Posłowie i ministrowie dostają listy z marihuaną. Kto za tym stoi?
03 czerwca 2013
"W kopercie była paczuszka, na pierwszy rzut oka z
ziołami. Przekazaliśmy sprawę policji. Okazało się, że to marihuana" - mówi portalowi Gazeta.pl Mariusz Grad, poseł PO z Tomaszowa Lubelskiego,
należący do konserwatywnego skrzydła partii. Kto je wysyła?