Sekielscy: Temat zastępczy? A czy pedofile startują w wyborach? [#RigamontiRazy2]

| Aktualizacja:

"Dziennikarze powinni stać pod domem kardynała Dziwisza i domagać się odpowiedzi na pytania o ukrywanie pedofilii przez papieża i przez niego samego. A nie zadowalać się oświadczeniem, że Jan Paweł II walczył z pedofilią w Kościele. Może w końcu trzeba uznać, że kardynał Dziwisz nie jest święty i ma obowiązek odpowiedzieć na wszystkie ważne pytania" - mówi Tomasz Sekielski. Razem z bratem Markiem i żonami, Dominiką oraz Anną, opowiadają Magdalenie Rigamonti o kulisach powstawania filmu "Tylko nie mów nikomu".

wróć do artykułu
  • ~adammek
    (2019-05-16 21:15)
    Szczują, bo chcą walczyć z PiS , z Polską. lobbują . Atak na kościół Tuska, teraz ten film, na jesieni film o SKOKACH. Scenariusz piszą panowie z SB. Nie zauważyli, że teraz jazgot jest tylko w GW i TVN, a ludzie wymieniają się uwagami i przemyśleniami na Facebooku...
  • ~Urban
    (2019-05-16 21:21)
    SB Bros Pictures przedstawiają. Dlaczego panowie bracia nie było was gdy pisany był list przez prof. Wandę Półtawską w 2001 roku? Gdy alarmował ks Isakiewicz Zalewski?
  • ~Xsiontz
    (2019-05-16 21:29)
    intelygent jak ten zdewocialy bokser z gor
  • ~Ustawa447
    (2019-05-16 21:34)
    Ciagle trwaja naciski na wprowadzenie zapisow ustawy 447, roszczen na 1 BILION PLN, w nieruchomosciach. To jest realna grozba przejecia terytorium Polski. Nasze dzieci befa goscmi w swoim kraju.
  • ~kotek
    (2019-05-16 21:36)
    Czy za tym filmem stoi MOSAD? osłabienie kościoła, jątrzenie, walka z PiS to robi środowisko TVN i Sekielski . Służby powinny to zbadać
  • ~De
    (2019-05-16 21:50)
    Jak rządziła platforma to nie miał odwagi zrobić takiego filmu
  • ~xyz
    (2019-05-16 22:03)
    Na wymioty się zbiera, jak się czyta trollowski hejt!!
  • ~Andy
    (2019-05-16 22:21)
    Proszę, na początku miałem nadzieję, że za filmem były dobre intencje. Ale zmierza to dokładnie w kierunku o którym mówili niektórzy publicyści. Próba umazania Jana Pawła II ********* Nie ma żadnych dowodów na to że papież coś ukrywał, ale bez przerwy próbuje się go powiązać z tematem.
  • ~zastępstwo
    (2019-05-16 22:22)
    TAK,to temat zastępczy.Pedo to straszny problem dla ok 5%Polaków ,problem owszem ważny którego nie wolno zamiesc pod dywan . Ale np. ustawa just447to w razie ugięcia sie rządu RP będzie strasznym problemem dla 99.9% Polaków.Czyli dla KAŻDEGO .Oznacza katastrofę ekonomiczną dla państwa polskiego najwiekszą od 1939. A kolejne to polityka imigracyjna Pis -szaleńcze sprowadzanie migrantów bijące europejskie rekordy -juz wkrótce w Polsce wybuchną problemy społeczne znane z Francji czy Szwecji .To bedzie problem dla 95% Polaków których nie stać na schowanie sie w chronionych osiedlach.
  • ~NOR
    (2019-05-16 22:23)
    Tego badziewia zrobionego przez tych szamanow nawet nie chce splunac , takie lajno hehehe
  • ~i to by było na tyle
    (2019-05-16 23:06)
    Szczucie na Jana Pawła II STANIE WAM W GARDLE. Psy szczekają, ale szybko wróca do budy
  • ~$.
    (2019-05-17 05:10)
    Pedofil bedzie sam za siebie odpowiadal , jeden czlowiek drugiego musi pilnowac .Pedofilia to jest stan chorobowy .
  • ~szary obyqwatel
    (2019-05-17 06:44)
    Bracia Siekielscy jako szary obywatel realnie obawiam się o Wasze życie,filmu o Skokach pan Bierecki i spółka Wam nie podaruje.
  • ~.
    (2019-05-17 07:58)
    Gdyby rzeczywiście nie chodziło o politykę ale wyłącznie o bezpieczeństwo i dobro dzieci, wówczas tych dziennikarzy powinno być po równo pod domem Dziwisza i siedzibami broniących PO lańskiego. Skoro zaś w filmie nie widzimy problemu z pedofilią wśród elitarnego elektoratu totalnych, podejrzenie że fim to gra polityczna jest zasadne.
  • ~prawda
    (2019-05-17 07:59)
    nergal nawet nie dorosłeś do pięt Janowi Pawłowi ll , jesteś prochem,.,.
  • ~kizak
    (2019-05-17 08:36)
    nie ma w słowniku słów wystarczająco obrzydliwych , aby określić to co robią i czym są ci braciszkowie ze swoimi mocodawcami , ale spotka ich zasłużona nagroda , zresztą już mają odebrany rozum...
  • ~Bumtralal
    (2019-05-17 09:02)
    Chcesz osłabić POLSKĘ - walcz z polskim Kościołem. Jak pięknie w to wpisuje się działalność braci Sekielskich. Ale o dziwo, jakieś dziwne tabu panuje lewaków na temat pedofilów działających w innych strukturach. Badania wykazują, że największy odsetek tego zboczenia występują wśród HOMOSEKSUALISTÓW. Sekielscy dziwnie milczą o tym.
  • ~Ajrnek
    (2019-05-17 09:03)
    A gdzie ich jarmułki ? Typy na usługach tych co jak dojdą do koryta to znowu zacznie sie kryzys i lud polski wystrzeli ich w kosmos, w końcu.
  • ~ksiadz Nikodem
    (2019-05-17 09:09)
    O Q...a, o Bosze - jak ci bracia Sekielscy moga tak nie po katolicku mowic o naszym swietym polskim papiezu Wojtyle i jego apostole, kardynale Dziwiszu !?!. Podnosza reke na nasz swiety, polski Kk i na Polske i na PiS !
  • ~Jagna
    (2019-05-17 09:55)
    Proponuję zrobić dzień amnestii może wyjdą z ukrycia posłowie. radni, itp, itd.. Ci, którzy najbardziej się oburzają na film.

Może zainteresować Cię też: