Rekordzista w rządzie Tuska. Ma ośmiu zastępców

| Aktualizacja:

Minister finansów Jacek Rostowski ma największą w rządzie Donalda Tuska liczbę zastępców. Pomimo kryzysu zatrudnił właśnie ósmego wiceministra. Każdy z nich, według ustawy, zarabia grubo ponad 10 tysięcy złotych miesięcznie.

wróć do artykułu
  • ~wacek
    (2013-01-18 11:53)
    TANIE PANSTWO!!!
  • ~hehe
    (2013-01-18 17:02)
    to jest przyklad debilizmu w stylu uzytkownika "George" napisali durniowi ze jest 8 zastepcow.. ale najwazniejsze, ze wina PIS... zatrudniali tylu zastepcow?? polska to zupelny kraj durni.. dobrze niech was rąbią w d...e matoły
  • ~obserwer_1
    (2013-01-18 16:37)
    zatrudnił samych fachowców, jeden jest od odejmowania, drugi jest od dodawania, trzeci od dzielenia, czwarty od mnożenia no i elita ekspertów jeden od potęgowania, drugi od pierwiastkowania, trzeci od funkcji, czwarty od funkcji kwadratowych jak tak siądą razem to i procent ciągniony policza. vincent jako capo tej menażerii siedzi i kombinuje jakby tu tych polaczków obedrzeć z dóbr do gołej skóry
  • ~George
    (2013-01-18 16:53)
    Jak widać kolesiostwo kwitnie ... PiS to wprawdzie jeszcze większe **********
    ale przynajmniej kilka osób z tego rządu, powinno już dawno wylecieć na zbity pysk.
  • ~~ Bartosz
    (2013-01-18 16:57)
    Ten PAJAC - PRZYBŁĘDA Z ANGLI przesadził na całego .Ośmiu w randze wiceministra w jednym resorcie to lekka przesada. Pewnie jeden z nich jest od nauki pisania i czytania po polsku Rostowskiego.
  • ~inspir
    (2013-01-18 16:58)
    W Chinach minister finansów/Xie Xuren/ ma 6 zastępców i 4 asystentów.Polska to bogaty kraj/Wałęsa twierdzi,że biedny/ i stać Tuska na armię urzędników.
  • ~Polak z Norwegii
    (2013-01-18 16:58)
    RODACY,
    dalej wybierajcie do sterow Rzadu Polskiego
    Obcych Dywersantow ,
    w tym przypadku pan " Koszerski" z Anglii.
  • ~jer
    (2013-01-18 16:59)
    czyli jednym słowem człowiek ten właściwie nic sam nie robi a może i nie umie bo ma od tego ludzi . A taki mądry w czasie konferencji
  • ~piekt
    (2013-01-18 17:03)
    niektorzy mysla sami .
    niektorzy nie mysla
    a i tak za to im placa
    w sumie jedno stanowisko a
    I NIKT ZA NIC NIE ODPOWIADA
    PARTIA PRZEWODZI
    znamy to z PRL-u
  • ~tymo
    (2013-01-18 16:23)
    Tanie państwo, aby żyło się lepiej postkomunie.
  • ~cd
    (2013-01-18 17:07)
    TO ZNACZY, ŻE JEST TO WYJĄTKOWY TUMAN ZGODNIE Z PRAWEM PARKINSONA.
  • ~~ Dawid
    (2013-01-18 17:09)
    Polska nie należy do Wspołnoty Państw Brytyjskich ani nie ma monarchji konstytucyjnej jak w Australii czy Nowej Zelandii . Anglik Rostowski powinien sam poddać się do dymisji i oddać resort w ręce lepszego i młodszego.
  • ~51
    (2013-01-18 17:10)
    Tak jest tylko dlatego że Polska to dziki Kraj.
  • ~glut z nosa
    (2013-01-18 17:11)
    Jak nie ma co robić? Może sprawdzać ceny dorszy w sklepach jak była min Pitera
  • ~Wojtek z Chomiczówki
    (2013-01-18 17:23)
    Czyżby to Czyżyk, czy już *********** hipokryta i bezczelny złodziej?
  • ~Ślązak - Nie Polak
    (2013-01-18 17:25)
    Obniżono podatki, uleczono PKP i Służbę Zdrowia, zbudowano drogi, więc słusznie są dumni. Teraz Rostowski odchudza administrację. Wszystko tak jak to w każdym kaganacie wg najlepszych azjatyckich wzorców funkcjonuje - Orda Polska nie może wszak być gorsza od państwa Attyli. LOL!
  • ~ZERA !!!!!!
    (2013-01-18 16:27)
    ...BO TO LEN...MATOŁ...PASOŻYT --- TAKIE -- OOOOOOOOOO

    WIELKI PROFESOR,,,I JEGO TANIE PAŃSTWO...!!!
  • ~Chyży Ruj
    (2013-01-18 16:36)
    Taniego państwa ciąg dalszy...
  • ~hhh
    (2013-01-18 16:15)
    Nie do wiary co oni wyrabiają.
  • ~WON
    (2013-01-19 00:41)
    Musi mieć łysa pała, liczną rodzinę.
    Dobrze mu się gnojowi płaci z naszych pieniędzy !!