Tusk: Moim zadaniem było często unikać jakichkolwiek rozmów

| Aktualizacja:

Kawa, energetyczne napoje i adrenalina pomogły polskiej delegacji przetrwać męczące negocjacje w Brukseli. Donald Tusk po zakończeniu szczytu mówił, że jest 38 godzin na nogach, ale ma poczucie, że jest to historyczna chwila.

wróć do artykułu
  • ~kass
    (2013-02-09 08:05)
    BRAWO TUSK..
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-02-09 08:15)
    Wyja pisiury,...
    Koltuny z PiS zawsze histeria reaguja na prawde
    Mówimy sukces - myślimy Tusk. Są jednak wśród nas źli ludzie, którzy tego nie doceniają,
  • ~pracowity
    (2013-02-09 08:17)
    „Nic nie robić, nie mieć zmartwień,
    Chłodne piwko w cieniu pić,
    Leżeć w trawie, liczyć chmury,
    Gołym i wesołym być.
    Nic nie robić, mieć nałogi,
    Bumelować gdzie się da …” Nic nowego, obserwujemy to już drugą kadencję. W kraju, w Brukseli - wszędzie mentalnym trampkarzem.
  • ~jola
    (2013-02-09 08:23)
    Prymitywy.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-02-09 08:25)
    Sukces Polski to porazka PIS
    O porażce mówi partia, która przegrała 6 razy kolejne wybory. Na pewno Kaczyński ugrałby więcej, bo to mistrz nad mistrzami.
    Tylko jakoś Polacy nie doceniają jego
    magicznych umiejętności i musi się zadowalać samymi moralnymi zwycięstwami.
    PrezesPan ma same sukcesy.www.youtube.com/watch?v=EDDKXIWlIEY
  • ~hra47
    (2013-02-09 08:31)
    Klika bezwstydnych pajacow, ktorzy nigdy nie powinni byc przy rzadowym korycie. Jaruzelski powinien siedziec w wiezieniu za oddanie wladzy bez wystrzalu tej skorumpowanej bandzie cwaniaczkow - niedonoszonych bekartow prostytutek z "solidarnosciowego styropianu".
  • ~Wzruszona Cecylia
    (2013-02-09 08:35)
    Sukces, brawo panie premierze.
  • ~wieliciel bloody donka
    (2013-02-09 08:37)
    Tusk do budy, nie załatwił nic , to co uzyskał należało się Polsce w/g rozdzielnika, szkoda pieniędzy na samolot dla tej bandy.
  • ~kolejna okazja do rozkradania
    (2013-02-09 08:38)
    ~pracowity2013-02-09 08:17

    „Nic nie robić, nie mieć zmartwień,
    Chłodne piwko w cieniu pić,
    Leżeć w trawie, liczyć chmury,
    Gołym i wesołym być.
    Nic nie robić, mieć nałogi,
    Bumelować gdzie się da …” Nic nowego, obserwujemy to już drugą kadencję. W kraju, w Brukseli - wszędzie mentalnym trampkarzem.
    ___________________________

    teraz też miał 300 mld - co zrobił? efekty - bezrobocie totalne, gospodarka w dół a PIENIĄDZE ZNIKŁY w przepastnych kieszeniach KUMPLI.
  • ~Gusiek460
    (2013-02-09 08:40)
    Historyczną chwilą dla Polski będzie ta chwila, w której Polacy pozbędą się wreszcie tego złodziejskiego tatałajstwa z Gmachu na Wiejskiej w Warszawie.
  • ~Nielot Mieciu
    (2013-02-09 08:41)
    Oczywiście pisuary pieją, ze to największa porażka od czasu powstania styczniowego. Dla tych osłów nawet pierdzenie ich marnego prezia brzmi jak wylądowania atmosferyczne.
  • ~Hugo z PO
    (2013-02-09 08:45)
    Polacy nie dajcie sie temu facetowi oszukac.Blazenada i idiotyzmy ktore on wam przekazuje sa wielka mistyfikacja i klamstwem.Bedzie to droga,bardzo droga dla Polski wyprawaTuska i jego kolegow do Brukseli.
  • ~dok
    (2013-02-09 08:46)
    PÓŁTORA dnia w tej samej koszuli - cóż za poświęcenie!
    Polska, Europa...wszechświat tego mu nie zapomną!
  • ~jasne
    (2013-02-09 08:47)
    najlepiej narobić bigosu i zniknąć
  • ~Gusiek460
    (2013-02-09 08:52)
    Moim zadaniem było i jest unikać jakichkolwiek rozmów z motłochem i gawiedzią. Im k...a zawsze było wszystkiego za mało. Ale ja i tak znajdę sposób na to aby znów ta durna gawiedż na własnych rękach zaniosła mnie tym razem aż do BELWEDERU. Nie- matołek.
  • ~OLA
    (2013-02-09 08:53)
    NEGOCJACJE??
    KOOPA GOOWNA!
    ZOBAQCZCIE CO POWIEDZIELI W ZDF.
    O PAJACACH Z POLSKI ANI SŁOWA.
    A PIENIADZE NA CO?
    NA WIATRAKII 32MLD.
    NIEMCY WEZMĄ JE DO SWOJWJ KASY!!
    GOOW, GOOWNO, WIELKIE GOOWNO!!
  • ~Leonidas
    (2013-02-09 08:56)
    Oj, jak cudnie jest patrzeć jak pisdzieluchom serca pękają ze złości!!!
    Wasze wrzaski pis-nieudaczniki jest niczym miód na serce moje!
    Dalej, jazda ofermy!
  • ~polak wie na co glosuje
    (2013-02-09 08:57)
    Taki to sukces ze dostalismy minimum ktore i tak bysmy dostali
  • ~haha
    (2013-02-09 08:58)
    taktyka debila... nie oddzywac sie...bojak sie odezwie to tylko śmiech i żenada
  • ~wojewodzki
    (2013-02-09 09:00)
    czy premier uwaza opinie publiczna za analfabetow ? najpierw rozpusucuaja pogloski jak to sie nawalczyl,,na wyrywal -dzsiaj okazuje sie, ze cala olimpiade bedynch przesiedzial na korytarzu. Taktyka nic nie mowienia :-))) no to w ogole bez nas ustalali ten budzet ? jaki jezyka zna wlasciwie premier ? czy jest pewien, ze naprawde cos dostalismy ?

    Prasa zachodnia pisz o pierwszym w historii obcieciu calosci budzetu -komus zabranom, a nam dano wiecej -tak poprostu za siedzenie w przedpokoju i sluchanie chrapania po arabsku ?

    Panie premierze, kiedy nastapi ujawnienie wykorzystania przez nas budzetu z 2007 ? ile to jest 4% 10 % ? ile mamy kasy aby wykorzystac obecny ?