Klara Klinger: Ja, zniemczona lewaczka

| Aktualizacja:

Kto sieje wiatr, zbiera burzę. W Polsce hejt wychodzi z internetu na ulice.

wróć do artykułu
  • ~Europejczyk
    (2016-09-20 12:29)
    Antygermanizm polskich nacjonalistow jest czynnikiem stalym, a wiec warto sie zastanowic dlaczego wlasnie teraz ten antygermanizm tak bardzo sie rozrosl. Odpowiedz na takie pytanie jest bardzo prosta : otoz wine za to ponosi Angela Merkel, a scislej tzwn "Willkommenskultur" Angeli Merkel, ktorej Angela Merkel trzyma sie z uporem pijaka. To wlasnie seksualne przestepstwa i wybryki arabskich pseudouchodzcow, ktorzy zostali zadomowieni w Europie przez Angele Merkel, sprawily, ze jezyk niemiecki stal sie jezykiem ze zlego swiata i to dotyczy nie tylko Polski, gdyz n.p. w Danii Niemcy tez przestali byc lubiani po zgwalceniu Dunek przez arabskich pseudouchodzcow. Skadinad dzisiaj dunskie media poinformowaly, ze w Danii powstala nowa partia polityczna, ktora zbiera podpisy po to, aby wziac udzial w nastepnych dunskich wyborach parlamentarnych. Celem tej dunskiej partii jest natychmiastowa deportacja wszystkich uchodzcow nie pochodzacych z Europy poniewaz Dunki sa przez nich gwalcone. Prawde mowiac w tym jest troche przesady, bo jest bardzo malo przestepstw seksualnych , za ktore odpowiadaja Iranczycy, a bardzo wiele przestepstw seksualnych, za ktore odpowiadaja Arabowie, ale to, co zrobila Europie Angela Merkel, to zaczyna juz zyc wlasnym zyciem i za kilka lat nikogo to nie wzruszy, kiedy Arabowie bliskowschodni zostana wydani prezydentowi Asadowi, aby ich zabil. Dlatego jezeli jezyk niemiecki ma znowu byc jezykiem z dobrego swiata, a wspolpraca polsko - niemiecka ma znowu przyczyniac sie do rozwoju Europy, to Niemcy musza poslac Angele Merkel na wczesniejsza emeryture, a arabskich pseudouchodzcow na Bliski Wschod. Bez tych dwoch zmian, to polscy nacjonalisci beda rzadzili Polska przez nastepne sto lat.
  • ~sp
    (2016-09-20 00:53)
    Tak jednoznaczne tłumaczenie wypowiedzi pary prezydenckiej z filmu Smoleńsk świadczy o ciasnym rozumowaniu autorki.... dalej nie czytałem, nie było sensu.
  • ~Anulka
    (2016-09-19 23:09)
    Pani Klinger kłamie jak oszust alimenciarz Kijowski na marszu KOD-u. Poczatkiem mówi , ze była :świadkiem : bójki na sali podczas projekcji, nastepnie załacza inny artykuł , mówiacy o Niemalże Bójce podczas projekcji. Kłamie takze , kiedy pisze, ze pobito jakis lewaków podczas pogrzebu INKI, gdyby byli pobici, to szpital byłby pewny **** **********
  • ~vh
    (2016-09-19 22:24)
    A cenzura szaleje... dzienniku nie powielaj bledow bratniego onetu - wiekszosc usunietych komentarzy swobodnie miescila sie w granicach norm spolecznych a ich usuniecie jawnie wskazuje na to ze nie ma wolnych mediow w Polsce i przez to tracicie prawo do zajmowania sie wolnoscia mediow publicznych na lamach EU.
  • ~qwer
    (2016-09-19 14:46)
    "Rozmawiał w tramwaju po niemiecku, co nie przypadło do gustu jednemu z pasażerów." Do pani zdaje się nie dociera, że ten człowiek mógł osobiście mieć traumatyczne przeżycia a jak był młodszy i sam czegoś traumatycznego z okupacją nie przeżył, to nie wykluczone, że rodzice takich przeżyć doznali i on to ciągle słyszał, nie mógł pomóc ale to w nim się zbierało.... Moja nauczycielka, powiedziala nam kiedyś na zajęciach coś takiego: "Po tym czego ja osobiście i moja rodzina doznałyśmy nigdy germanofilka nie będę". Wieć niech pani sobie poszerzy trochę horyzonty pojmowania i stara się zrozumieć motywacje innych, skoro brakuje jej włąsnych doświadczeń.
  • ~autor
    (2016-09-19 13:44)
    Za co mam kochać niemców? Za co mam szanować? Czy niemcy nas chociaż troszeczkę szanują? Nie. Masz rację, że kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Ale ten wiatr został zasiany przez niemiaszków. I mam nadzieję, że zbiorą obfitą burzę.
  • ~oxo
    (2016-09-19 13:07)
    Kto sieje wiatr ... O tak, najpierw bez żadnej podstawy prawnej Angela otworzyła granice Uni na setki tysięcy (obecnie to już chyba miliony) ludzi z innej kultury. Teraz powoli się orientuje, że to był kiepski pomysł, bo taka spójna masa ani myśli się asymilować, ale zasiłki chętnie pobiera i pogwałcić też sobie lubi. Więc Angela próbuje wyksportować swoją głupotę i wcisnąć uchodców innym krajom na siłe. Inne kraje, w tym Polska, uchodców nie chcą, bo przyjęcie tych ludzi jest sprzeczne z interesem kraju, narodu i zdrowym rozsądkiem. No i zbiera się w ludziach na burze. Druga sprawa, to "porządek prawny" w Polsce. Wygląda on tak, że można komuś solidnie wlać w biały dzień na ulicy, a potem "odpowiadać" po sądach przez kilkanaście lat, aż sprawa się przedawni. Drobni bandyci/złodzieje w Polsce są praktycznie bezkarni. Policja nie pomoże, sądy takie sprawy olewają. Ludzie to wiedzą, więc zanim się ktoś postawi jakiemuś bogojczyżnianemu osiłokowi, to musi przekalkulować, czy ma większe pięści, bo na ochrone państwa liczyć nie może. Tak jest od jakiś 20 lat i żadna rządząca ekipa nad naprawą systemu sądownictwa w kraju nie popracowała, bo i po co - na wybory mają swoje sądy w trybie wyborczym, a reszta ludzi niech sie buja. Więc ... po co sie narażać, jak jakiś profesorek dostaje w łeb.
  • ~f78b
    (2016-09-18 14:11)
    Znowu jakas szmatka bredzi.
  • ~jot
    (2016-09-18 11:31)
    Nie ma usprawiedliwienia dla bicia obcokrajowców, ale przytoczony przez autorkę wzrost liczby takich incydentów niekoniecznie musi być skutkiem narastającej niechęci do obecności obcych w Polsce. Może jest wynikiem rosnącej liczby imigrantów?
  • ~jerzys
    (2016-09-18 10:50)
    mam swoj sposob na takich trzeba z nimi zrobic polbeczke wina tuska i odejsc
  • ~autorka
    (2016-09-18 10:10)
    wszyscy myśleli że będzie jak u Pana Boga za piecem a tu trzeba się uczyć, pracować, zasuwać i nikt nikomu nic nie da, trzeba brać odpowiedzialność za swoje życie, jest ciężko... serce boli bo inni mają lepiej i się z tym nie kryją, i to nie tylko ci, którzy lepszość odziedziczyli po pracowitych albo sprytnych partyjnych przodkach, to również ci, którzy zakasali rękawy i ciężko na swój dobrobyt pracowali... zazdrość, niemota i lenistwo umysłowe, a teraz wreszcie można dokopać drugiemu bezkarnie, jest przyzwolenie, więc się wylewa żółć z rodaków... hektolitrami, wreszcie... nie wiedzą o tym, że sami się w niej potopią, bo to jest mega niekonstruktywne, to służy tylko i wyłącznie politykom...... otóż to! paru facetów zbuduje swój kapitał polityczny i nie tylko na waszej idiotycznej nienawiści, pamiętajcie nienawiść jest głupia a miłość mądra, amen
  • ~slazak
    (2016-09-18 09:00)
    Pani Klinger ma racje; trzeba sie bac. Po spotkaniu rodzinnym (zona jest polka) bylem zdumiony pogladami mlodych, dobrze wyksztalconych krewnych polakow. Jeszcze kilka lat temu nie bylo tych tematow. Nie moglem zrozumiec dlaczego wybierajy Dude i PIS, odpowiedzia bylo zwykle; Platforma to obciach
  • ~hanka
    (2016-09-18 08:15)
    Jestem zaszokowana tymi komentarzami i wstyd mi za moich rodakow. Takiego poziomu intelektualnego juz dawno nie widzialam. Zyjcie dalej w smrodzie swojego zascianka.
  • ~asc
    (2016-09-18 08:14)
    Niestety, ale jest to wina lewactwa!! Ponieważ lewactwo doprowadziło do absurdóww całej Europie, to teraz Europejczycy zaczynają bronić się przed tym pełną agresją, bo inaczej się nie da, gdyby było normalnie, to by tego ie było. Normalnie, tzn. jak? To znaczy tak, że nie wpuszczano by milionów obcych do Europy i nie traktowano by ich z wyższością wobec rdzennych Europejczyków. Należy szanować inne rasy i kultury, ale trzeba przede wszystkim dbać o naszą kulturę (europejską) i naszą rasę i nie tolerować imigracji, a tym bardziej nie integracji jaką prezentują głównie muzułmanie. Wówczas dziś nie dochodziłoby do takich scen, ale lewactwo zmusza społeczeństwo do tego typu zachowań.
  • ~jorry123
    (2016-09-18 06:48)
    A ty wiesz co ukry zrobiły Polakom na Wołyniu, czy tylko udajesz głupiutką?
  • ~Katar
    (2016-09-18 00:34)
    Kaczynski jest z mojej bajki I warto go posluchac a nie opluwac.Demokracji kazdy moze sie uczyc od niego. Krotko mowiac TEGA GLOWA. A DER DZIENNIK prezentuje swoje stanowisko czyli niemieckie.
  • ~Fedor
    (2016-09-18 00:03)
    Ciekawe, czy dla pani redaktor oczywisty był/jest związek między polityką a zamordowaniem pracownika biura poselskiego PiS przez byłego (?) członka PO, który najchętniej uśmierciłby J. Kaczyńskiego? Jeśli tak, to jak by ów związek zdefiniowała? Jeśli nie, dlaczego stosuje podwójne standardy?
  • ~obietywny podziemny
    (2016-09-17 23:54)
    ludzie ndmiernie pobudzeni, wrazliwi , niedojrzali cierpia czesto na manie przesladowcza, gorzej wpadaja w sprale nieuzasadnionego strachu i obsesji. Czy jest to tylko obraz nieprzystosowania do realiow zycia i mania przesladowcza? zaklinanie samosprawdzajacej sie przepowiedni ? Jakiez zycie byloby latwe, gdyby wszyscy malowali tecze kredkami po chodnikach. Ale zycie to nie koncert zyczen -trzeba sie nauczyc tolerowac tych co sa agersywni, asertywni -reszta bezmyslni - reszta to rozowe okulary i rasizm polegajacy na produkcji z wilka tylko nieszkodliwego pudelka. Moze obowiazkowo kastrowac tych co sie okrywaja flagami ? Hmmm ??Deficyt demokracji.
  • ~Shork
    (2016-09-17 22:22)
    Ale zabawa, Putin był szefem KGB w DDR, więc zna niemiecki, Tusk nie raz mówi, że zna niemiecki. Wniosek że mówią po niemiecki nasunie się każdemu kto taką wiedzę posiada. No ale wygląda, że nie trzeba mieć wiedzy żeby pisać swoje wnioski. Można się spróbować zamiast tego podzielić własną głupotą. Za głupotę ja podziękuję, niech idzie gdzie indziej.
  • ~LOLO
    (2016-09-17 19:32)
    Dzicz pisowska zawładnęła polskim forum.