny Pawłowicz z PiS, która w niewybrednych słowach oceniła zorganizowany w Warszawie marsz przeciwko gwałtom. "Według pani profesor 'szmaty zachowały się jak szmaty', a jak zachowała się pani profesor?" - pyta publicystka.

wróć do artykułu
  • ~ALIK
    (2013-05-24 12:56)
    DZIĘKI INTERNETOWI WIEMY JAKIE TYCH SWOŁOCZY BOLSZEWICKICH SĄ KORZENIE ,PANI KRYSTYNO PANI POWINNA ZOSTAĆ W NASTĘPNEJ KADENCJI PREZYDENTEM POLSKI BĘDĘ PANIĄ POPIERAŁ , A TA ESBECKA GNIDY DOCZEKA SIĘ NIE DŁUGO NAGRODY OD SPOŁECZEŃSTWA ZA SZKALOWANIA I OBRAŻANIA LUDZI
  • ~waliszewska
    (2013-05-24 12:56)
    do ~alka2013
    rozchul sromy może wpadnie ktoś znajomy!
  • ~tfu na kacze goooooooooowno
    (2013-05-24 12:57)
    do~doom 22013-05-24 12:49

    "olejnik to powinna sracze polerować"


    wysarczy, że ty polerujesz sracze, jak widać w temacie gooooooowna jesteś ekspert!
  • ~cham
    (2013-05-24 12:59)
    Pani Olejnik jest pani tak prymitywna jak pani Pawłowicz.Kultury winna się pani uczyć od pana Leppera.
  • ~mat
    (2013-05-24 13:00)
    "Córa resortu" "Stokrotka" staje coraz bardziej nerwowa i zapalczywa. No cóż
    tow. Walter płaci i wymaga.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-05-24 13:01)
    ~tfu na kacze goooooooooowno


    może podetrzesz dupsko POszmacie ??
  • ~dżingis-cham
    (2013-05-24 13:01)
    do ~tfu na kacze goooooooooowno
    Ot taki typowy, merytoryczny wpis typowego POmyleńca z IQ poniżej zera. -Taka mała bucząca bojówka grasia,halickiego,niesioła vel myszkiewicz...czyli takie małe, cuchnce POmyjami goowno, któremu kasa, fanatyzm, nienawiść, beton z Modlina i niedokończonych autostrad zlasował mały, nakryty przyciasnym hełmem wermachtowskim POmyleńczy mózdżek...
    P.S. Prosimy o wiecej, wiecej inwektyw, wulgaryzmów, obelg, gnoju, łajna i betonu z Modlina oraz śmieci zamiatanych cieciową miotłą, - aby każdy wiedził że jesteś "PATRIOTĄ"
  • ~motek
    (2013-05-24 13:06)
    Lepiej szmata na ulicy, niż PiSda w Sejmie.
  • ~obberwer
    (2013-05-24 13:06)
    czemu ciulacie powtarzając kłamstwo TVN ???
  • ~garibaldi
    (2013-05-24 13:07)
    Monika Olejnik- ksywa MO adekwatna do genezy jej kariery.Zaczęła pracować w mediach z wykształceniem zootechnika wn1982 roku a więc z najgorszym okresie w którym junta Jaruzela zwalniała prawdziwych dziennikarzy a z atrudniano miernych ale wiernych. No i zatrudniono córkę ubeka jakiego wązniaka w MSW. Jednym słowem kosztem profesjonalistów karierę zaczęła maglarka zachowująca się jak najgorsza przekupa i awanturnica. Trudno jest w ogóle nie tylko jej słuchac ale patrzeć n tę gębę wykrzywioną botoksem. To nie dziennikarstwo tylko usłuzne pałkarstwo.
  • ~wiesjiłek14
    (2013-05-24 13:08)
    znalazła się maszkara jedna,

    Niesiołowksiemu mało do tyłka nie włazi w tych swoich programach,
    gumowemu Palikotowi też,

    ich durna babo pouczaj a nie szczekasz jak bura ...nie wtedy kiedy trezba...
  • ~doom 2
    (2013-05-24 13:10)
    ~tfu na kacze goooooooooowno


    ale mi dosrales az ci ***** w zebach zostalo
  • ~b58
    (2013-05-24 13:13)
    Olejnik , o tych rozebranych golych babach mowisz jakby to byly skromne dziewice.
    A one takie wyuzdane.
    Pani profesor Pawlowicz przynajmiej trzezwo patrzy na swiat.
  • ~Henio
    (2013-05-24 13:18)
    pani Olejnik z tego nadymania jeszcze żyłka pierdząca pęknie
  • ~Jasko
    (2013-05-24 13:21)
    Miejsce Pawlowicz jest tam z kad pochodzi z PGRu
  • ~chlop
    (2013-05-24 13:27)
    Lepper był zdecydowanie bardziej pociągający niż ta baba wygląda jak ropucha
    , niezamężna i bezdzietna jak Jarosław
  • ~Kto boi się prawdy?
    (2013-05-24 13:28)
    "...a jak zachowała się pani profesor? - pyta Monika Olejnik".

    Nazywając rzecz po imieniu pani profesor zachowała się jak najbardziej właściwie. Media oczywiście sens jej wypowiedzi na siłę i nieustannie deformują.

    Dlaczego prawda, dla wielu, jest aż tak niewygodna?
  • ~Weteryniarz u Ostroleki
    (2013-05-24 13:29)
    TE kobiety z ulicy byly zgwalcone,A Pawlowicz zazdrosna ze to nie ona zostala, chcica jej bije do glowy i dlatego ma piane na pysku,
    ta krowa chce do byka.
  • ~internautka 50+
    (2013-05-24 13:30)
    Pani Pawłowicz wyraziła co myśli większość trzezwo myślących normalnych ludzi!!!
  • ~krzysiek 1964
    (2013-05-24 13:35)
    A ja dalej twierdzę, że Pawłowiczową trzeba leczyć. Tylko patrzeć jak w swojej obsesyjnej nienawiści do wszystkiego i wszystkich, którzy są innego zdania niz ona chwyci za maczetę i odrąbie komuś głowę.Jeżeli tak ma wygladać nasza elita intelektualna, jeżeli takie osoby mają uczyć i wychowywać kolejne pokolenia polaków to czarno widzę przyszłość naszego kraju.
    Swoją drogą nie wiem dlaczego środowiska naukowe nie odcięły się od tych wypowiedzi, czyżby oficjalne przyzwolenie???