Ostry komentarz Olejnik. Porównanie Pawłowicz do Leppera

| Aktualizacja:

Monika Olejnik krytycznie skomentowała wystąpienie Krystyny Pawłowicz z PiS, która w niewybrednych słowach oceniła zorganizowany w Warszawie marsz przeciwko gwałtom. "Według pani profesor 'szmaty zachowały się jak szmaty', a jak zachowała się pani profesor?" - pyta publicystka.

wróć do artykułu
  • ~lena
    (2013-05-25 01:54)
    ... bukiecik STOKROTEK dla pani Moniki.
  • ~Rychu
    (2013-05-24 14:45)
    Nie ma się co dziwić, to co mówi to nie jej wina, wszystko przez te hormony. Posłanka Krystyna Pawłowicz, niezamężna, bezdzietna, samotna, wymaga specjalnego traktowania i powinna udać się do lekarza. A dalej to jak w tym kawale.
    Przychodzi baba do lekarza:
    - Panie doktorze, przede wszystkim muszę powiedzieć, że jestem jeszcze dziewicą.
    - To wspaniale, bo ja właśnie jestem lekarzem pierwszego kontaktu!
  • ~J-23
    (2013-05-24 14:15)
    ~Wierieszczagin-mądra osobą prymitywny prostaku
  • ~Olejnik = SBuwa .....wont.
    (2013-05-24 14:25)
    Ubecka szmata pasiona w KONSUMACH niech zamknie swoj wredny pysk.
  • ~jasiek
    (2013-05-24 14:31)
    Olejnik jest starsza od Staniszkis czy młodsza?
  • ~koko900
    (2013-05-24 14:35)
    Zachecam wszystkich do przeczytania ksiazki o podlozu erotycznym ”Piata fala pozadania” w tej ksiazce autorka ukazuje intymne strony doznan seksualnych bazujac na swoim wieloletnim doswiadczeniu, opisujac jak to wyglada w innych kulturach i u ludzi w roznym wieku, zdaniem wielu seksuologow ksiazka jest dobra lektura dla kazdego chcacego zglebic tajniki pojec takich jak poligamia, nimfomania oraz niekonwencjonalne fantazje seksualne. Wielu seksuologow praktykujacych wydaje bardzo pozytywne opinie na temat ksiazki dlatego warto ja przeczytac i podzielic sie swoimi uwagamami na jej temat.
  • ~mizgaj
    (2013-05-24 14:36)
    A ja popieram panią prof. Pawłowicz i gratuluję jej odwagi.
    Natomiast Olejnik zawsze była dla mnie "dziennikarką" nieobiektywną,stronniczą i manipulowała faktami,zresztą jak cały TVN.
    Olejnik może tylko czyścic buty pani prof. Pawłowicz,o ile ta szlachetna pani się zgodzi.
    Dla mnie Olejnik,to anty dziennikarka .Ot, co !
  • ~rtek
    (2013-05-24 14:38)
    Dzieci kacyków wychowane na kłamstwach i manipulacji,nigdy nie będą po stronie
    prawdy i honoru !
  • ~xxxjaro.
    (2013-05-24 14:38)
    Józef Moneta dla klasyka od ,,SPIEPRZAJ DZIADU''' to była,,STOKROTKA''-frajerze.
  • ~GTA
    (2013-05-24 14:39)
    Ubeckich palek nie przegadasz. Powybijaja ci zeby i to jest ostateczny argument takich jak Monika 0.
  • ~Hrabia Rucki
    (2013-05-24 14:41)
    Do Pawlowicz: mam takie pytanie jak ci sie udaje pogodzic funkcje naukowca i radykalnego religijnego fanatyka? Czy to nie jest tak, ze albo jest sie dobrym naukowcem albo wyznawca? Przeciez religia i nauka sa soba we wzajemnej sprzecznosci: nauka wymaga sceptyczengo podejcia do kazdej koncepcji nie pozwala wierzyc w „glebokie przeswiadczenie” ze cos dziala, wymaga potwierdzenia wszystkiego w doswiadczeniach, natomiast religia bazuje na slepej wiarze i nie znosci watpliwosci. Co myslisz o nienaukowych metodach uzywanych na codzien przez religie do pseudo udowodniania dotkryn? Wiekszosc nauka Jezusa bazuje na plytkich porownaniach! Czy to jest naukowe? Czy opieranie swojej wiedzy na Bibli tzn. smboliczenj literaturze z pierwsego wieku i wczesniejszej jest naukowe? Co mi powiesz o ludziach ktorzy wierza tylko w czesc Bibli ale nie w ta czesc co ty? Wyobraz sobie ze ktos nie wierzy w Jezusa jako Zbawiciala ale wierzy ze ryba zjadla czlowieka i wyplula go po trzech dniach. Ten czlowiek oczywiscie przezyl nazywal sie Jonasz. Czy to nie koliduje z twoim naukowym sposobem przetwarzania faktow?
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2013-05-24 14:46)
    Najbardziej dziwi co całe to matołstwo popierające PO widzi w PIS że się go tak boją? NA KAŻDYM KROKU, PRZY KAŻDEJ OKAZJI SŁYCHAĆ TYLKO PIS i tylko PIS. Czyżby mieli tak wiele do ukrycia - przekrętów, złodziejstwa i szachrajstwa, że boją się jak ognia PIS-u i tylko PIS-u?
  • ~Emeryt
    (2013-05-24 14:11)
    Pawłowicz to mądra kobieta i doskonale wie o co tu chodzi niedoinwestowane intelektualnie prostaki
  • ~82 LATKA
    (2013-05-24 14:49)
    WSZYSTKIE TE KOMENTARZE KONTRA INTELIGENTNEJ DZIENNIKARCE TO CZŁONKOWIE PiS
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2013-05-24 14:55)
    A może by tak Monika spojrzała w lustro i oceniła kim ona jest? Zdjęcie mówi samo za siebie.
  • ~gnoza
    (2013-05-24 17:01)
    Stare socjalistyczne blond-pruchno znowu dało głos.
  • ~czytacz
    (2013-05-24 15:14)
    Olejnik komentuje tak jak wygląda.
  • ~~AAdam
    (2013-05-24 15:19)
    A jak zachowuje się ta Olejnik? - ludzie o tej pseudo dziennikarce mają wyrobione zdanie - nic dodać nic ująć!!!
  • ~marekzegarek
    (2013-05-24 15:24)
    Brawa raz jeszcze dla Olejnik. Pawlowicz to pierwszy pajac PISu.
  • ~swój
    (2013-05-24 15:25)
    Olejnik to prosta baba,bez żadnej ogłady i intelektu.
    Naszpikowana cechami PRL-owskimi .
    Nigdy nie była poważną dziennikarką. Bo byc dziennikarką to trzeba miec intelekt.

Może zainteresować Cię też: