Plan Morawieckiego opóźni się o 12 lat? "Kierownictwo polityczne PiS o SOR po prostu zapomniało"

| Aktualizacja:

W ostatnich 30 latach Polska przeszła długą drogę: na początku lat 90. ministrem przemysłu był Tadeusz Syryjczyk, według którego „najlepszą polityką przemysłową był brak polityki przemysłowej”, zaś w 2015 r. na stanowisku szefa resortu rozwoju stanął Mateusz Morawiecki, który wcześniej, jeszcze jako prezes BZ WBK, deklarował, że musimy „wspomagać firmy mające szansę na międzynarodową karierę”.

wróć do artykułu
  • ~Marcin81
    (2019-08-11 19:07)
    Dlaczego ktoś na siłę próbuje dyskredytować Pana Premiera? Przecież to widać dookoła ile się w Polsce zmieniło na lesze, wystarczy się rozejrzeć!
  • ~alaska
    (2019-08-11 16:42)
    Spokojnie, mają jeszcze kilka kadencji. Bardzo wierzę w ich sukces. go go go Morawiecki
  • ~auutor
    (2019-08-11 16:39)
    PiS jest krytykowany tylko przez oderwane od koryta świenie. Stąd tez ich gadanie brzmi bardziej jak kwik niż sensowna argumentacja
  • ~Alstan54
    (2019-08-10 16:39)
    Jak czytam to odzywają się sami znawcy tematu co to nie umieją policzyć 2razy2 ale pusto słowie czy raczej pustogłowie to wśród tych krytyków norma!
  • ~mordechaj
    (2019-08-10 15:50)
    Ale brednie w tym artykule. Przecież te przeróżne "elektromobilności" Morawieckiego to ściema dla niedouczonego elektoratu PiS. Każdy normalnie myślący człowiek z wyższym wykształceniem przyzna, że rozdawnictwo 500+ za 70 MILIARDÓW rocznie uniemożliwi rozwój Polski na najbliższe dekady.Polacy dalej będą tanią siłą roboczą.
  • ~cośmy wybrali tak nas i śmieszą
    (2019-08-10 12:24)
    Od samego początku wystąpienia z propozycjami pana Morawickiego nabijam sie z nich a szczególnie z polonizacji Mercedesa ,Opla zamiast Pendolino PESA ,elektromobilność i kilaka innych bzdetów .Przekop Mierzei wykonywany przez samego prezesa potrwa jakieś 50 lat ,budowa promów (dobrze ,że nie kosmicznych )W euforii awansu naopowiadał bzdur i teraz wstyd .
  • ~Diagnosta
    (2019-08-10 11:16)
    Diagnoza jest trafna, ale Morawiecki schował to do szuflady, bo stał się politykiem. Polityka nie lubi konkretów, za to lubuje się w populizmach i bezwartościowych frazesach.
  • ~w
    (2019-08-10 07:51)
    Kto ma wprowadzać innowacyjność w gospodarce? Jak w szkołach uczą tylko religii, matematyka jest na bardzo niskim poziomie. Fizyka czy chemia to już tragedia. A do tego Kaczyński napuszcza ciemny lud na wykształciuchów. A postęp realizują właśnie oni. Do tego teraz za rządów PiS bardzo dużo młodych ludzi wyjeżdża z Polski.
  • ~STRATEGIA OPĘTAŃCZEGO ROZDAWNICTWA
    (2019-08-10 06:53)
    nie może się udać. to oczywista oczywistość
  • ~mkk
    (2019-08-10 06:44)
    U Morawieckiego wszystkie SOR-y leżą. Szczególnie te w szpitalach.A bo po co mu one? Rząd w razie czego się wyleczy. A także tatusiowie, siostry i żony rządu. Że niby chodzi o Strategię Odpowiedzialnego ROzwoju?Jeden pies. W razie czego Rząd się sam rozwinie.
  • ~and66ffghfg
    (2019-08-10 03:09)
    5Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~egon
    (2019-08-10 00:36)
    KUCHCIŃSKI PRZEPROŚ ZA SWOJE KŁAMSTWA!!!!
  • ~Kolekcjoner bolszewickich absurdów
    (2019-08-09 23:07)
    Rok 1983, na dużym zakładzie przemysłowym wielkie hasło: „Program Partii pomostem w XXI wiek”. Hasło symboliczne i symptomatyczne. Historia lubi się powtarzać. Wyjątkiem będzie brak drugiej Magdalenki.
  • ~Tadeusz
    (2019-08-09 22:15)
    Plan Morawieckiego to chyba jakiś żart. Przecież ten człowiek wyłącznie jeździ po Polsce i jako propagator PISu wszystkim obiecuje wszystko co chcą usłyszeć.
  • ~Matka
    (2019-08-09 22:02)
    Partia zapomniała? To Morawiecki jest premierem, czyli co realizuje wizję partii. a nie swoją? I to jest chore.
  • ~Edek
    (2019-08-09 21:36)
    Jeśli CANALIA i jego Zorganizowana Grupa Przestępcza wygrają wybory...zniszczą wszelką działalność gospodarczą w Polsce... - już nie ma kasy na obiecanki CANALI i jego błazna Morawieckiego - więc pierwsza podwyżka będzie dotyczyć składki na ZUS...
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-08-09 21:35)
    Jaki znowu "plan Morawieckigo"? To jedna wielka ściema, wydmuszka. Nie może się zacząć BO GO NIE MA w realu!!!!!!!!!!!!!
  • ~Yy
    (2019-08-09 21:06)
    Za 4-lata odaja wladze z dlugami
  • ~Adam81
    (2019-08-09 20:06)
    Jak na razie to wydaje mi się że poszliśmy w dobrą stronę i teraz żyje się w kraju o wiele lepiej niż kilkanaście lat temu! Pan Premier udowodnił że chcieć to móc!
  • ~kos
    (2019-08-09 19:47)
    Partia PiS udająca partię, Duda udający prezydenta , Morawiecki udający premiera i reszta tej hałastry udająca wolnych posłów RP. TOTALNY PIC i tylko PIC.