Kto szefem SLD? Ważny polityk lewicy ujawnia dwa nazwiska

Artur Hebda i Joanna Senyszyn to na razie jedyni członkowie Sojuszu Lewicy Demokratycznej, którzy wyrazili chęć startu w wyborach na szefa tej partii - poinformował w niedzielę w Gdańsku przewodniczący klubu parlamentarnego Sojuszu Leszek Miller.

wróć do artykułu
  • ~MOHER
    (2011-11-20 17:11)
    TO KIEDY CI Z SLD WYPROWADZĄ SZTANDAR???
  • ~Zapatero
    (2011-11-20 17:22)
    Joanna Senyszyn - krejzi łomen.
  • ~dorota
    (2011-11-20 17:33)
    to dla ciebie cmoku zadna Jolka,prezydentowa !!!
  • ~Iustus
    (2011-11-20 18:11)
    Jeszcze towarzysz szmaciak czy moze juz szmatlawiec?
  • ~OPIERZY SIE
    (2011-11-20 17:47)
    GRZESIU SIE OPIERZY I BEDZIE DOBRY
  • ~A JOLKA TO CO?
    (2011-11-20 16:44)
    A JOLKA KWASNIEWSKA TO TAKIE NIC? ONA WIE JAK Z WIADERKIEM I GUMIAKACH NA IMPREZY CHODZIC.
  • ~sld to utopia utopcie się
    (2011-11-20 17:08)
    po co sld stare lampucery PALIKOT wystarczy wy doopolizcy watykanu spier
  • ~dorota
    (2011-11-20 17:44)
    Prezydentowa WYPROWADZI SZTANDAR zapomoca SENdyszyn takie sny ma Palinkot
  • ~vp
    (2011-11-20 17:59)
    Odnoszę wrażenie ,że pomimo zmian i klapy wyborczej S L D jest inicjałami znanej postaci przebrzmiałej lewicy czyli Satyr Leszek Durnowaty,a przekonują mnie do takiego myślenia ostatnie wystąpienia i tyrady tego jegomościa. Wrócił do dawnej durnowatej świetności w stylu co miał skończyć nie rozpoczął.
  • ~mikus
    (2011-11-20 21:13)
    Nigdy wiecej bandy czerwonych frajeruf...
  • ~CYD
    (2011-11-20 19:01)
    Wole SLD pod przywódctwem kogo kolwiek nawet Senyszyn ,niż PO partie kłamców PIS oszołomów i PSL starą wyliniałą dziwke dającą każdemu kto więcej obieca. SLD może być partią przewidywalną i nowoczesną pod warunkiem że przywódca nie będzie nijaki jak Napieralski a nowoczesny potrafiący sprostać wyzwaniom współczesnej lewicy. Czy się taki znajdzie mam nadzieje że tak.
  • ~sex drugs and rock&roll
    (2011-11-20 19:16)
    Najlepsza byłaby Doda Elektroda - ta to ma... poglądy lewicowe.
  • ~KWK MORCINEK
    (2011-11-20 21:08)
    prosz skonczyc z frajerami czerwonymi wystarczy 65lat bandy oszustuf ile razy mordowali strzelali do robotnikuf do moich koleguw na KWK Wujek nigdy wiecej bandy czerwonej najwieksze bagno sld i po z porombanym palikotem...
  • ~iałeś chamie złoty róg
    (2011-11-20 22:17)
    Miler workami wywoził pienądze z polski jak się skończyło panowanie jedynej i
    słusznej pezewodniej siły Narodu .
    A teraz został się " ino wór " i to jeszcze pełen kamieni . Słabe gospodarze a
    chcieli by rządzić .
    Kiepsko zainwestowali towarzysze .

Może zainteresować Cię też: