Tomasz Jachimek: W stand-upie nie ma dla mnie tematów tabu

| Aktualizacja:

"Ktoś niedawno powiedział, że 20 lat temu trzeba było być bardzo odważnym, żeby wyjść na scenę i powiedzieć ku**a. Teraz zaś trzeba być bardzo odważnym, żeby wyjść na scenę i ani razu nie zbluźnić. Znaczna część polskiej publiczności, jeśli nie dostanie okraszonego bluzgami stand-upu o relacjach damsko męskich, czy gejach, to uzna taki występ za nieudany" - mówi Tomasz Jachimek w rozmowie z dziennik.pl

wróć do artykułu
  • ~rozum
    (2019-04-01 08:00)
    koleś kim ty jesteś , wydaje się że jesteś niczym , i jesteś bardzo malutki bardzo ,pokory pokory ,pokory, a może tym wszystkim kabareciarzom trzeba jak najszypciej do psychiatrii .
  • ~internautka 50+
    (2019-04-01 07:45)
    Nie zmuszam się (nawet gdy się nudzę) słuchania i oglądania tego pana Jest ciężkostrawny
  • ~Bartosz
    (2019-04-01 07:24)
    Ten Człowiek naprawdę myśli że kogoś obchodzą jego cienkie dowcipy i wyraźne zaniedbania z dzieciństwa. Aż tak trzeba jechać po ludziach żeby zaskarbić sobie miłość "warszafki".
  • ~Miso..,
    (2019-04-01 01:59)
    Jesteś zbyt śmieszny, aby ktoś traktował cię poważnie , chłopie.
  • ~Mnietteck
    (2019-03-31 20:31)
    Najmniej śmieszna, za to najbardziej żałosna postać polskiego kabaretu. Najgorzej, jak ktoś bardzo pragnie czegoś, do czego nie ma za grosz talentu. Jedyny uśmiech, jaki wywołuje ma mojej twarzy jego produkcja, to uśmiech politowania. Chłopie, zabierz się za coś, co ci dobrze wychodzi. Na początek poszukaj roboty na dziale anestezjologii. Usypiasz ludzi lepiej niż eter.
  • ~esteta
    (2019-03-31 19:33)
    żałosny typek z niesprawnościa wokalną i rzadką budową twarzy
  • ~Ptr
    (2019-03-31 17:37)
    Bardzo śmieszne tylko TVn mówi najwłaściwsza prawdę.
  • ~wers
    (2019-03-31 17:09)
    Daleko mi do prawej strony, ale pan Jachimek mnie nie śmieszy.
  • ~Br
    (2019-03-31 16:38)
    Pochodze z Zamojszczyzny I tez nazywa sie Jachimek . Mam nadzieje ze Nie jestesmy dalekimi kuzynami.
  • ~Vidocq
    (2019-03-31 14:32)
    Myślę,że zarówno prawej, jak i lewej stronie lecisz sześćdziesiątką, tudzież wisisz dużym kalafiorem. Zatem nie przypisuj sobie ....."tego, prawda i tak dalej".
  • ~Test
    (2019-03-31 14:23)
    ........................................................................................................................................................................................................................................................... .................................................................................................................................................................................. ...................................................................................................................................................................... ...................................................................................................................................................................................... ......................................................................................................................................................................................................................... .......................................................................................................................................................
  • ~peło to dno
    (2019-03-31 14:17)
    a co to lub kto to jest ?
  • ~m-53
    (2019-03-31 14:13)
    Co to ten stand-up i kto to ten jachimek???
  • ~beret
    (2019-03-31 13:52)
    Bardzo lubię tego pana, uważam że jest jedną z najlepszych twarzy polskiego kabaretu, ale nie podoba mi się to, że zajmuje ewidentnie pozycję peowszczyka. Generalnie - kabareciarze powinni zajmować się rozśmieszaniem, aktorzy graniem i byłoby super. A tak - oglądam film z panem Grabowskim i zamiast się skupiać na filmie, zaczynam o tym panu źle myśleć. Nie mam tego problemu z wieloma innymi znanymi polskimi aktorami, którzy grają a nie propagują...
  • ~konfiV
    (2019-03-31 13:51)
    pamiętam jak zaczynał... ,bez rewelacji ,a teraz jedzie na propagandzie .
  • ~konfiV
    (2019-03-31 13:50)
    kiepski jest ... , sorry Kiepski!
  • ~Poland = SZAMBO CHAMOW
    (2019-03-31 13:35)
    Wyglada jak prymitywny polak pijak, oblesna uroda. Fuj
  • ~ALE SIĘ DOWARTOŚCIOWAŁ
    (2019-03-31 13:19)
    CHIMEK ty jesteś tylko PRODUCENTEM NAWOZU
  • ~Studentka z krakowa
    (2019-03-31 12:28)
    co to za typ? skond sie wziol i co za sztuki sobom reprezentyje?
  • ~Gosciu
    (2019-03-31 12:19)
    Rany boskie, naprawde nie wiem kogo smieszy ten Pan. Gdyby nie zrobil z TVN deala na pseudosmieszne gadanie, to nikt by o nim nie pamietal. Serio, jest tak smieszny jak kanapka z serem zoltym.