Episkopat atakuje sztandarowy pomysł PiS

| Aktualizacja:

Rzecznik Episkopatu ostro krytykuje Jarosława Kaczyńskiego i jego najnowszy pomysł. Wzywa polityków, by przeczytali "więcej niż jedno zdanie" z Katechizmu i przestali wybiórczo cytować wypowiedzi papieży.

wróć do artykułu
  • ~hypatia k.łyszczyński
    (2013-01-27 13:37)
    "podejmowanie coraz to nowych nicjatyw "-a nie wyeliminowania kary smierci;?
  • ~pis-OWCA
    (2011-12-02 07:35)
    ---TRAKTAT LIZBONSKI-gdzie POLSKA ZRZEKA SIE CZESCI SUWERENNOSCI NA RZECZ UNI--PODPISAL J> KACZYNSKI--w traktacie tym POLSKA nie moze wprowadzic kary smierci ale jak zwykle KACZYNSKI NIE WIE CO PODPISAL-,,NIE WDAJE SIE W SZCZEGOLY""to jego ulubione powiedzenie!!---a po za tym --WIADOMO WSZEM I WOBEC ZE JEDYNA OSOBA NA SWIECIE KTORA WIE ABSOLUTNIE WSZYSTKO NAJLEPIEJ---JEST---J.KACZYNSKI---wiec co tam JAN PAWEL 2-BENEDYKT 16-i kosciol katolicki---Jaroslaw wie lepiej---I J U Z!!!
  • ~hania
    (2011-12-02 01:36)
    PiS z wolna staje się sektą para katolicką. Do tego wyraźnie faszyzującą. Nienawiść ciągle podsycana prowadzi do szaleństwa. To wyraźny sygnał dla tych zwolenników, którzy jeszcze nie stracili samodzielnego oglądu rzeczywistości.
  • ~moher jak ta lala.
    (2011-12-01 20:51)
    Sorry ze pytam, ale kto jest teraz prymasem? :) Pytam, bo zapomniałem:) Słuchaj Kloch. odchodzę od takliego kościoła, w którym co niedziela ksiądz każe mi się modlić za zdrowie i powodzenie bogatych(serio) a o zdrowiu biednych ani mru, mru. Wdowi grosz macie w de...:)
  • ~emik
    (2011-12-01 20:40)
    Proponuje zamiast kary smierci,umieszczac skazanego na dozywocie w zakonie bez prawa opuszczania go.
  • ~vp
    (2011-12-01 19:22)
    A ja już myślałem .że niektórzy purpuraci będą błogosławić katów przed wyjściem do pracy. Wypowiedż Michalika skłoniła mnie do takiego spojrzenia na rolę jaką do odegrania mają purpuraci.
  • ~general
    (2011-12-01 18:55)
    Ja jeszcze bym byl za tym zeby ksiezy kastrowac i nie pozwalac im przebywac z dziecmi sam na sam, albo niech by sie w koncu zenilii mieli wlasne rodziny
  • ~ola